Skrzaty leśne czyli Damy na trasie :-)

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Busik
Posty:1
Rejestracja:24 sty 2018, o 14:24
Samochód:Peugeot
Uprawnienia:B, B+E
Skrzaty leśne czyli Damy na trasie :-)

Post autor: Busik » 24 sty 2018, o 14:29

Witam was koledzy. Może w tym temacie podzielimy się dobrymi miejscówkami na dziewczyny? Proszę o wpisywanie miejsca oraz najlepiej cen. Ja od siebie mogę dodać że w tym planie mi najlepiej pasuje Hiszpania. Sczególnie przedmieścia Barcelony tam są naprawdę fajne dziewczyny. A ceny to ok. 40 euro.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Dziewczyny na trasie

Post autor: Dychu » 24 sty 2018, o 15:39

Witaj świeżaku :-).
Temat będę śledził z uwagą bo powiem szczerze, po miesiąc w budzie, nawet te nie najpiękniejsze kocham nad życie chociaż na godzinę :-) a te 40E, jakoś przeżyję za ulgę dla kręgosłupa :-). Również uważam, że Hiszpania pod tym względem góruje ale tu Panowie koneserzy,proszę o konkrety, piszemy, gdzie, za ile i jaki wybór dam mamy :-), czy są i żółte, czarne, przypalanki itd., czyli full service :-).

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Dziewczyny na trasie

Post autor: niedzwiedz123 » 25 sty 2018, o 11:21

Osobiscie korzystalem dwa razy z darow Hiszpanii. Raz na bp na wyjezdzie z dzanguery w lecie, gdzie spotkalem cudowna czarnulke (30 euro za milosc francuska z happy endem). Drugi raz 40 euro za slynna czarnulke z mercedesa z Gavy, z tym ze spotkalem ja na Sylwestrze w Barcelonie.

Swoja droga jak juz poruszylismy ten temat, to jak to jest z tymi busami we francuskich lasach? Tam rzeczywiscie sa same baby z jajami i bagietkami, czy to mit i sa zwykle dziewczyny?

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Dziewczyny na trasie

Post autor: jarekvolvo » 25 sty 2018, o 22:34

A JA ZAś TWIERDZę, żE FORUM TO NIE REKLAMA BURDELU

Proponują się głęboko zastanowić nad kontynuacją tego wątku.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Dziewczyny na trasie

Post autor: Dychu » 25 sty 2018, o 22:41

niedzwiedz123 pisze:Osobiscie korzystalem dwa razy z darow Hiszpanii. Raz na bp na wyjezdzie z dzanguery w lecie, gdzie spotkalem cudowna czarnulke (30 euro za milosc francuska z happy endem). Drugi raz 40 euro za slynna czarnulke z mercedesa z Gavy, z tym ze spotkalem ja na Sylwestrze w Barcelonie.

Swoja droga jak juz poruszylismy ten temat, to jak to jest z tymi busami we francuskich lasach? Tam rzeczywiscie sa same baby z jajami i bagietkami, czy to mit i sa zwykle dziewczyny?
Nie ryzykowałem spotkania z bagietką więc nie powiem Ci :-), mimo wszystko wole balony z pokrętełkiem :-).

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Dziewczyny na trasie

Post autor: Dychu » 25 sty 2018, o 22:44

jarekvolvo pisze:A JA ZAś TWIERDZę, żE FORUM TO NIE REKLAMA BURDELU

Proponują się głęboko zastanowić nad kontynuacją tego wątku.
Jarek...bo Cię posądzą, że nie kochasz kobiet tylko wiesz.. ? :-). Daj spokój bo to dla ludzi temat i nie każdy musi się fascynować silnikiem, spalaniem, żarówkami led itd., mimo wszystko jesteśmy facetami z krwi i kości i rozmawiamy o ludzkich potrzebach a nie o wynaturzeniu. Nie widzę tu reklamy burdelu czego w sumie żałuję bo bym nie musiał szukać w różnych krajach :-). No i nie róbmy z forum dla kierowców klasztoru :-). Nikt tu również nie napisał "burdel" a jeśli już będziemy to w formie "wypożyczalnia" :-), nie prostytutka a dama więc nie widzę tu nic obraźliwego. Natomiast fakt, ażeby dama nas pokochała na godzinkę musimy dać paę pesso, oj wielkie mi rzeczy :-). Wiem, czasami mamy złe dni i pewnie na taki dzisiaj trafiłeś więc posłuchaj kolegów i poproś damę o pomoc :-), no i przygotuj 30 pesso :-). Trochę humoru Jarku i normalnego podejścia proponuję a dama w tym jest niezastąpiona bo relax pewny :-).

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Skrzaty leśne czyli Damy na trasie :-)

Post autor: jarekvolvo » 26 sty 2018, o 01:01

Daleko mi do bycia świętym, ale idąc dalej tym tokiem rozumowania zacznijmy dalej qurwić i ubliżać w postach, wymieniajmy się adresami małych dzieci czy tych, co lubią z kozami... .
Co jakiś czas pojawia się compadre, który reklamuje dziwki z UK -wywalam je konsekwentnie - ponieważ - forum nie do tego służy.
A co do ludzkich potrzeb - komu przeszkadzały posty ROMANA o sraniu na pace ??
Tu mnie nie przekonasz.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Skrzaty leśne czyli Damy na trasie :-)

Post autor: Dychu » 26 sty 2018, o 23:22

OK Jarku, rób co chcesz, nie mam czasu przekonywać Cię, mam co robić. Poznaliśmy Twoje zdanie, stanowisko w tej kwestii i OK, moje jest zupełnie inne. My o kobitkach a Ty o sraniu i jakiś pedofilach...eh...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”