Nauka języków [DE,DR,EN]

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Busiar
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:15 kwie 2018, o 14:22
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B
Nauka języków [DE,DR,EN]

Post autor: Busiar » 15 kwie 2018, o 18:08

Witajcie,
Jestem nowy na forum, przejrzałem 15 stron tego działu I znalazłem tylko jeden taki temat Ale też nie znalazłem w nim odpowiedzi. Otóż, chodzi mi o to, że wiadomo jeździ się sporo to i można by się naucZyć języków w miarę komunikatywnym. I teraz moglibyście powiedzieć skąd pobieraliscie jAkieś audiobooki z których Wy się uczyliscie języków DE/FR/EN?

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Nauka języków [DE,DR,EN]

Post autor: jarekvolvo » 15 kwie 2018, o 22:31

Możesz skorzystać z płyt CD z kompletów z książeczkami typu" rozmówki". Ja tak zacząłem przygodę z rumuńskim. Kupiłem zestaw na Aledrogo.... .

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Nauka języków [DE,DR,EN]

Post autor: Dychu » 16 kwie 2018, o 09:43

Busiar pisze:Witajcie,
Jestem nowy na forum, przejrzałem 15 stron tego działu I znalazłem tylko jeden taki temat Ale też nie znalazłem w nim odpowiedzi. Otóż, chodzi mi o to, że wiadomo jeździ się sporo to i można by się naucZyć języków w miarę komunikatywnym. I teraz moglibyście powiedzieć skąd pobieraliscie jAkieś audiobooki z których Wy się uczyliscie języków DE/FR/EN?
Dokładnie tak jak Jarek napisał. Kombinuje zatrudnić się na jakiś czas na duże autka w Niemczech i moje "szprechanie" to totalne minimum więc kupiłem sobie na alledrogo, multimedialny kursik Niemieckiego za 45 zł więc nie s.ą to jakieś ceny kosmiczne. Masz tam 6 cd i kilka godzin native speakerów więc na początek jak znalazł. Natomiast jak potrzebujesz tylko tyle ażeby się dogadać, to wydrukuj sobie te ściągawki w 5 językach, naucz się na pamięć i spokojnie dasz sobie rady w EU.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”