Jakie stawki za 8 paletową chłodnię (kontener) DMC 3,5 T -

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Re: Jakie stawki za 8 paletową chłodnię (kontener) DMC 3,5 T

Post autor: Doktor » 9 paź 2018, o 21:32

Piszę, choć nie mogę Ci pomóc, ale skoro byłem aktywny w tym temacie, nie wypada na wprost zadane pytanie nic nie naskrobać, ale to dlatego, że ja mam co prawda kilka samochodów, ale to przejściowe, zaczynałem z dwom i dalej będą 2 jak jeden sprzedam, Combo jak się trafi jednopaletowy expres i duża blaszka, miałem L3, wiec dokupiłem L4 i chwilowo mam 3 auta, ale tylko jeden kierowca tzn ja sam :)
Mnie ciężko zakwalifikować do jakiegoś typowego zajęcia, ja zrobiłem ADR i poluje na pilne expresy bdb płatne, uparłem się, że poniżej jakichś przeze mnie ustalonych stawek nie jeżdżę i potrafię w domu tydzień siedzieć jak nic nie ma, ale nie każdy jest tak cierpliwy :)
Więc nie mam pojęcia o stawkach na chłodnie, a paletówki to 1 pln ciężko wyrwać więc znalazłem sobie niszę.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Jakie stawki za 8 paletową chłodnię (kontener) DMC 3,5 T

Post autor: BoberKSG » 9 paź 2018, o 21:48

Doktor pisze:poluje na pilne expresy bdb płatne, uparłem się, że poniżej jakichś przeze mnie ustalonych stawek nie jeżdżę i potrafię w domu tydzień siedzieć jak nic nie ma, ale nie każdy jest tak cierpliwy :)
Ale Ty mi teraz zaimponowales ;)
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
hans87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:7 paź 2018, o 15:04

Re: Jakie stawki za 8 paletową chłodnię (kontener) DMC 3,5 T

Post autor: hans87 » 9 paź 2018, o 22:23

Doktor pisze:Piszę, choć nie mogę Ci pomóc, ale skoro byłem aktywny w tym temacie, nie wypada na wprost zadane pytanie nic nie naskrobać, ale to dlatego, że ja mam co prawda kilka samochodów, ale to przejściowe, zaczynałem z dwom i dalej będą 2 jak jeden sprzedam, Combo jak się trafi jednopaletowy expres i duża blaszka, miałem L3, wiec dokupiłem L4 i chwilowo mam 3 auta, ale tylko jeden kierowca tzn ja sam :)
Mnie ciężko zakwalifikować do jakiegoś typowego zajęcia, ja zrobiłem ADR i poluje na pilne expresy bdb płatne, uparłem się, że poniżej jakichś przeze mnie ustalonych stawek nie jeżdżę i potrafię w domu tydzień siedzieć jak nic nie ma, ale nie każdy jest tak cierpliwy :)
Więc nie mam pojęcia o stawkach na chłodnie, a paletówki to 1 pln ciężko wyrwać więc znalazłem sobie niszę.
pewnie swojej stawki za km nie chcesz zdradzić :-) ale napisz chociaż czy za te ekspresy kasujesz w obie strony, czy musisz sobie znaleźć jakiś ładunek na powrót? Pytanie też czy jeździsz w międzynarodówce czy tylko kraj ?

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Jakie stawki za 8 paletową chłodnię (kontener) DMC 3,5 T

Post autor: Doktor » 9 paź 2018, o 22:26

Kasuje tyle, ze odpuściłem sobie kupno TIR'a, a taki miałem zamiar :)
Często jest to w jedna stronę płatne, ale wychodzi tyle, że za niższe stawki płacone w obie nie byłoby nawet tyle :)
Głównie międzynarodówka, ale tylko kółka, czy też w jedna stronę i powrót na pusto, lub dolot na pusto jak się trafi.
Oczywiście wszystkie expresy nie tylko ADR,ale z ADR'ami łatwiej o dobre stawki, bo nawet te co nie biorę to są płatne tyle co dobrze wyceniony zwykły ładunek, ale ja się uparłam że jak otwarte tablice to i konto :)
Przeliczając na km to najlepiej dostałem za kurs w kraju 150 km i nie ADR, bo akurat w Nowej Soli czekało auto, które dalej jechało do Irlandi i prom już był wykupiony, do tego towar pewnie z duża kara to była jakaś część do turbiny w elektrowni i od rana do 16 stawka się potroiła, wyczekałem i złapałem :)
Tu mogę podać stawkę bo wyszło 1200 za 150 km.

Awatar użytkownika
hans87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:7 paź 2018, o 15:04

Re: Jakie stawki za 8 paletową chłodnię (kontener) DMC 3,5 T

Post autor: hans87 » 13 paź 2018, o 16:38

Doktor pisze:Kasuje tyle, ze odpuściłem sobie kupno TIR'a, a taki miałem zamiar :)
Często jest to w jedna stronę płatne, ale wychodzi tyle, że za niższe stawki płacone w obie nie byłoby nawet tyle :)
Głównie międzynarodówka, ale tylko kółka, czy też w jedna stronę i powrót na pusto, lub dolot na pusto jak się trafi.
Oczywiście wszystkie expresy nie tylko ADR,ale z ADR'ami łatwiej o dobre stawki, bo nawet te co nie biorę to są płatne tyle co dobrze wyceniony zwykły ładunek, ale ja się uparłam że jak otwarte tablice to i konto :)
Przeliczając na km to najlepiej dostałem za kurs w kraju 150 km i nie ADR, bo akurat w Nowej Soli czekało auto, które dalej jechało do Irlandi i prom już był wykupiony, do tego towar pewnie z duża kara to była jakaś część do turbiny w elektrowni i od rana do 16 stawka się potroiła, wyczekałem i złapałem :)
Tu mogę podać stawkę bo wyszło 1200 za 150 km.

Dzięki za rozwinięcie wątku. Z tej Nowej Soli daleko miałeś do domu, czy stamtąd jechałeś gdzieś jeszcze?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”