Tacho

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Stuczekjan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:17 mar 2014, o 10:19
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Inowrocław
Re: Tacho

Post autor: Stuczekjan » 21 lis 2017, o 11:15

To ze zandarm ma w kajecie to o kant dupy mozna rozbic.Tylko niemcy maja ppdstawe prawna do rozliczania czasu pracy kierowcy w autach od 2.8t do 3.5t.
We Francji musisz prowadzic rejestr zaladunkow rozladunkow gdzie rozpoczales dzien pracy i skonczyles oraz gdzie przekraczasz granice.Np:
17.11.17 o godz 12:15 wjechales do Francji w Miluzie o godz 22:10 dojechales do Lyonu nastepnie 18.11.17 o godz 8:00 sie rozladowales i pojechales do Grenoble na zaladunek o 11:30 i wyjechales z Francji w Genewie o 16:10 i to tyle co masz obowiazek prowadzic.To ma sie do przeposow o Makronie czy jakos tak.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Tacho

Post autor: BoberKSG » 22 lis 2017, o 18:04

Słuchaj ..
Polacy to taki naród,który wszędzie szuka pomocy, informacji. Wręcz dziwne jest, że jak ktoś tej pomocy udziela, to nagle z niej nie korzysta.
Jak Ci mówię, że jest tak, jak napisałem - to tak jest.
Tylko od Ciebie zależy czy z tej informacji skorzystasz czy nie.
Jeśli nie będziesz korzystać, to się w tym temacie nie udzielaj, bo przez Ciebie ktoś może wyłapać mandat ;)
Tak na marginesie to co napisałeś w poście, nie jest niczym innym jak kontrolą czasu pracy ;)
Tobie z kolei życzę, by kiedyś tam we Francji zatrzymał Cię typowy służbista ;) będzie wtedy lament, że się zarabia na jedzenie i .. mandaty

Awatar użytkownika
Stuczekjan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:17 mar 2014, o 10:19
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Tacho

Post autor: Stuczekjan » 24 lis 2017, o 09:27

Nie mam ochoty wdawac sie z Toba w polemike ale dla mnie argument pt"skoro tak mowie to tak jest" nie jest zadnym argumentem.To po pierwsze a po drugie to nie jest kontrola czasu pracy bo nie rozpisujesz tak jak w tachobuchu godzin minut nie robisz pauzy ani nie zakreslasz pracy.To jest tylko i wylacznie rejestr Twojego pobytu na terenie danego kraju.
Ale ja sie nie znam a Ty wiesz lepiej bo wiesz.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Tacho

Post autor: BoberKSG » 24 lis 2017, o 16:16

Stuczekjan pisze: Ale ja sie nie znam a Ty wiesz lepiej bo wiesz.
Amen.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”