Renault Master 150

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź
Renault Master 150

Post autor: Junior » 29 mar 2014, o 11:53

Witam, mam problem ze znalezieniem nowego auta tzn.szukałem Sprintera v6 od 2011 wzwyż zabudowa plandeka ale nic ładnego nie znalazłem. Cena nowej 319 w plandece w salonie około 170 netto i jakoś po kilku rozmowach wybór padł na nowego Mastera. Z racji tego że to nówka sztuka podokładane jest prawie wszystko z opcji dodatkowych i pytanie moje jest następujące, jakiemu producentowi zlecić zabudowę bo w Jaszpolu polecają zabudowę Grau lub Partner. Moje wymagania względem zabudowy to wymiary 4,85×2,2×2,3 plandeka ale po stronie pasażera musi być firanka, przednia ściana musi być aluminiowa, odeskowanie aluminiowe no i reszta standard. Widziałem kilka renówek w pełnym ospojlerowaniu tzn. owiewka dachowa, boczne spojlery oraz owiewki pod zabudową i możecie podpowiedzieć kto jest producentem tych ostatnich owiewek? Co myślicie na temat takiego zestawienia?

Awatar użytkownika
jarek-ck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:15 lip 2013, o 21:10
Samochód:R. Master
Firma:własna
Uprawnienia:B,C,D,E
Lokalizacja:Świętokrzyskie/Pomorskie

Re: Renault Master 150

Post autor: jarek-ck » 29 mar 2014, o 21:31

Proponuję Carpol lub Jegger. Sam mam Carpol i jestem zadowolony. Gruau nie znam. Partner według mnie porażka.
Transport to usługa, nie przysługa.
W związku z częstymi pytaniami o rabat, uprzejmie informujemy, że jest to stolica Maroka.

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: Renault Master 150

Post autor: Junior » 30 mar 2014, o 00:29

Właśnie myślałem o Carpol oglądając zdjęcia wyglądają solidnie tylko zastanawiam się nad o regulowaną wysokością lecz wiem że obecnie nie jest mi to niezbędne może kiedyś się przyda ;) . Obecnie w Sprintku mam zabudowę 4,65×2,25×2,35 z suwanym dachem i szczerze z dachu nie korzystam a firankę po stronie kierowcy odsuwam raz w tygodniu za to po stronie pasażera kilka razy dziennie więc naciągana musi być klamrami co wydług mnie wyklucza regulację wysokości.

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: Renault Master 150

Post autor: Junior » 10 kwie 2014, o 09:51

W końcu zamówienie puszczone będzie nowa Renia w pełnej opcji z zabudową Gruau cena netto niecałe 95 koła, czas wydania pojazdu 16 czerwca.

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: Renault Master 150

Post autor: Junior » 5 lip 2014, o 14:37

Autko odebrane z 15 dniowym opóźnieniem przez producenta zabudowy. Co do autka bardzo miłe zaskoczenie jeśli chodzi o elastyczność silnika, 150 koni w zupełności wystarcza. Co do jakości plastików to zostawie to bez komentarza. Pytanie tylko mam odłącznie docierania silnika bo sprzedawca stwierdził żeby przez pierwsze 10tkm nie przekraczać 3-3.5 obr/min ale czy to nie zamuli silnika? Kolega odbierając nowe Audi S5 dostał informacje żeby nie gonić auta na zimno i jeździć w pełnym zakresie obrotów. Jak sądzicie która szkoła lepsza?

Awatar użytkownika
ARAS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:66
Rejestracja:1 lis 2013, o 14:06
Samochód:vw crafter
Firma:własna
Uprawnienia:b,c adr

Re: Renault Master 150

Post autor: ARAS » 5 lip 2014, o 17:31

AUDI

Awatar użytkownika
jedi6667
Posty:186
Rejestracja:25 cze 2014, o 17:01
Samochód:Fiat Ducato 3.0 Maxi
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Żyrardów

Re: Renault Master 150

Post autor: jedi6667 » 5 lip 2014, o 19:51

Silniki w nowych samochodach są już wstępnie dotarte więc nie wiem czemu tak mówią żeby je jeszcze docierać.

Awatar użytkownika
endriu007
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:23 cze 2014, o 17:40

Re: Renault Master 150

Post autor: endriu007 » 6 lip 2014, o 16:58

319 cdi cena od 111 950 pln netto, co do docierania to nie piłuj go na zimnym i nie przeciążaj przegrzewaj silnika to pochodzi długo.

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: Renault Master 150

Post autor: Junior » 20 lip 2014, o 15:41

No i pierwsze przysłowiowe jaja tzn.w aucie zacina się pływak w zbiorniku paliwa i Jaszpol stwierdził że w dogodnym dla mnie terminie wymienią zbiornik na nowy więc serwis auta daje rade. Co do zabudowy niby wszystko ok ale zacina się dzwignia od zamykania w tylnej prawej burcie a i w lewej raz na jakiś czas to samo się dzieje. Po telefonie do producenta stwierdzono iż najlepiej by było podjechać a oni to wymienią tzn. przenitują dźwignie do zamykania i stąd moje pytanie co byście teraz zrobili? Jechać nawet nie mam zamiaru a gwarancja teoretycznie 24 miesiące niby mają serwis mobilny ale zobaczymy bo jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wymiana całej burty na nową i po sprawie. Drugi temat jest taki że cała zabudowa konstrukcyjnie jest aluminiowa, burty aluminiowe anadowane a na tylnej burcie są zacieki na innych elementach nie widać takich udziwnień i teraz nie wiem czy to też zgłaszać na gwarancji bo skoro takie kwiatki wychodzą po trzech tygodniach użytkowania to strach myśleć co będzie dalej. Ogólnie z auta jestem zadowolony co do zabudowy zobaczymy co serwis wymyśli!!!

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Renault Master 150

Post autor: FRONT242 » 20 lip 2014, o 16:08

heheheheheh [cenzura] .... czlowiek kupuje nowki z salonu , zabudowa nowiutka ... a tu juz sie to zacina, tam sie zacina, jakies syfy na zabudowie wychodza :D

Wszedzie coraz gorsze buble robia , jak masz gwarancje to bierz ich za morde i nie daj sie splawic .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”