Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Frodo
Posty:1
Rejestracja:21 sie 2017, o 16:25
Samochód:Iveco
Uprawnienia:B
Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Post autor: Frodo » 21 sie 2017, o 17:01

Potrzebuję pomocy.Znacie jakieś namiary na firanki i dywanik pikowany do busa(z kurnikiem) najlepiej razem ze stelażem może ktoś robi na zamówienie? Przeglądam internet i nic same archiwalne już z góry dzięki

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Post autor: Dychu » 21 sie 2017, o 19:02

Kolego wszystko fajnie ale zdublowałeś post, po co ? Nie rób tak więcej bo dodajesz nam roboty i jest to traktowane jako spam. Usunąłem Twój drugi post.

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Post autor: detectivus » 23 sie 2017, o 01:49

Frodo pisze:Potrzebuję pomocy.Znacie jakieś namiary na firanki i dywanik pikowany do busa(z kurnikiem) najlepiej razem ze stelażem może ktoś robi na zamówienie? Przeglądam internet i nic same archiwalne już z góry dzięki
Ja do swoich Ivona zamawiam firany w Wejkama, choć zabudowy mam Spojkaru to jednak tamte są lepsze.
Prosty montaż, dobra i solidna szyna, łatwy w utrzymaniu materiał.
400zł brutto za komplet.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Post autor: Dychu » 23 sie 2017, o 07:25

detectivus pisze: Ja do swoich Ivona zamawiam firany w Wejkama, choć zabudowy mam Spojkaru to jednak tamte są lepsze.
Prosty montaż, dobra i solidna szyna, łatwy w utrzymaniu materiał.
400zł brutto za komplet.
Witaj koluniu,
A możesz jakieś foto zamieścić tego kompletu ? Bardzo chętnie bym kupił do swojej Ivony bo firma nie miała na to kasy :-).
Jeszcze jakbyś dał namiar gdzie kupić stolik na deske do Ivonki to już pełnia szczęścia :-). Moja Ivonka to 2016 więc może jest kilka wersji, nie wiem bo dopiero poznaje Ivonke, to moja pierwsza :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Post autor: detectivus » 23 sie 2017, o 11:06

Dychu pisze:
detectivus pisze: Ja do swoich Ivona zamawiam firany w Wejkama, choć zabudowy mam Spojkaru to jednak tamte są lepsze.
Prosty montaż, dobra i solidna szyna, łatwy w utrzymaniu materiał.
400zł brutto za komplet.
Witaj koluniu,
A możesz jakieś foto zamieścić tego kompletu ? Bardzo chętnie bym kupił do swojej Ivony bo firma nie miała na to kasy :-).
Jeszcze jakbyś dał namiar gdzie kupić stolik na deske do Ivonki to już pełnia szczęścia :-). Moja Ivonka to 2016 więc może jest kilka wersji, nie wiem bo dopiero poznaje Ivonke, to moja pierwsza :-).

Pozdrawiam.
Czołem, firanki moje wyglądają następująco:
https://goo.gl/photos/7KNH2o2zfBog4fRq5
Te są z białej Ivony, w niebieskich mam dopasowane do koloru auta.
Co do stolika to masz na myśli półkę na deskę rozdzielczą? Bo ja stolik to mam ale rozkładany z tylnej ściany - fabryczny od Spojkaru. Jeśli masz na myśli półkę, to sprawa nie jest prosta, bo Ivonki mają, deski krótkie, wysokie i pod dużym kątem nachylone do szyby.
Testowałem jedno rozwiązanie (bo takich półek jest zatrzęsienie - ale nie do Ivony) i niestety wg. mnie się nie sprawdza, jest wysoka, zasłania dużo widoczności - co już ją dyskwalifikuje w moich oczach, a najgorsze że zabiera górne schowki i utrudnia dostęp do przycisków nad radiem i jego samego.
Żal mi było na to kasy - oddałem.
Żeby nie kłamać, producenta nie pamiętam, cena ok. 130-150zł.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zasłony/Firanki Iveco Daily 2017

Post autor: Dychu » 23 sie 2017, o 11:26

Dzięki wielkie za info. Zmartwiłeś mnie tym stolikiem, tak chodzi mi o stolik pod lapka na deske rozdzielczą. Do Ducato i Masterki mam na stanie ale obecnie jeźdżę dużą Ivoną więc potrzebuje 3 stolika :-).
Co do firan to powiem w skrócie...zajebi..... są :-) i już szukam adresu do Wajkamy i gdzie mają ten sklepik, może nawet online da się kupić.

Pozdrawiam,
Andrzej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”