Kierowca z agencji?

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
zet90
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 lut 2018, o 08:05
Samochód:nie ma
Firma:nie ma
Uprawnienia:c+e
Kierowca z agencji?

Post autor: zet90 » 15 kwie 2018, o 07:16

Mam pytanie do kolegów - właścicieli.
Czy miał ktoś z Was kierowcę z agencji pracy tymczasowej?
Zapoznałem się z ofertą jednej z agencji i cenowo wychodzi ok. Zapewniają że wszystkie diety, delegacje, ubezpieczenia itd leżą po ich stronie, Ciebie nic nie obchodzi, masz jedynie terminowo płacić za wystawioną fakturę.
Plusem jest to że auto nie ma przestojów, gdyż kierowcy się zmieniają. Minusem na pewno to że im większa rotacja tym samochód jest w gorszym stanie.
Ciekaw jestem czy podczas kontroli na zachodzie, nie doyebią się o płacę minimalną podobnie jak zaczyna mieć to miejsce w przypadku kierowcy z DG jeżdżącego pod jednym przewoźnikiem?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Kierowca z agencji?

Post autor: Wolf » 15 kwie 2018, o 10:25

zet90 pisze:Mam pytanie do kolegów - właścicieli.
Czy miał ktoś z Was kierowcę z agencji pracy tymczasowej?
Zapoznałem się z ofertą jednej z agencji i cenowo wychodzi ok. Zapewniają że wszystkie diety, delegacje, ubezpieczenia itd leżą po ich stronie, Ciebie nic nie obchodzi, masz jedynie terminowo płacić za wystawioną fakturę.
Plusem jest to że auto nie ma przestojów, gdyż kierowcy się zmieniają. Minusem na pewno to że im większa rotacja tym samochód jest w gorszym stanie.
Ciekaw jestem czy podczas kontroli na zachodzie, nie doyebią się o płacę minimalną podobnie jak zaczyna mieć to miejsce w przypadku kierowcy z DG jeżdżącego pod jednym przewoźnikiem?
Daj namiar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”