Fiat Ducato 2010 pytania

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
michalbusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:1 wrz 2016, o 22:34
Samochód:Fiat Ducato 3.0
Firma:Podwykonawca Lays
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Siedlce
Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: michalbusiarz » 4 lip 2017, o 12:56

Witajcie. Moje marzenie się spełniło czyli będę jeździł busem. Będzie to Fiat Ducato 3.0 180KM z zabudową Lamar typu burtofiranka. Praca w dystrybucji Lays. Mam kilka pytań :
1. Jak otworzyć korek wlewu paliwa ? Próbowałem nie da się tylko kręci się w miejscu..
2. Jak podnieść tylne poduszki w razie dużej wagi ładunku ? Nie znalazłem nigdzie zaworu pod zabudową ani w kabinie
3. Czy Ducato z tym motorem będzie podatne na olej ? Czyli czy będę musiał dolewać co jakiś czas olej ?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 13:20

No kolego...teraz szybciutko musisz wyedytować profil i już możesz wpisać.... Moja fura to : Ducato 3.0 :-) bo jakoś mało poważnie wygląda Twój profil busiarza gdzie w polu Samochód jest : Brak. Nie łapie czy jesteś busiarz czy kolarz :-).
Nie pomogę w Ducato bo nie mam wiedzy o nim, sorry.
Pozdrawiam kolego.

Awatar użytkownika
michalbusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:1 wrz 2016, o 22:34
Samochód:Fiat Ducato 3.0
Firma:Podwykonawca Lays
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Siedlce

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: michalbusiarz » 4 lip 2017, o 13:33

@Dychu. Zmienione.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 15:56

michalbusiarz pisze:@Dychu. Zmienione.
Teraz jesteś gość Michał i prawdziwy busiarz a nie jakaś popierdółka kolarz :-)
Miłej i spokojnej pracy Ci życzę oraz zadowolenia z tego co robisz.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
michalbusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:1 wrz 2016, o 22:34
Samochód:Fiat Ducato 3.0
Firma:Podwykonawca Lays
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Siedlce

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: michalbusiarz » 4 lip 2017, o 16:53

Żeś pomógł że ho..ho....

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: Dychu » 4 lip 2017, o 18:07

Napisałem Ci w pierwszym poście, sorry nie pomogę w Ducato i potraktowałem sprawę z poczuciem humoru bo ten naród tego potrzebuje, życzyłem Ci miłej pracy bo dopiero zaczynasz a Ty zachowałeś się jak totalny gbur....z pretensjami. Nie tylko nie masz wiedzy, zadajesz pytania i liczysz, że wszyscy mają Ci natychmiast pomóc ale masz problem nawet z myśleniem i umiejętnością korzystania z najprostrzych narzędzi...wujka Googla to jeszcze nie potrafisz nawet się zachować z kulturą...czytałem Twoje posty z ciekawości no i szkoda, że nie zrobiłem tego odpisując Ci...
Nie odpisuj już bo szkoda czasu i nerwów dla takich jak Ty.
Pozdrawiam Cię mimo wszystko..

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: Wolf » 5 lip 2017, o 12:10

michalbusiarz pisze:Witajcie. Moje marzenie się spełniło czyli będę jeździł busem. Będzie to Fiat Ducato 3.0 180KM z zabudową Lamar typu burtofiranka. Praca w dystrybucji Lays. Mam kilka pytań :
1. Jak otworzyć korek wlewu paliwa ? Próbowałem nie da się tylko kręci się w miejscu..
2. Jak podnieść tylne poduszki w razie dużej wagi ładunku ? Nie znalazłem nigdzie zaworu pod zabudową ani w kabinie
3. Czy Ducato z tym motorem będzie podatne na olej ? Czyli czy będę musiał dolewać co jakiś czas olej ?
1. Kluczyk do wkładu w korku wlewu paliwa, trzymasz korek, przekręcasz kluczyk i dopiero korek odkręcasz
2. A jesteś pewny że są poduszki, jeśli nie, to na kolanka i na tylnej belce przy każdym z tylnych kół powinny być takie gumowe baloniki, zazwyczaj dwa połączone z resorem a ramą
3. Olej rzecz święta bierze czy nie trzeba codziennie rano sprawdzić

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: 0liwski » 5 lip 2017, o 23:11

Wolf pisze:
michalbusiarz pisze:Witajcie. Moje marzenie się spełniło czyli będę jeździł busem. Będzie to Fiat Ducato 3.0 180KM z zabudową Lamar typu burtofiranka. Praca w dystrybucji Lays. Mam kilka pytań :
1. Jak otworzyć korek wlewu paliwa ? Próbowałem nie da się tylko kręci się w miejscu..
2. Jak podnieść tylne poduszki w razie dużej wagi ładunku ? Nie znalazłem nigdzie zaworu pod zabudową ani w kabinie
3. Czy Ducato z tym motorem będzie podatne na olej ? Czyli czy będę musiał dolewać co jakiś czas olej ?
1. Kluczyk do wkładu w korku wlewu paliwa, trzymasz korek, przekręcasz kluczyk i dopiero korek odkręcasz
2. A jesteś pewny że są poduszki, jeśli nie, to na kolanka i na tylnej belce przy każdym z tylnych kół powinny być takie gumowe baloniki, zazwyczaj dwa połączone z resorem a ramą
3. Olej rzecz święta bierze czy nie trzeba codziennie rano sprawdzić
Ale co to w ogóle za pytania....?
Autor sobie jaja robi czy co...?
Odpowiedzi na nie powinieneś znać odbierając auto a nie.....tu... ;)
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Fiat Ducato 2010 pytania

Post autor: Dychu » 6 lip 2017, o 17:59

Kolego oliwski....czego się spodziewałeś, że profesjonalny kierowca idzie na takiego 100 letniego busa ? :-), praca w dystrybucji Leys.... Pewnie chłopak z łapanki lub ktoś go wkręcił więc wiesz... :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”