PYTAM JAK ZOSTAC KIEROWCĄ BUSA

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
nowy1990
Posty:1
Rejestracja:16 sty 2018, o 18:58
Samochód:NOWY
Firma:NOWA
Uprawnienia:B
PYTAM JAK ZOSTAC KIEROWCĄ BUSA

Post autor: nowy1990 » 16 sty 2018, o 19:03

Witam wszystkich serdecznie jak wspominam w Moim Nicku jestem tu nowy i pytam was doświadczonych trakerów busiarzy jak zostać kierowcą BUSA ?? Bo przecież jakoś zaczynaliśćie Proszę podpowiedzcie jak się dostać do firmy od czego zacząć i jak to wszystko pózniej wygląda .
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: PYTAM JAK ZOSTAC KIEROWCĄ BUSA

Post autor: Dychu » 16 sty 2018, o 19:36

nowy1990 pisze:Witam wszystkich serdecznie jak wspominam w Moim Nicku jestem tu nowy i pytam was doświadczonych trakerów busiarzy jak zostać kierowcą BUSA ?? Bo przecież jakoś zaczynaliśćie Proszę podpowiedzcie jak się dostać do firmy od czego zacząć i jak to wszystko pózniej wygląda .
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi ;)
Witaj świerzaczku :-),
Z tym trackerem to troszkę Cię poniosło no ale przemilczmy to :-). Proponuję najpierw poznać forum i znaleźć podobne watki bo jest ich wiele a następnie jak już czegoś nie załapałeś, pisz, zakładaj nowy wątek i pytaj. Zapewne znajdziesz pomoc ale uwierz mi....nie będziemy każdemu nowemu, tego samego tłumaczyć bo nikt nie ma na to ani czasu ani ochoty :-). Jak później wygląda ? To wszystko zależy jakiego bosa znajdziesz, od Ciebie nie wiele zależy :-). Zostać kierowcą możesz jutro jak masz prawo jazdy kat.B, to nie filozofia.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”