współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
sprinter312
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 mar 2014, o 21:45
współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: sprinter312 » 20 maja 2014, o 21:02

WItam, niedlugo rozpoczynam działalność zwiazana z transportem (busy 3,5t) po kraju oraz UE, czy mógłby ktoś podpowiedzieć badz doradzić na temat jakiejś zaufanej i WYPŁACALNEJ firmie spedycyjnej z którą współpracuje a która dalej poszukuje przewoźników? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jedrekk1999
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:21 lut 2014, o 17:01
Uprawnienia:B

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: jedrekk1999 » 23 maja 2014, o 22:13

http://www.robertseurope.pl(Roberts Europe/Flash Europe) Nie ma problemu z wypłacalnością. Cena dość w miare do przyjęcia, zreszta możesz pogadać i zobaczyć co Ci proponują. Zlecenia maja w całej Europie. Na tą chwilę, pod ta spedycją działą ponad 300 aut Polskich, a maja jeszcze oddziały w innych krajach... Zadzwoń, pogadaj, może zwrócą Twoją uwagę... Większość busów to blachy, ale plandeki też przyjmują... Maks 4-letnie auta... Myślę, że mogą Cię zainteresować... :) Spedycja znajduje się w Piasecznie, a główny zarząd w Holandii. Ja pod Nimi jeżdżę i nie narzekam... Ot to i moja propoyzcja... Ale inni forumowicze też może znają jakieś spedycje bez problemowe... Pozdrowionka dla Busiarzy :)

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: STI » 24 maja 2014, o 00:14

Witam. A szanowny kolega to matematykę za jajka zdawał? I się dziwić,że stawki są takie jakie są jak tacy za miskę ryżu jeżdżą...
jedrekk1999 pisze:http://www.robertseurope.pl(Roberts Europe/Flash Europe) Nie ma problemu z wypłacalnością. Cena dość w miare do przyjęcia, zreszta możesz pogadać i zobaczyć co Ci proponują. Zlecenia maja w całej Europie. Na tą chwilę, pod ta spedycją działą ponad 300 aut Polskich, a maja jeszcze oddziały w innych krajach... Zadzwoń, pogadaj, może zwrócą Twoją uwagę... Większość busów to blachy, ale plandeki też przyjmują... Maks 4-letnie auta... Myślę, że mogą Cię zainteresować... :) Spedycja znajduje się w Piasecznie, a główny zarząd w Holandii. Ja pod Nimi jeżdżę i nie narzekam... Ot to i moja propoyzcja... Ale inni forumowicze też może znają jakieś spedycje bez problemowe... Pozdrowionka dla Busiarzy :)

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: STI » 24 maja 2014, o 00:21

Kolego, wpierw organizuje się pracę, a dopiero potem "rozpoczyna się działalność związaną z transportem". Właśnie na takich jak Ty czekają spedycyjki. Jednak powodzenia Ci życzę.
sprinter312 pisze:WItam, niedlugo rozpoczynam działalność zwiazana z transportem (busy 3,5t) po kraju oraz UE, czy mógłby ktoś podpowiedzieć badz doradzić na temat jakiejś zaufanej i WYPŁACALNEJ firmie spedycyjnej z którą współpracuje a która dalej poszukuje przewoźników? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sprinter312
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 mar 2014, o 21:45

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: sprinter312 » 26 maja 2014, o 23:27

Kolego właśnie dlatego piszę tego posta, bo najpierw chce zorganizować pracę i szukam odpowiedniej spedycji. jak już znajdę coś konkretnego i się wstępnie dogadam- wtedy założę działalność. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
duczmal
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:25 kwie 2014, o 22:39
Samochód:passat
Uprawnienia:b

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: duczmal » 27 maja 2014, o 01:35

Kolego nikt na żadnym forum nie poda Ci informacji o dobrej spedycji.Jeśli ktoś zna dobrą to ma w niej swoje auta i nie chce konkurencji.Ja też zamierzam jeździć na swoim ale dopiero od września.Znajomy powiedział że w sierpniu skontaktuje mnie ze spedycją która jest wypłacalna bo sam długo dla niej jeździ.Za 8 paletowe auto płacą 36 eurocentów.W systemie 3/1 nie zrobił nigdy mniej niż 15tys.Jak do września nic nie wykombinujesz a taka oferta Cię interesuje to odezwij się do mnie na priv to Ci pomogę.Powodzonka.

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: STI » 27 maja 2014, o 14:34

Kolego spedycje,które płacą są obstawione i na 101% nie dostaniesz się. Teraz już nawet robota bezpośrednio w firmach np.produkcyjnych jest przez brudasów spitolona( stawki,terminy płatności itp.).Więc jeśli dopiero chcesz zaczynać i do tego nie masz nagranej roboty to daj sobie spokój z transportem,bo wywalisz tylko kaskę.
sprinter312 pisze:WItam, niedlugo rozpoczynam działalność zwiazana z transportem (busy 3,5t) po kraju oraz UE, czy mógłby ktoś podpowiedzieć badz doradzić na temat jakiejś zaufanej i WYPŁACALNEJ firmie spedycyjnej z którą współpracuje a która dalej poszukuje przewoźników? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zenek_55
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:16 wrz 2014, o 22:24
Samochód:MAN

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: Zenek_55 » 16 wrz 2014, o 22:26

Hej, a próbowałeś w OMIDZIE? To spedycja z Sopotu, ale ma oddziały też w innych miastach w Polsce. Ja co jakiś czas z nimi jeżdżę i jest spoko. Są dobrym płatnikiem, nigdy nie mam problemów z wyegzekwowaniem swojej kasy. Co do tras to różnie, ja akurat preferuję krótkie dystanse ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
nbj
Użytkownik
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:21 kwie 2014, o 18:51
Samochód:ford

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: nbj » 21 kwie 2015, o 17:40

to Ty jesteś przewoźnikiem czy zleceniodawcą bo jakoś z ostatniego postu nie mogę jednoznacznie wywnioskować

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: współpraca z firmą spedycyjna poczatki

Post autor: Junior » 21 kwie 2015, o 23:08

nbj pisze:to Ty jesteś przewoźnikiem czy zleceniodawcą bo jakoś z ostatniego postu nie mogę jednoznacznie wywnioskować
To nazywa się kryptoreklama :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”