Citroen JUMPER 2.0 BLUEHDI OPINIE

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
piotr_192
Posty:1
Rejestracja:29 sie 2018, o 22:08
Uprawnienia:B
Citroen JUMPER 2.0 BLUEHDI OPINIE

Post autor: piotr_192 » 29 sie 2018, o 22:12

Witam, szukam busa blaszaka najlepiej L4H3 lub H2 napotkałem się właśnie na JUMPERA znowym silnikiem 2.0 163 km nowy salon.
Nie moge znaleść żadnych opini na temat tego silnika żadnych informacji o awaryjności kosztach eksloatacji itp.
Będe wdzięczny jesli ktoś wypowie się na ten temat.
Dzięki z góry pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Citroen JUMPER 2.0 BLUEHDI OPINIE

Post autor: Wolf » 30 sie 2018, o 13:31

piotr_192 pisze:Witam, szukam busa blaszaka najlepiej L4H3 lub H2 napotkałem się właśnie na JUMPERA znowym silnikiem 2.0 163 km nowy salon.
Nie moge znaleść żadnych opini na temat tego silnika żadnych informacji o awaryjności kosztach eksloatacji itp.
Będe wdzięczny jesli ktoś wypowie się na ten temat.
Dzięki z góry pozdrawiam.
Znajomy ma ten silnik w międzynarodówce w plandece, auto 160k na liczniku średnio co miesiąc -dwa na serwisie, problemy z mocą i check, oczywiście serwis nic nie znajduje. Mechanicznie ok, fixuje elektronika

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Citroen JUMPER 2.0 BLUEHDI OPINIE

Post autor: Wolf » 30 sie 2018, o 13:33

Wolf pisze:
piotr_192 pisze:Witam, szukam busa blaszaka najlepiej L4H3 lub H2 napotkałem się właśnie na JUMPERA znowym silnikiem 2.0 163 km nowy salon.
Nie moge znaleść żadnych opini na temat tego silnika żadnych informacji o awaryjności kosztach eksloatacji itp.
Będe wdzięczny jesli ktoś wypowie się na ten temat.
Dzięki z góry pozdrawiam.
Znajomy ma ten silnik w międzynarodówce w plandece, auto 160k na liczniku średnio co miesiąc -dwa na serwisie, problemy z mocą i check, oczywiście serwis nic nie znajduje. Mechanicznie ok, fixuje elektronika, praktycznie ta sama kasa masz Ducato na 2.3 silniku i bez ADBLUE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”