Tablet

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące m.in wyboru nawigacji, CB radia oraz internetu w Polsce i zagranicą.
Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: Tablet

Post autor: FRONT242 » 8 wrz 2014, o 21:06

dawid781 pisze:Tak dla potomnych dodam ze nie ma sensy kupować jakichś tanich chińskich tabletów, nadają się tylko w kosz!
Słabej jakości ekran, dotyk, i "bebechy" nic to nie warte.
Wymien jakas firme ktora nie jest MADE IN CHINA ....
Co proponujesz TABLET made in GERMANY ???? ( nie wiem czy takie sa dostepne na rynku ... , jak sa to oswiec mnie ... nie musza byc niemieckie , dawaj jakies namiery na NIE CHINSKIE ) :lol:
Wszystkie duze znane marki robia swoje produkty u ping-pongow .

Mam laptopa HP - made in china - dziala juz 7 lat , nigdy nic nienaprawiane :D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Tablet

Post autor: dawid781 » 8 wrz 2014, o 21:40

Jest dokładnie tak jak mówisz ;)
Nie sprecyzowałem chodzi i o jakieś no-name firmy (konkretnie firmy których tablety i inne badziewie dostępne jest np w marketach za 199zł)
Choć liczyłem że to oczywiste dla wszystkich :P
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
duczmal
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:25 kwie 2014, o 22:39
Samochód:passat
Uprawnienia:b

Re: Tablet

Post autor: duczmal » 8 wrz 2014, o 21:52

Front Ty to Jesteś as jak tylko możesz to się przypieprzysz.Koledze chyba chodziło o jakieś chińskie podróbki a nie renomowane firmy które w Chinach tylko składają swoje sprzęty.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Tablet

Post autor: FRONT242 » 9 wrz 2014, o 07:42

duczmal pisze:Front Ty to Jesteś as jak tylko możesz to się przypieprzysz.Koledze chyba chodziło o jakieś chińskie podróbki a nie renomowane firmy które w Chinach tylko składają swoje sprzęty.
Sam piszesz ze koledze CHYBA chodzilo .... Ja nie bylem pewien i napisalem to co napisalem , bez obrazania nikogo , a ze ty tak odebrales no to juz twoja brocha . Temat o tabletach ciekawy bo sam chce kupic taki sprzet .

Z tego co widze to ty sie przypieprzasz :lol:
Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
duczmal
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:25 kwie 2014, o 22:39
Samochód:passat
Uprawnienia:b

Re: Tablet

Post autor: duczmal » 9 wrz 2014, o 12:55

Kolego Front dałem przeczytać post Dawida swojemu 18-to letniemu synowi.Skumał o jaką chińszczyznę chodzi.Śmiem twierdzić że i Ty skumałeś ale nie mogłeś się powstrzymać i napisałeś co napisałeś.Czy to nie jest przypieprzanie się?

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Tablet

Post autor: FRONT242 » 9 wrz 2014, o 13:16

duczmal pisze:Kolego Front dałem przeczytać post Dawida swojemu 18-to letniemu synowi.Skumał o jaką chińszczyznę chodzi.Śmiem twierdzić że i Ty skumałeś ale nie mogłeś się powstrzymać i napisałeś co napisałeś.Czy to nie jest przypieprzanie się?
No to pogratulowac intelektu syna , poszedl sladami ojca :D
Ja widocznie jestem "nie kumaty" , no coz ... takie zycie ... jakos dam rady ...

Proponuje zakonczyc temat kumatosci , bo to zmierza donikad .
Pozdrawiam kolego i szerokosci :D
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Tablet

Post autor: Lucky_Luke » 9 wrz 2014, o 14:08

Jak dla mnie tablet to tylko samsunga ! ;)
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Tablet

Post autor: FRONT242 » 9 wrz 2014, o 14:25

Lucky_Luke pisze:Jak dla mnie tablet to tylko samsunga ! ;)
Tez nad samsungiem sie zastanawiam , ale za dobry trzeba beknac 1500 - 2300 zl .... lub wiecej , a to troche kaski jednak jest . Tak jak ze wszystkim, chce sie miec cos dobrego na wiele lat to trzeba zaplacic ....

Ten jest OK http://allegro.pl/tablet-multimedialny- ... 95065.html
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Tablet

Post autor: Lucky_Luke » 9 wrz 2014, o 14:37

Dokładnie jak coś kupować to na dłuższy czas ;) nie ok tylko jest zajefajny ; D
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Tablet

Post autor: dawid781 » 9 wrz 2014, o 18:03

FRONT242 pisze:
duczmal pisze:Kolego Front dałem przeczytać post Dawida swojemu 18-to letniemu synowi.Skumał o jaką chińszczyznę chodzi.Śmiem twierdzić że i Ty skumałeś ale nie mogłeś się powstrzymać i napisałeś co napisałeś.Czy to nie jest przypieprzanie się?
No to pogratulowac intelektu syna , poszedl sladami ojca :D
Ja widocznie jestem "nie kumaty" , no coz ... takie zycie ... jakos dam rady ...

Proponuje zakonczyc temat kumatosci , bo to zmierza donikad .
Pozdrawiam kolego i szerokosci :D

Koledzy po co takie słowne zaczepki? To co napisałem wydaje mi się oczywiste, jeśli jest to dla kogoś nie zrozumiałe to na prawdę mi przykro. Ale widzę że co nie które sprawy trzeba pisać tu jak jak na forum przedszkolaków aby nikt nie miał najmniejszych wątpliwości o co chodziło. Pozdrowienia dla kolegi FRONT, dzięki wielkie za pouczającą lekcje pt. co nie jest Chińskie, to był prawdziwy błysk intelektu.
Pozdrowionka również dla kolegi duczmal który potrafi czytać ze zrozumieniem i chwała mu za to ponieważ dzięki takim ludziom jak on forum wygląda normalnie, i połowa postów nie jest głupią docinką tylko sensownym i rzeczowym dialogiem.
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologie”