badania psychotechniczne dla 3,5dmc

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: badania psychotechniczne dla 3,5dmc

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 22:05

BoberKSG pisze:Napiszę tutaj, by nie zakładać nowego tematu. Być może to chwilowa usterka, ale od tygodnia nie mogę zalogować się do Miloga. Macie podobnie?
Dzisiaj się logowałem przez aplikacje tachobus ażeby wygenerować raport i nie było problemu ale nie wiem na jakiej zasadzie działa ta aplikacja. Na stówę łączy się z Milogiem.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: badania psychotechniczne dla 3,5dmc

Post autor: BoberKSG » 4 sty 2018, o 22:10

Dychu pisze:
BoberKSG pisze:Napiszę tutaj, by nie zakładać nowego tematu. Być może to chwilowa usterka, ale od tygodnia nie mogę zalogować się do Miloga. Macie podobnie?
Dzisiaj się logowałem przez aplikacje tachobus ażeby wygenerować raport i nie było problemu ale nie wiem na jakiej zasadzie działa ta aplikacja. Na stówę łączy się z Milogiem.
Hmm, ciekawe. Tylko że też nie kumam jak to działa

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: badania psychotechniczne dla 3,5dmc

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 22:15

To płatna aplikacja za którą płacisz miesięcznie abonament :-), nie ma jej za free i nie jest dostępna z zewnątrz dlatego nie będę tłumaczył bo nic Ci z tego :-). Kancelaria prawnicza zapewnia firmom taki dupochron który oblicza wszystkie delegacje, diety w każdym kraju z automatu łacząc się ze stosownymi serwerami.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: badania psychotechniczne dla 3,5dmc

Post autor: BoberKSG » 4 sty 2018, o 22:17

Dychu pisze:To płatna aplikacja za którą płacisz miesięcznie abonament :-), nie ma jej za free i nie jest dostępna z zewnątrz dlatego nie będę tłumaczył bo nic Ci z tego :-). Kancelaria prawnicza zapewnia firmom taki dupochron który oblicza wszystkie delegacje, diety w każdym kraju z automatu łacząc się ze stosownymi serwerami.
Nie no, to na total wypasie ;)
Być może Okupant jeszcze baluje po Sylwestrze. Poczekam do poniedziałku, później trzeba będzie jakoś zadziałać

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: badania psychotechniczne dla 3,5dmc

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 22:28

Pewnie tak, okupant poprawia sznapsem a to efekt czasem tragiczny :-). Nie chodzi o full wypas ale z racji , iż tych przepisów już nikt nie jest w stanie opanować więc jedyna sensowna opcja, to skorzystanie z dupochronu i firm które zapewniają nam wszystkie zabezpieczenia, umowy, przedstawicieli itd., nie ma już opcji, że Kowalski sobie sam poradzi.
Pod koniec stycznia, napisze poradnik jak to wygląda, polecę sprawdzoną firmę i rozwiniemy wątek. Takie czasy dziwne, już sama praca nie wystarcza i trzeba się ratować w taki sposób ażeby tą pracę wykonywać w miare spokojnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”