Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Solidariusz
Posty:2
Rejestracja:13 paź 2018, o 14:17
Samochód:Ferrari
Firma:Własna
Uprawnienia:BCE
Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: Solidariusz » 13 paź 2018, o 19:23

PS. Czy ktoś mi podpowie, gdzie mógłbym umieścić ogłoszenie, aby efektywnie znaleźć porządnego przewoźnika, ponieważ nie szukam co 2 - 3 miesiące takiej firmy i nie mam za bardzo w tym doświadczenia.
Z wyrazami szacunku.



Poprowadzę busy po Europie/EU (mile widziana winda).
Doświadczenie 7-letnie.
Jedyny warunek to 3szt./5szt.
Tylko poważne oferty. Zapraszam
trans4go@o2.pl

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: Wolf » 13 paź 2018, o 19:41

Solidariusz pisze:PS. Czy ktoś mi podpowie, gdzie mógłbym umieścić ogłoszenie, aby efektywnie znaleźć porządnego przewoźnika, ponieważ nie szukam co 2 - 3 miesiące takiej firmy i nie mam za bardzo w tym doświadczenia.
Z wyrazami szacunku.



Poprowadzę busy po Europie/EU (mile widziana winda).
Doświadczenie 7-letnie.
Jedyny warunek to 3szt./5szt.
Tylko poważne oferty. Zapraszam
trans4go@o2.pl
Bardzo proszę o udostępnienie skanu OCS wraz z licencją.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: 0liwski2nd » 13 paź 2018, o 22:20

Wolf pisze:
Solidariusz pisze:PS. Czy ktoś mi podpowie, gdzie mógłbym umieścić ogłoszenie, aby efektywnie znaleźć porządnego przewoźnika, ponieważ nie szukam co 2 - 3 miesiące takiej firmy i nie mam za bardzo w tym doświadczenia.
Z wyrazami szacunku.



Poprowadzę busy po Europie/EU (mile widziana winda).
Doświadczenie 7-letnie.
Jedyny warunek to 3szt./5szt.
Tylko poważne oferty. Zapraszam
trans4go@o2.pl
Bardzo proszę o udostępnienie skanu OCS wraz z licencją.
Licencja to raz.... a dwa.... busy nie mogą przewozić ładunków 1,5 tony.... Widzę, ze kolega dopiero się zarejestrował... ładne logo z FERRARI... ale wiedza mniej niż zerowa... ;)

A po za tym kolego Solidariusz..... dlaczego kłamiesz w swojej sygnaturce o doświadczeniu 7-dmio letnim skoro piszesz że nie masz żadnego doświadczenia... co zresztą potwierdza Twój pierwszy i jak dotąd jedyny post... :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Solidariusz
Posty:2
Rejestracja:13 paź 2018, o 14:17
Samochód:Ferrari
Firma:Własna
Uprawnienia:BCE

Re: Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: Solidariusz » 13 paź 2018, o 23:21

Przepraszam Państwa, ale nie wiedziałem, że puszczając pierwszy post poleje się od razu, aż tak DUŻA FALA HEJTU.

Co do dwóch Panów powyżej, "wolf" i "0liwski2nd", odnosząc się do samego tytułu, już wam Panowie wyjaśniam.
Dziękuję za zainteresowanie.

Pan 1 : Od kiedy u "Spedytora" wymagana jest "licencja na pośrednictwo przy przewozie rzeczy"?
- Z tego co wiem, a wiem, to tylko "SPEDYCJI" wydawana jest w/w licencja.
A napisane wyraźnie "Spedytor" szuka, nie spedycja.

Pan 2 : "a dwa.... busy nie mogą przewozić ładunków 1,5 tony" -> 1,5tony / podzielić na "a dwa.... busy" dają po =750kg ładunku na każdego, więc chyba można.. Po za tym w dow. rej. jest informacja ile można wozić kg. Tabela: "dopuszczalna ładowność".

A co do czytania ze zrozumieniem Panowie, to w szkole podstawowej uczyli nauczyciele, nie trzeba było wagarować..
Wszystkiego dobrego w biznesie.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2018, o 23:43 przez Solidariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: 0liwski2nd » 13 paź 2018, o 23:40

Solidariusz pisze:Przepraszam Państwa, ale nie wiedziałem, że puszczając pierwszy post poleje się od razu, aż tak DUŻA FALA HEJTU..

to nie HEJT kolego....to WY macie zdrowie i życie kierowców głęboko gdzieś.... .... my po prostu mamy w głębokiej d00pie takich spedytorków, którzy robią szmaty z kierowców na trasie... i dyskusja czemu mamy brać ładunki 1,5 tonowe są śmieszne... tak samo jak śmieszna jest Twoja propozycja...
Solidariusz pisze:A co do czytania ze zrozumieniem Panowie, to w szkole podstawowej uczyli nauczyciele, nie trzeba było wagarować..
Wszystkiego dobrego w biznesie.
Widzisz chłopaczku... ja prosty kierowca tylko jestem..... choć mam dwa kierunki studiów wiele lat temu ukończone..... i takim studecikom jak ty zwyczajnie nie będę się kłaniał...

Żegnam dyskutanta.. :lol:

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: BoberKSG » 14 paź 2018, o 08:13

Bez komentarza ..
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spedytor szuka przewoźnika 1,5T | Dobra praca

Post autor: Wolf » 14 paź 2018, o 12:01

Solidariusz pisze:Przepraszam Państwa, ale nie wiedziałem, że puszczając pierwszy post poleje się od razu, aż tak DUŻA FALA HEJTU.

Co do dwóch Panów powyżej, "wolf" i "0liwski2nd", odnosząc się do samego tytułu, już wam Panowie wyjaśniam.
Dziękuję za zainteresowanie.

Pan 1 : Od kiedy u "Spedytora" wymagana jest "licencja na pośrednictwo przy przewozie rzeczy"?
- Z tego co wiem, a wiem, to tylko "SPEDYCJI" wydawana jest w/w licencja.
A napisane wyraźnie "Spedytor" szuka, nie spedycja.

Pan 2 : "a dwa.... busy nie mogą przewozić ładunków 1,5 tony" -> 1,5tony / podzielić na "a dwa.... busy" dają po =750kg ładunku na każdego, więc chyba można.. Po za tym w dow. rej. jest informacja ile można wozić kg. Tabela: "dopuszczalna ładowność".

A co do czytania ze zrozumieniem Panowie, to w szkole podstawowej uczyli nauczyciele, nie trzeba było wagarować..
Wszystkiego dobrego w biznesie.
To nie fala hejtu, no chyba że w rachubę wchodzą już urojenia, natomiast czytając treść odnosi człowiek wrażenie że reprezentujesz firmę spedycyjną, jak dla mnie powinno być ogłoszenie w stylu "szukam pracy jako spedytor".

Natomiast w kwestii 1.5T, moje doświadczenia są takie że zdecydowana większość Polskich spedycja wymaga zgody na transport do takiego tonażu. Ba nawet spotkałem się z takimi ogłoszeniami że po PL wymagali 2t ;), jak do tej pory w mojej karierze trafiłem na dwa przypadki gdy spedycja odmówiła mi ładunku raz było to 1.4T z D do PL, i raz 1.3T z PL do DK, a tak często spotyka sie ogłoszenia że ładunek 1.5T na Busa a w opisie mamy że 1.8T czy nawet 2T.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”