Oprogramowanie do wspierania logistyki, transportu

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące m.in wyboru nawigacji, CB radia oraz internetu w Polsce i zagranicą.
Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa
Re: Oprogramowanie do wspierania logistyki, transportu

Post autor: TROLL » 16 maja 2018, o 13:24

U mnie pracuje na programie SAP , skupia wszystko , księgowość , magazyn , administrację , zarządzanie . Cholernie drogi podstawowa platforma , pozostałe elementy programu są pisane pod konkretne przedsiębiorstwo . Kasa dobrze wydana , mam wgląd we wszysystko , od produkcji po dostawę na "jedno kliknięcie".

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Oprogramowanie do wspierania logistyki, transportu

Post autor: TROLL » 17 maja 2018, o 15:03

prosto pisze:Rzeczywiście posiadanie takiego oprogramowania to obecnie konieczność. Nie wiem jak u kolegi wyżej, ale dobrze, jeżeli taki soft daje możliwość pracy zdalnej, w chmurze.
Testujemy takie rozwiązanie , jak na razie jesteśmy na etapie uwag i opinii. Jak na razie idzie dobrze , mamy już doświadczenie przy "pisaniu" programu bazowego.

Powiem tak , jak przypomnę sobie poprzedni program .... Teraz jestem w innym świecie XXI wiek. Mówię poważnie.

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Oprogramowanie do wspierania logistyki, transportu

Post autor: detectivus » 17 maja 2018, o 21:20

Może wiele nie powiem ale bez reklamy polecam FireTMS.
Choć do zmiany cennika płaciliśmy kilka stów rocznie, a teraz płaci się ok. 250 na miesiąc.
Więc teraz jest drogo i rozważam inne rozwiązania.
Choć dla firmy mającej kilka busów to jest kombajn idealny i pracuje całkowicie w chmurze.
Cały czas podkreślam - jeszcze w zeszłym roku nie zamieniłbym go na nic innego, teraz się nad tym zastanawiam głęboko.
Cena to skandal, trzykrotna podwyżka bez żadnego plusa z tej okazji.
Na razie go używam z przyzwyczajenia i genialnej wygody, prostoty i uniwersalności...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologie”