8 ep czy 10 ep ??

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Re: 8 ep czy 10 ep ??

Post autor: jarekvolvo » 22 paź 2018, o 08:36

Doktor pisze:... wygrała blaszka, bo więcej zarabiam na wożeniu farb w zimie których nie załaduje na jakakolwiek plandekę niż bym stracił na wielopaletowych, czy wysoko ładowanych zleceniach.
I tu kłania się "niszowość" zleceń, ładunków i... zysków. Do tego obrazuje zdolność do wyszukiwania właśnie takich tematów :) .
Myślę, że spory typu "osiem lepsze od sześciu, dwanaście od dziesięciu" to rozważania o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą... .
Każdy jeździ tym, co mu akurat odpowiada i do czego potrafi dobrać zlecenia ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: 8 ep czy 10 ep ??

Post autor: Wolf » 22 paź 2018, o 13:11

jarekvolvo pisze:
Doktor pisze:... wygrała blaszka, bo więcej zarabiam na wożeniu farb w zimie których nie załaduje na jakakolwiek plandekę niż bym stracił na wielopaletowych, czy wysoko ładowanych zleceniach.
I tu kłania się "niszowość" zleceń, ładunków i... zysków. Do tego obrazuje zdolność do wyszukiwania właśnie takich tematów :) .
Myślę, że spory typu "osiem lepsze od sześciu, dwanaście od dziesięciu" to rozważania o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą... .
Każdy jeździ tym, co mu akurat odpowiada i do czego potrafi dobrać zlecenia ;)
I tu jak najbardziej racja, każdym autem można zarabiać o ile się chce, z mojego punktu widzenia uniwersalna jest 10ep, ale znam wielu przewoźników z 8ep i tez dają sobie radę, aczkolwiek przy wymianie floty kupują już 10ep, a z kolei jeśli mamy swojego stałego załadowcę to bierzemy auto pod niego i może to być nawet 1ep Fiorino o ile zaspokoi jego wymagania ;)

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 8 ep czy 10 ep ??

Post autor: TROLL » 22 paź 2018, o 13:22

Specjalizacja - słowo klucz.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
MACIEKbm
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:21 wrz 2018, o 20:25
Uprawnienia:A,B

Re: 8 ep czy 10 ep ??

Post autor: MACIEKbm » 22 paź 2018, o 17:37

Dzięki panowie za podpowiedzi ale brakuje mi auta, którym ma jeździć moja dobra koleżanka. Nie chce ona bazować na spedycji, lecz na giełdzie, bo tak już pracowała. Na giełdzie jest więcej ofert typu 1 tona i myślę że 8 paletowy maluch będzie lepszy... jakby nie patrzeć ładowność trochę większa, a mandaty za zabranie 1,5 t mniejszym trochę niższe niż zabranie takiego samego ładunku 10-cio paletowym.... CHĘTNIE JESZCZE PRZEANALIZUJĘ WASZE OPINIE ..Nawet te krytyczne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”