Wideorejestrator.

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące m.in wyboru nawigacji, CB radia oraz internetu w Polsce i zagranicą.
Awatar użytkownika
arkadiusz 720
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 gru 2016, o 15:41
Samochód:Master
Uprawnienia:B
Wideorejestrator.

Post autor: arkadiusz 720 » 5 sty 2017, o 11:57

Witam.Przeglądałem forum i nie znalazłem nic na temat wideorejestratorów i zastanawiam się czy używacie taki sprzęt i jeśli można wiedzieć to jaki.
Równowaga jest siłą.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Wideorejestrator.

Post autor: orys » 6 sty 2017, o 06:20

Ja wlasnie obczajalem temat i wychodzi na to, ze najlepsza technicznie kamerka jest Mobius 2. Dosc droga zabawa, ja zaplacilem okolo 100 funtow, ale warto bylo. Przyszla pare dni temu i jest znacznie lepiej, niz sie spodziewalem: obraz zyleta, 60 klatek na sekunde, kazda klatka o jakosci zdjecia... Warto. Jakosc obrazu jest blizej go pro niz wideorejestratorom, a ma wszystkie opcje ktore potrzebuje kamerka - sama sie uruchamia, nagrywanie w petli...

Wada dla niektorych moze byc brak ekraniku, ale jak masz komorke na androidzie to za pare groszy kupisz kabelek i bedziesz sobie ogladac wszystko na telefonie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Wideorejestrator.

Post autor: Dekker » 16 sty 2017, o 20:27

Mieliśmy na testach wideorejestrator NAVITEL MSR900 ( na portalu znajdziesz test w/w wideorejstratora wraz z filmikami ) - http://busiarze.com.pl/testy/kamera-sam ... tel-msr900

w lutym będziemy mieli również do testów wideorejstrator MS700 ( najnowszy model od Navitela)

Nigdy nie kupuj wideorejstatora z marketu za cenę ok. 70 zł - 100 zł...
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
biboj
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:13 mar 2017, o 23:46
Uprawnienia:B

Re: Wideorejestrator.

Post autor: biboj » 18 lut 2019, o 12:56

odświeżę troszkę temat. Spotkał się ktoś z Was z urządzeniami Mikavi?? Interesuje mnie PQ3. W testach wypada bardzo dobrze a interesowałaby mnie opinia jak się sprawdza podczas użytkowania.

Awatar użytkownika
Jacas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2019, o 21:03
Uprawnienia:B,C

Re: Wideorejestrator.

Post autor: Jacas » 26 mar 2019, o 21:18

Ja mam taką u siebie. Co chcesz konkretnie wiedzieć? Ogólnie to nie narzekam. Jest GPS, Wifi, obraz w 4K, parę dodatkowych bajerów. Dla mnie jednak najważniejsza jest dobra jakość filmów (całkiem niezły procesor i matryca) i obsługa kart 128GB, tylko kartę musisz sobie dokupić sam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologie”