Tablet Smartfon

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące m.in wyboru nawigacji, CB radia oraz internetu w Polsce i zagranicą.
Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:
Tablet Smartfon

Post autor: Dawid86 » 11 paź 2014, o 14:26

panowie proste pytanie, miał ktoś do czynienia z tą sztuką?
http://allegro.pl/tablet-smartfon-x7-4x ... 88097.html

Przymierzam się do kupna Tabletu który tak naprawdę miałby w większości swojego żywot robić u mnie w kabinie za Navigację, ale nie zaprzeczam że miło by było gdy mógł się również połączyć z internetem oprócz standaradowego WI-FI np za pomocą 3G.
Nie wspomnę już że wbudowany tuner DVBT który czynił by z niego również w wolnych chwilach mały przenośny telewizorek byłby idelanym rozwiązaniem, ale jestem realistą i wiem że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego :D Więc szukam czegoś w miarę optymalnego do navigacji, internetu i filmów, gry nie wchodzą w grę :D Jak to jest tak naprawdę z tymi tunerami DVBT? łapie to tv czy jest gra nie warta świeczki, widziałem że można też podłacząc jakieś zewnętrzne tunery pod USB i tym podobne.

Ten model po wyżej sądząc po parametrach z wbudowanym naprawdę dobrym cztero rdzeniowym procesorem A7 jak za te pieniądze jest naprawdę ok, martwi mnie tylko 512 ram jak na dzisiejsze czasy to jest wynik bardzo przeciętny.


Czy ktoś na podstawie własnych urządzeń bądź doświadczeń może polecić mi jakieś urządzenie w granicach do 500 zł, wożenie laptopa z sobą stało się dla mnie jakoś uciązliwe a i szkoda by było jak by mieli np podczas prysznica jakieś romki "posprzątać" w kabinie ;)
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Tablet Smartfon

Post autor: dawid781 » 11 paź 2014, o 19:41

To mniej więcej to:
http://www.aliexpress.com/item/2014-NEW ... 91627.html
To tani chinol wiele się po tym sprzęcie nie spodziewaj.
Przy okazji polecam pooglądać tą stronkę znajdziesz tam wiele "okazji" dostepnych na allegro w "promocyjnej cenie"
Dodam że jak kupisz 10szt cena niższa :D
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: Tablet Smartfon

Post autor: Dawid86 » 12 paź 2014, o 09:29

wiesz nie oczekuje że będzie on tańczył śpiewał i sprzatał :) ale żeby tylko po prostu w miarę sobie śmigał.
Fajna stronka, jeśli wierzyć w te ceny i to co piszą. Czas oczekiwania przy najtańszej przesyłce dość długi ale można zaoszczędzić. Ciekaw jest czy ktoś zamawiał coś z tamtąd za pomocą np tej chińskiej poczty i czy towar doszedł wogóle.
Pozatym druga kwestia czy te modele nie mają jakiś zabezpieczeń na sim lock czy innych badziewi.
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Tablet Smartfon

Post autor: dawid781 » 12 paź 2014, o 10:13

Kolego połowa sprzedawców na alledrogo się tam i na podobnych stronach zaopatrują. Ceny w większości przypadków adekwatne do jakości ale mimo wszystko to samo można kupić u nas o wiele drożej.
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Tablet Smartfon

Post autor: FRONT242 » 14 gru 2014, o 14:30

Od dluzszego czasu zastanawialem sie nad tym co jest najbardziej funkcjonalne do uzywania neciora w podrozach busem po europie . Najpierw bylem zafascynowany tabletami , pozniej smartfonem .... ale najbardziej praktyczny jest LAPTOP lub NOTEBOOK .

Nie kazdy tablet ma wejscie USB na modem a mozliwosc uzywania neta tylko przez WiFi jest smutna i bardzo nieporeczna . Smartfony nawet z duzym wyswietlaczem np. samsung galaxy grand neo tez sa smiesznie male do ogladania filmow i innych czynnosci na necie . Tablety tez odpadaja z tego wzgledu ze nie lubie pisac na klawiaturze dotykowej . Pewnie to kwestia przyzwyczajenia ale ja wole klawiature standardowa , jest duzo szybsza i poreczniejsza .

Dlatego stawiam na LAPTOPA lub NOTEBOOKA . W obu przypadkach kupujemy za granica karte do modemu USB i mozna w kazdym miejscu ( tam gdzie jest zasieg oczywiscie ) uzywac NET a nie tylko pod McDONALDSAMI i na pompach , tam gdzie jest lub jest nie zawsze WiFi . Wybor jest oczywisty ....
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologie”