Swoja działalność i kilka pytań.

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin
Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: detectivus » 17 paź 2017, o 22:46

Co do dodatkowego zbiornika paliwa to ja powiem tyle że mam taki w jednym aucie i jest mało wygodny. W swoim najnowszym aucie kazałem wywalić bak fabryczny a wstawić szyty na miarę w firmie specjalistycznej w Starachowicach, wygląda jak fabryczny i wlew fabryczny, tylko drugie pół zbiornika jest schowane pośrodku ramy. Pojemność 230l a cena taka sama jak za montaż dodatkowego w salonie. I nie gryzie się z gwarancją producenta. Przynajmniej nie w Iveco :-).

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: Dychu » 17 paź 2017, o 23:15

Piotr, co do zbiorników zapytaj, pomogę też :-). Do Mastera są dodatkowe zbiorniki z homologacją nie na 95 czy 100 a 140 litrów czyli masz już np. 105+140=245 litrów. Jak będziesz tak kombinował, daj znać, podam namiary na producenta który to robi od 40 lat :-).

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: Dychu » 17 paź 2017, o 23:18

detectivus pisze:Co do dodatkowego zbiornika paliwa to ja powiem tyle że mam taki w jednym aucie i jest mało wygodny. W swoim najnowszym aucie kazałem wywalić bak fabryczny a wstawić szyty na miarę w firmie specjalistycznej w Starachowicach, wygląda jak fabryczny i wlew fabryczny, tylko drugie pół zbiornika jest schowane pośrodku ramy. Pojemność 230l a cena taka sama jak za montaż dodatkowego w salonie. I nie gryzie się z gwarancją producenta. Przynajmniej nie w Iveco :-).

No tak, Iveco opanowane do perfekcji i tam wszystkie opcję są, gorzej w innych markach. Dla przykładu, taki dodatkowy zbiornik do Mastera 140 litrów, kosztuje 2.250 zł netto :-).

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: 0liwski » 17 paź 2017, o 23:33

Dychu pisze:Piotr, co do zbiorników zapytaj, pomogę też :-). Do Mastera są dodatkowe zbiorniki z homologacją nie na 95 czy 100 a 140 litrów czyli masz już np. 105+140=245 litrów. Jak będziesz tak kombinował, daj znać, podam namiary na producenta który to robi od 40 lat :-).
Tak, ale ja tu o fabrycznych zbiornikach mówiłem... Albo przynajmniej tych, jakie mogłem zamawiać w Renault Zdunek.
140 litrów... no piękna sprawa... a jak z ceną i homologacją..?
Dychu pisze:No tak, Iveco opanowane do perfekcji i tam wszystkie opcję są, gorzej w innych markach. Dla przykładu, taki dodatkowy zbiornik do Mastera 140 litrów, kosztuje 2.250 zł netto :-).
Masz jakieś zdjęcia poglądowe albo link do firmy je montującej..? Albo kontakt do producenta?
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: Dychu » 17 paź 2017, o 23:42

Oczywiście, że mam :-). Z Prezesem nawet dzisiaj rozmawiałem bo zaczynam kursy na Skandynawie częste i potrzebuje do Mastera właśnie taki zbiornik dodatkowy na 140 litrów bo głęboka Szwecja będzie :-).
DSC_0249.JPG
Namiary na firmę CAR-TAK II :
http://www.zbiornikipaliwa.pl/

Cenę już znasz :-).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: 0liwski » 17 paź 2017, o 23:47

Dychu pisze:Oczywiście, że mam :-). Z Prezesem nawet dzisiaj rozmawiałem bo zaczynam kursy na Skandynawie częste i potrzebuje do Mastera właśnie taki zbiornik dodatkowy na 140 litrów bo głęboka Szwecja będzie :-).
DSC_0249.JPG
Namiary na firmę CAR-TAK II :
http://www.zbiornikipaliwa.pl/

Cenę już znasz :-).
OK, dzięki.
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Swoja działalność i kilka pytań.

Post autor: Dychu » 18 paź 2017, o 00:18

0liwski pisze:
OK, dzięki.
Gwarantuję Ci, że homolagacje dostaniesz sensowną i żaden Europejski kraj tego nie podważy ponieważ jeździłem jak wiesz Ivonką ze zbiornikiem 360 litrów i miałem przy sobie takową homologacje. Nikt i nigdzie się do tego nie przyczepił i nie przyczepi :-). Wszystkie 12 Ivonek z mojej byłej firmy, obsługiwała właśnie ta firma.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”