praca:)

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
aaddaammsskk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:31 sie 2014, o 14:30
Lokalizacja:Gliwice
praca:)

Post autor: aaddaammsskk » 24 kwie 2018, o 19:48

szukam uczciwego i chetnego do pracy kierowce na busika 10ep.wyjazdy UE.firma z woj.slaskiego. Adam tel 728 234 383

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: praca:)

Post autor: jarekvolvo » 24 kwie 2018, o 20:13

Paaaanie Kolego - więcej szczegółów prosimy. To pozwoli uniknąć nieporozumień ::: .

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: praca:)

Post autor: piotr152 » 24 kwie 2018, o 21:22

szuka uczciwego pracownika kierowcy jak ktoś jest zainteresowany to zadzwoni nie musi ogłaszać na forum swoich warunków zatrudnienia pracowników ,warunki umowy o pracę nie są jawne i nie mogą być podawane do publicznej wiadomości

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: praca:)

Post autor: jarekvolvo » 24 kwie 2018, o 22:39

Ojj, proszę Cię....
Bez przesady.
Od dawna wałkujemy ten problem.
Najprościej rzucić w eter trzy słowa i czekać, aż "samo" się odezwie.
I niby dlaczego nie można podać warunków - co to - korporacja jakaś ??
Jeśli ogłoszenie będzie transparentne, szansa na znalezienie kandydata wzrasta.
Ja bym na takie nie odpowiedział..... . ale pewnie nie jestem uczciwy...

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: praca:)

Post autor: Dychu » 25 kwie 2018, o 09:11

Dokładnie tak samo uważam jak Jarek. Ogłoszenie typu "szukam uczciwego pracownika" a tu incognito oferta, nie wiadomo jaka firma, jakie warunki więc dla mnie to nie jest za uczciwe :-) więc albo gramy fer, uczciwie albo to nie ja byłam Ewą :-). Tajne / poufne mi osobiście już się źle kojarzy i też bym nie odpowiedział na takie ogłoszenie.

Nie jest trudne znaleźć na forum tego pracodawce bo to nie pierwszy raz szuka kierowców :
https://weztingremo.pl/transport

Jestem chyba inny.....zadzwoniłem i porozmawiałem z 30 minut i....bardzo sensowna rozmowa, godna stawka i co najważniejsze, Pan to były kierowca dużych autek, własna Pani spedytor a nie jakaś zewnętrzna zesrana spedycja. Pani Spedytor ogarnięta i podobno wie co robi a to duży plus. Autka na gwarancji, nie ma pogoni i jest szacunek dla kierowcy. Oczywiście te wszystkie informacje i moje odczucia są po rozmowie telefonicznej i myślę, że jest to realne i można się dogadać z szefem jeśli ktoś jest ogarnięty, zna swoją pracę i szanuje drugą stronę bo takie osoby zapewne zagrzeją w tej firmie na dłużej. Dla mnie jedyny minus to kurnik, gdyby była wejkama, zasuwam za godzinę tam i lecę w trase.

To moje odczucia po naszej rozmowie a rzeczywistość pokaże czy się myliłem dlatego proszę o info od kierowcy który tam podejmie pracę.

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: praca:)

Post autor: piotr152 » 25 kwie 2018, o 10:53

No i proszę da się....zadzwonić pogadać wszystko jasne :-) telefon nie jest aż takim kosztem a nie każdy kto szuka kierowcy to naciągacz

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: praca:)

Post autor: Dychu » 25 kwie 2018, o 11:15

piotr152 pisze:No i proszę da się....zadzwonić pogadać wszystko jasne :-) telefon nie jest aż takim kosztem a nie każdy kto szuka kierowcy to naciągacz
Dokładnie tak ale wiesz, że ja jestem "inny " :-) a więc żeby nie było, że to kolejny naciągacz, zrobiłem testa i dla mnie OK i bardzo rzeczowo, bardzo sensowny Pan i co najważniejsze, nie ma zesranej, zewnętrznej spedycji i autka nie jakieś trupy, stawka godna i pewnie i poszanowanie kierowcy będzie no ale to już w praktyce wyjdzie. Osobiście ja bym zaryzykował i podjął pracę ale jak napisałem już, to moje odczucia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”