Zarobki orientacyjnie

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02
Zarobki orientacyjnie

Post autor: niedzwiedz123 » 4 sty 2018, o 18:54

Pany ile talarow orientacyjnie zarabia sie na busie po Polsce bedac codziennie w domu + weekendy?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 19:33

Misiek, jaja sobie robisz ? :-). Na zupkę Chińską zarobisz :-). Z ciekawości będę śledził wątek co tacy kierowcy napiszą ale osobiście nie znam takich, nigdy nie szukałem takiej fuchy bo kojarzy mi się to z zarobkami w granicach 2.500 srebrników za miesiąc max ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: BoberKSG » 4 sty 2018, o 19:45

Standardowo : 8 tysięcy PLN i co weekend w domu, czyż nie Panowie?
Temat rzeka i raczej nikt Ci prawdy nie powie ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 19:47

BoberKSG pisze:Standardowo : 8 tysięcy PLN i co weekend w domu, czyż nie Panowie?
Temat rzeka i raczej nikt Ci prawdy nie powie ;)
Nie, nie Boberek :-), to było pytanie dość niecodzienne bo koledze chodzi o kolegów zasuwających tylko po PL, bez systemów od 2/1 do 30/1 :-) a to już dość rzadkie pytania bo nikt taki tu raczej nie zagląda bo jaki to busiarz ? :-).
Powinniśmy to jednak jakoś określić i tu określenie Kurier raczej lepiej pasuje niż busiarz :-). Jaka to różnica pewnie ktoś zapyta....więc odpowiem : Ja jak wpadłem do chaty po 1.5 miesiąca w budzie, to znowu spodobała mi się na chwilę moja baba :-) a kurierowi ? Nie robi to różnicy bo ją wczoraj widział :-).

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: BoberKSG » 4 sty 2018, o 21:59

Dychu.. nie dopatrzyłem że chodzi o transport krajowy ;) a ja tu z automatu od razu o zarobkach :lol:
Ale perfekcyjnie wytłumaczyliśmy różnice między międzynarodówka a krajówka :lol:

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: Dychu » 4 sty 2018, o 22:02

Nie no wiem, ja już tak samo chciałem ale przeczytałem uważnie i wycofałem posta bo też byłem zdziwiony, że ktoś pyta o krajówkę gdzie nawet za 10 koła jej bym nie brał osobiście nawet co tydzień będąc w domu :-), dlaczego....bo to inna bajka i jak pisałem kurierka :-). Osobiście bardziej odpowiada mi Göteborg niż Kalisz :-).

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: niedzwiedz123 » 5 sty 2018, o 01:27

Czyli rozumiem krzyczec siustke z psiodu? ;)

Szczerze mowiac, to pytam bo przezywam zalamanie wiary w ostatnim czasie. Bylem we wszystkich krajach Europy (bez Islandii), poznalem kazdy aspekt tej pracy i... znudzilo mi sie. Nie czuje sie w zaden sposob zmeczony, po prostu wdarla sie jakas monotonia do tej pory nie spotykana na taka skale. W przeszlosci, kiedy cos takiego sie dzialo, zmienialem pracodawce wybierajac takiego, u ktorego moglbym urozmaicic wiedze geograficzo-branzowa.Reasumujac chcialbym sprobowac czegos nowego nie odbiegajacego zbyt bardzo od bycia busiarzem. Staram sie luzno zbierac informacje narazie.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zarobki orientacyjnie

Post autor: Dychu » 5 sty 2018, o 01:40

Hm...jakoś mam bardzo podobnie :-) dlatego szukam odmiany, przyłącz się do projektu który nie daje mi od dawna spokoju :

viewtopic.php?f=51&t=3214

Z całą pewnością wypełnimy pustkę i monotonię a i pewnie znajdziemy nowy zapał i wiarę w lepsze jutro i sens tej naszej włóczęgi :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”