Jaki sprzet?

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Michal St. Wysocki
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:9 kwie 2014, o 08:30
Firma:F.H.U. Moto Trade To
Uprawnienia:B,B1
Lokalizacja:Niemenczyn, Rej. Wilenski, Litwa
Jaki sprzet?

Post autor: Michal St. Wysocki » 11 kwie 2014, o 06:54

Doludzi z doswiadczeniem !!! Jakiego Busa 8ep,3,5DMC powinienem kupic zebypotemnie plakac (za kolkiem widze siebie) i gdzie mozna takiego Busa kupic zeby nie trafic najakiegos lewego. Bede wdzieczny za podpowiedzi.
M.St. Wysocki

Awatar użytkownika
TrawerCT
Użytkownik
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 sty 2014, o 23:50
Samochód:Master
Firma:Trawer Toruń
Uprawnienia:B

Re: Jaki sprzet?

Post autor: TrawerCT » 11 kwie 2014, o 16:47

Zalezy co tym autem bedziesz robil kraj czy zagranica Podaj wiecej szczegolow to ci cos ktos podpowie

Na kraj proponowal bym ci cos starszego jakies dukato lub jemu podobne z silnikiem 2.8 albo vw lt 2.5 tdi no i niesmiertelne iveco dayli 2.8 130km tylko jak to kupisz w blizniaku i kontenerze o DMC 3.5t to za wiele tym nie powozisz max 500kg ladownosci na legalu afaktycznie to jak zycie pokazuje ile nie wlozysz to i tak pojedzie hihi

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michal St. Wysocki
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:9 kwie 2014, o 08:30
Firma:F.H.U. Moto Trade To
Uprawnienia:B,B1
Lokalizacja:Niemenczyn, Rej. Wilenski, Litwa

Re: Jaki sprzet?

Post autor: Michal St. Wysocki » 12 kwie 2014, o 18:23

TrawerTC mysle o miedzynarodowce, powaznej i nie zawodnej, narazie z opini ktrore juz poczytalem Meredes Sprinter wygrywa i mam nadzieje ze jego cena odpowiada opinia. Co myslisz?
M.St. Wysocki

Awatar użytkownika
TrawerCT
Użytkownik
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 sty 2014, o 23:50
Samochód:Master
Firma:Trawer Toruń
Uprawnienia:B

Re: Jaki sprzet?

Post autor: TrawerCT » 12 kwie 2014, o 19:02

Na temat sprintera ci nic nie powiem bo nie mialem przyjemnosci jezdzic ale jak to mowia Jest gwiazda jest jazda:-)

Napewno bedzie ciezszy od mastera i dukato bo ma most bo to tylny naped zawsze pare kilo wiecej a na autkach o dmc 3.5 kazde 100kg jest wazne szczegolnie za granica Ja mam mastera 2.5 dci 150 km i daje to rade ale jezdzilem jakis czas dukato 3.0 180km to jest dopiero pocisk Wiec policz sobie kg dokladnie zeby pozniej nie bylo ze masz 1000kg ladownosci jak sie zapakujesz na traske no i cena mercedes bedzie mal wyzsza

A tak wogole to o nowym myslisz czy o czyms starszym bo na miedzynarodowke to chyba max 5 lat

Awatar użytkownika
Michal St. Wysocki
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:9 kwie 2014, o 08:30
Firma:F.H.U. Moto Trade To
Uprawnienia:B,B1
Lokalizacja:Niemenczyn, Rej. Wilenski, Litwa

Re: Jaki sprzet?

Post autor: Michal St. Wysocki » 12 kwie 2014, o 19:27

No na ile wiem to 1,2t mozna na 8ep zapakowac na "gwiazde" :D . Mama znajomego, ktory ma serwis samochodowy i jak mu powiedzialem Dukato to nawet sie nie zasmial, a prawie rozplakal. W UK bujalem sie kiedys na Fordach Trazit, ale z ludzmi i lubilem bestje. Mylalem lyknac nowego (w lizingu jasne) albo takiego do 3lat, ale jako zenie mam pojecia o miedzynarodowkach, to pytam tych co siedza po kilkanascie h za kolkiem i wiedza jaki naj mniej w dupe daje i nie sprawia problemow. ;)
M.St. Wysocki

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Jaki sprzet?

Post autor: FRONT242 » 13 kwie 2014, o 12:52

Zanim cokolwiek kupisz ... to zastanow sie dobrze . Nie zrob takiego bledu jak ja zrobilem . Nie mialem kogo sie poradzic , za szybko podjolem decyzje i tak wyszlo jak wyszlo .

Poczytaj tutaj :
http://busiarze.com.pl/viewtopic.php?f=46&t=849
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”