Peugeot Boxer

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
tigerek12
Posty:3
Rejestracja:27 gru 2017, o 20:01
Samochód:Renault Master
Firma:Mobilia
Uprawnienia:B
Peugeot Boxer

Post autor: tigerek12 » 27 gru 2017, o 20:05

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum, mam pytanie odnośnie samochodu. Jeżdżę aktualnie masterem, mam propozycję aby jeździć boxerem, stąd moje pytanie. Jak sprawuje się to auto, jak ono wypada na tle mastera, może ktoś mi coś doradzić?

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Peugeot Boxer

Post autor: jarekvolvo » 30 gru 2017, o 20:33

W życiu bym się nie zamienił. Master to auto dla kierowcy a Ducato/Boxer/Jumper to dla mnie taczki. Ale to tylko moje prywatne zdanie, pewnie znajdą się ci, którzy pochwalą Boxa...

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Peugeot Boxer

Post autor: Wolf » 30 gru 2017, o 22:09

jarekvolvo pisze:W życiu bym się nie zamienił. Master to auto dla kierowcy a Ducato/Boxer/Jumper to dla mnie taczki. Ale to tylko moje prywatne zdanie, pewnie znajdą się ci, którzy pochwalą Boxa...
Jestem skłony się nie zgodzić, miałem ostatnio możliwość jazdy Masterem, fakt jakieś 2000km i jakoś nie powalił mnie ten komfort kierowcy w porównaniu do Ducato czy Jumpera. Natomiast wiem jedno, kolejne nowe auto w firmie to będzie Daily lub Sprinter.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Peugeot Boxer

Post autor: Dychu » 31 gru 2017, o 01:22

Zaskoczyłeś mnie Wilku :-), byłem przekonany , że jesteś fanem Fiacika :-).

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Peugeot Boxer

Post autor: niedzwiedz123 » 31 gru 2017, o 10:14

Fiat Wolfato :)

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Peugeot Boxer

Post autor: jarekvolvo » 31 gru 2017, o 14:14

Wolf pisze:
jarekvolvo pisze:W życiu bym się nie zamienił. Master to auto dla kierowcy a Ducato/Boxer/Jumper to dla mnie taczki. Ale to tylko moje prywatne zdanie, pewnie znajdą się ci, którzy pochwalą Boxa...
Jestem skłony się nie zgodzić, miałem ostatnio możliwość jazdy Masterem, fakt jakieś 2000km i jakoś nie powalił mnie ten komfort kierowcy w porównaniu do Ducato czy Jumpera. Natomiast wiem jedno, kolejne nowe auto w firmie to będzie Daily lub Sprinter.
Oczywiście - co użyszkodnik, to inne zdanie - i doceniam to. Jednak twierdzę, że ergonomia Mastera, pozycja kierowcy, schowki, kształt choćby górnej półki, ilość miejsca za fotelami, pole widzenia etc, bije na głowę rodzinę DBJ. Przelatałem ładne setki tysięcy Masterami, przed- i po-liftowymi, teraz od dwu lat morduję się Ducatem i mam go serdecznie dość - przede wszystkim właśnie ze względu na ergonomię, nie mówiąc o niezwykłej zawodności mechanicznej - zwiedziłem większość ASO w Rumuni, Bułgarii i Grecji... .

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Peugeot Boxer

Post autor: Dychu » 31 gru 2017, o 14:17

Z tych to właśnie powodów Jarku, nie bierzemy pod uwagę zakupu autaka dla siebie w innym wątku ani Fiacika ani Citroena ani innych poza dwoma opcjami : Master i Iveco :-). Dołącz do wątku który rozwijamy :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”