Jaka nawigacja (urządzenie)?

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: FRONT242 » 16 sie 2014, o 14:55

Chudy03 pisze:Polećcie coś jeszcze :D.
Tak przy okazji, to skąd wziąć najnowsze mapy iGo Primo? (tylko tak po taniości, wiecie o co chodzi :D )
GPS 7-calowy ekran do 300 zeta to jakasa padaka bedzie .. firmy Xang-Ping-Fuck-Dong . Jak kupowac to tylko nowy . Dla zawodowego kierowcy GPS to jedno z wazniejszych narzedzi pracy . Co do map to musisz znac punkty w ktorych ktos ci wgra mape - u nas " na parafii " wgranie iGo primo najnowsza wersja kosztuje 25 zeta . Oczywiscie ja mam legalnie kupiona .... :D

Niektore mapy sa lepsze na europe a niektore na polske . Kazdy kierowca bedzie inaczej gadal . Z mojego doswiadczenia na europe - iGo primo / tomtom . Na polske AutoMapa .
2 lata temu kupilem GPS Mio Spirit , dobrze smiga , szybki procesor , cena do 500 zeta . Jest duzo modeli Mio spirit , poczytaj sobie opinie na ten temat na necie . Jest forum dla GPSiarzy .
W drugim aucie od 8 lat mam TomToma , dalem za niego ponad 500 euro ... ale bylo warto .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Chudy03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:8 maja 2014, o 12:21
Samochód:Fiat Dukato 180KM 10
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Chudy03 » 16 sie 2014, o 15:14

Chudy03 pisze:Czy automapę da się ustawić tak, aby odzywała się TYLKO i WYŁĄCZNIE o radarach? Chciałbym jeździć na dwóch nawigacjach, tzn. iGo na prowadzenie do celu, na wyznaczanie tras, objazdów, na szukanie parkingów itp., a automapę właśnie TYLKO na radary. Czy da się coś takiego zrobić?
Powoli zdobywam doświadczenie :)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: FRONT242 » 16 sie 2014, o 15:27

Chudy03 pisze:
Chudy03 pisze:Czy automapę da się ustawić tak, aby odzywała się TYLKO i WYŁĄCZNIE o radarach? Chciałbym jeździć na dwóch nawigacjach, tzn. iGo na prowadzenie do celu, na wyznaczanie tras, objazdów, na szukanie parkingów itp., a automapę właśnie TYLKO na radary. Czy da się coś takiego zrobić?
Po [cenzura] jakies kombinacje alpejskie chcesz stosowac ?
Pisalem ci wczesniej ze iGo primo ma powiadomienia o radarach .
A tak na upartego to wszystko sie da :D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Chudy03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:8 maja 2014, o 12:21
Samochód:Fiat Dukato 180KM 10
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Chudy03 » 17 sie 2014, o 08:25

FRONT242, jeździłem na iGo i radarów nie miałem :(
Powoli zdobywam doświadczenie :)

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: FRONT242 » 17 sie 2014, o 08:40

Chudy03 pisze:FRONT242, jeździłem na iGo i radarów nie miałem :(
To jakies dzwine iGo miales , moze wersje 1.0 :D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: 3D3D3D » 17 sie 2014, o 09:49

FRONT242 pisze:
Chudy03 pisze:FRONT242, jeździłem na iGo i radarów nie miałem :(
To jakies dzwine iGo miales , moze wersje 1.0 :D
Po co się wymądrzać. Poczytaj na innym forum dotyczącym nawigacji. Tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

[Link usunięty przez administratora]
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: FRONT242 » 17 sie 2014, o 10:03

3D3D3D pisze:
FRONT242 pisze:
Chudy03 pisze:FRONT242, jeździłem na iGo i radarów nie miałem :(
To jakies dzwine iGo miales , moze wersje 1.0 :D
Po co się wymądrzać. Poczytaj na innym forum dotyczącym nawigacji. Tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

http://www.my-navia.pl/index.php?c=21
Kto sie wymadrza ? bo nie wiem o co ci chodzi . Pisz konkretnie co masz za problem .
Rzucasz jakis link na forum ... na [cenzura] mi ten link ??? Masz jakies INFO to wal konkretnie a nie popiardujesz zza ekranu .
Napisalem ze jak w iGO nie ma radarow to dziwne . Ja zadnych nurtujacych pytan nie zadaje bo dla mnie sprawa jest jasna .

Kupujesz jakas mape to pytaj sprzedawcy czy sa radary czy za radary trzeba doplacic itd . Bo sa mapy sprzedawane bez radarow zeby wyssac wiecej kasy od kupujacego bo " pakiet " z radarami mozna dokupic . Tyle na temat .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Chudy03
Użytkownik
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:8 maja 2014, o 12:21
Samochód:Fiat Dukato 180KM 10
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Jarosław

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: Chudy03 » 17 sie 2014, o 11:23

Miałem iGo Primo z końcówki 2013 roku, radarów nie było :(
Powoli zdobywam doświadczenie :)

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: 3D3D3D » 17 sie 2014, o 11:28

Może zacytuję Stanisława Lema - "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Jaka nawigacja (urządzenie)?

Post autor: FRONT242 » 17 sie 2014, o 11:41

3D3D3D pisze:Może zacytuję Stanisława Lema - "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Gosciu , wjezdasz na forum, to jest twoj trzeci post i zaczynasz ublizac . Wez sie ogarnij , masz cos konkretnego do napisania to pisz a nie zachowujesz sie jak pospolity TROLL forumowy schowany za monitorem kozak 60 kilo wagi , 159 cm wzrostu i nieleczony tradzik mlodzienczy na twarzy .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”