TRANSPORT NIEMCY

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
FronMarc7
Posty:3
Rejestracja:14 sie 2017, o 21:19
Uprawnienia:B
TRANSPORT NIEMCY

Post autor: FronMarc7 » 14 sie 2017, o 21:27

Witam,
Nazywam się Marcin. Przez ostatnie 6 miesięcy jeździłem w firmie w Polsce u znajomego i rozwoziłem meble tapicerowane, fotele ( czyt. wszystko z mebli ) do klientów indywidualnych. Jednak moje drogi z firmą rozeszły się gdyż szefowi nie pasowało to że chciałem wyjechać na 2tyg do Chorwacji na wakacje. Przechodząc do rzeczy, wyczytałem pewne ogłoszenie w mojej okolicy że pewna firma szuka kierowcy na trasy krajowe i międzynarodowe. Głównie chodzi o Polska--> Niemcy ----> Niemcy ---> Polska. Chciałbym zapytać się właśnie CIEBIE , czy warto spróbować ? Jak się jeździ po Niemczech? Na co zwracać uwagę? Chciałbym dowiedzieć się wszystkiego właśnie o transporcie w Niemczech gdyż jestem świeży. Dodam tylko że owa firma daje odrazu nowego Mercedesa 2017 z firanką 10ep. Stawka 120zł dniówka i 0,10zł od km. Pozdrawiam i liczę na każdą odpowiedz. ! :)

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: TRANSPORT NIEMCY

Post autor: 0liwski » 15 sie 2017, o 11:31

FronMarc7 pisze: Dodam tylko że owa firma daje odrazu nowego Mercedesa 2017 z firanką 10ep. Stawka 120zł dniówka i 0,10zł od km. Pozdrawiam i liczę na każdą odpowiedz. ! :)
Na wszystkie pytania masz odpowiedzi na forum... Użyj wyszukiwaczki... :mrgreen:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: TRANSPORT NIEMCY

Post autor: Dychu » 19 sie 2017, o 12:14

FronMarc7 pisze:Witam,
Nazywam się Marcin. Przez ostatnie 6 miesięcy jeździłem w firmie w Polsce u znajomego i rozwoziłem meble tapicerowane, fotele ( czyt. wszystko z mebli ) do klientów indywidualnych. Jednak moje drogi z firmą rozeszły się gdyż szefowi nie pasowało to że chciałem wyjechać na 2tyg do Chorwacji na wakacje. Przechodząc do rzeczy, wyczytałem pewne ogłoszenie w mojej okolicy że pewna firma szuka kierowcy na trasy krajowe i międzynarodowe. Głównie chodzi o Polska--> Niemcy ----> Niemcy ---> Polska. Chciałbym zapytać się właśnie CIEBIE , czy warto spróbować ? Jak się jeździ po Niemczech? Na co zwracać uwagę? Chciałbym dowiedzieć się wszystkiego właśnie o transporcie w Niemczech gdyż jestem świeży. Dodam tylko że owa firma daje odrazu nowego Mercedesa 2017 z firanką 10ep. Stawka 120zł dniówka i 0,10zł od km. Pozdrawiam i liczę na każdą odpowiedz. ! :)
Witaj,
Tak jak napisał kolega Oliwski, wszystko znajdziesz na forum. Ja natomiast dodam, iż stawka do dupy, szukaj dniówek sensownych od 180 zł a nie jakiś wynalazków typu 120 plus 10 gr/km bo zapewne z meblami nie natrzaskach tych kilometrów dużo, załadunek i wyładunek będzie trochę trwał a takie kółka to też nie wróżą kilometrów. Autko fajne, OK no ale to tylko jeden z czynników. Dla mnie bardziej istotne jest jednak wynagrodzenie i tu nigdy nie jadę poniżej 180 zł dniówka plus oczywiście płatne 100% postoje z racji braku frachtu. Dla przykładu, teraz pojechałem dużym busem czyli Iveco 7.5 T na tacho, wynagrodzenie 230 zł dniówka, pauzy po 24h i 45h pełnopłatne no i nie narobisz się bo to tacho i taką stawkę uważam za bardzo godziwą.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”