Początki kariery

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
andres37
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:13 sty 2014, o 14:02
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Przemyśl
Re: Początki kariery

Post autor: andres37 » 13 sty 2014, o 14:35

witam jestem tu nowy. Ile mniej więcej km. dziennie się robi na międzynarodówce .

Awatar użytkownika
AkSuw
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:4 sty 2014, o 19:13
Uprawnienia:B, C

Re: Początki kariery

Post autor: AkSuw » 13 sty 2014, o 16:02

Witam, różnie ale podejrzewam że średnia dzienna to około 700.

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Początki kariery

Post autor: bambo » 13 sty 2014, o 17:51

Witam - Kolego andres37 pytania typu ile się zarabia, ile się jeździ km, ile się wydaje itp. No tu nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi jak już gdzieś pisałem ,a na pewno za chwile dostaniesz milion pięćset dwa dziewięćset odpowiedzi . Dasz się "dymac " to zrobisz i 1600 km i więcej za 0.16 gr od km oczywiście jest to przykład i w dodatku fakt autentyczny .To wszystko zależy na kogo trafisz . (Pracodawca ,Spedytor ) Kolego pojedziesz to się przekonasz .Bardziej stosowne jak zaczynasz byłoby pytanie w co się zaopatrzyć, co wsiąść jakie dokumenty, jak się zachować i na co zwracać uwagę w danym państwie ,gdzie jakimi drogami jechać ( autostrady czy " landowki" ) itp. tylko nie zadawaj tez tych pytań bo wszystko na tym forum już jest tylko przewertować dokładnie popaczyć a jak cos pisz na Priv chętnie pomogę, jeżeli będzie to oczywiście w granicach moich kompetencji ,a wracając do forum to tez możesz oblukac i rozkminic do kogo z jakim tematem się zwrocic kto jaka wiedze posiada na dany Ciebie interesujący temat ,tylko zaglebic się w obecne rozdzialy i Gitara- Alleluja i do przodu :) Także kolego zauważyłem ze jak ktoś nowy się pojawia to zadaje pytania które się dublują i dziesiątkują ,a nikt nie paczy ze odpowiedzi już są.Jezdzic to by każdy chciał ,a czytac to nie ma komu :D . Także Powodzenia Kolego andres37
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
kacperos231
Posty:16
Rejestracja:22 cze 2013, o 22:45
Samochód:Sprinter
Firma:Mel-Trans
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Lubuskie Nowa Sól
Kontakt:

Re: Początki kariery

Post autor: kacperos231 » 20 sty 2014, o 02:48

AkSuw pisze:Witam, różnie ale podejrzewam że średnia dzienna to około 700.



Witam na twoje pytanie jest wiele odpowiedzi ponieważ rozmawiałem z wieloma Kierowcami i km pokonywane są różne i zaleczy od trasy czy lecisz przez Niemcy czy Francje bo jak wiadomo na Francji nie płatnym drogami każą jeździć. Ale powiem ci to po swoich kilometrach że jeżeli już wyruszę z chaty to dziennie robię max 400km tak moja spedycja szuka ładunków najgorzej jest tylko jak mam wyjechać z kraju albo do niego wrócić bo potrafią dowalić 1300km ale z rozładunkiem za 2 dni tak że na spokojnie się jedzie. tak więc to zależy tylko od szefostwa ile ty będziesz robił Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Chabel
Posty:40
Rejestracja:14 maja 2013, o 20:45
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Piątek woj. Łódzkie

Re: Początki kariery

Post autor: Chabel » 21 sty 2014, o 16:07

andres37 pisze:witam jestem tu nowy. Ile mniej więcej km. dziennie się robi na międzynarodówce .
14/15 godzin z Belgii do Polski non stop tylko do wc ,ponad 1000 tys km są i tacy szalency... zalezy od spedytora łaskawego

Awatar użytkownika
bamberas
Posty:18
Rejestracja:23 sie 2013, o 15:33
Samochód:Iveco Daily
Firma:brak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Re: Początki kariery

Post autor: bamberas » 1 lut 2014, o 20:41

Tak jak powiedziano wcześniej, zależy gdzie jedziesz ... u niemca w 10h zrobisz 800-900km (teraz 600-700 przez te remonty) u Francuza wczoraj przez 10h zrobiłem 350km i momentami bywało ostro. Ile średnio, nie wiem jak u innych, ale u mnie bywają kółka gdzie przez 4 tyg zrobie 10-12tys a są trasy, gdzie przez tydzien robie 8,5 tys, ale ogólnie prawie zawsze śpię min 6h na dobę.

P.S. jak to mówią, "kierowca nie liczy czasu w godzinach a w kilometrach" i coś w tym jest :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”