Tablet

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące m.in wyboru nawigacji, CB radia oraz internetu w Polsce i zagranicą.
Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE
Re: Tablet

Post autor: dawid781 » 22 gru 2014, o 22:08

Użytkownicy tego forum to w 99% nie są gadżeciarze tylko ciężko pracujący kierowcy więc tego typu opinii musisz moim zdaniem szukać na forach tematycznych gdzie na pewno znajdziesz o wiele więcej informacji niż tu. Chciałem dobrze ;)
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Tablet

Post autor: Dekker » 22 gru 2014, o 23:14

Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
piurko
Użytkownik
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:5 sty 2014, o 00:20
Samochód:Master III
Uprawnienia:A,B

Re: Tablet

Post autor: piurko » 24 gru 2014, o 18:20

dawid781 pisze:Użytkownicy tego forum to w 99% nie są gadżeciarze tylko ciężko pracujący kierowcy więc tego typu opinii musisz moim zdaniem szukać na forach tematycznych gdzie na pewno znajdziesz o wiele więcej informacji niż tu. Chciałem dobrze ;)
Sorki , ale od tego zacząłem ;) ale wolę opinię od "znajomych". Też nie jestem gadżeciarzem i właśnie wróciłem do domu z trasy... Szukam przyzwoitej nawigacji 7" na androidzie , a jak ma coś dodatkowo , to też dobrze . I dla tego pytam tu :) . Używam modecoma na WCE 6 i jest ok , ale na andku iGO chodzi lepiej .

Dekker , 10" za duży , już mam 10...

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Tablet

Post autor: Lucky_Luke » 24 gru 2014, o 23:10

Chłopaku jak na 8,4" sobie wypierniczysz navi to wszystko zobaczysz :) W moim przypadku na navi map google widzę dużo przed sobą i każdą nastepna uliczkę a jak znamy trasę to filmik odpalamy ; D 8,4 idealny nie za maly nie za duży
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: Tablet

Post autor: DawidBusiarz » 19 lis 2017, o 23:04

dawid781 pisze:Tak dla potomnych dodam ze nie ma sensy kupować jakichś tanich chińskich tabletów, nadają się tylko w kosz!
Słabej jakości ekran, dotyk, i "bebechy" nic to nie warte.
Ja zamieniłem się starym Ipadem na Lenovo Tab2 7-A10F z synkiem który kupił go w media expert i chciał koniecznie IOS. I powiem szczerze że sprawdza się idealnie. Chodzi płynnie i zero zawiechy. 25 aplikacji i gier i śmiga aż miło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologie”