Transport art. medycznych

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: Transport art. medycznych

Post autor: Dychu » 20 sie 2017, o 11:38

No to mam zagwóżdkę, co to za sprzęt jest w tym Citroenku bo kolega mówił, że nic nie tuningował i to max fabryczna wersja Cytrynki a zrobiła na mnie kosmiczne wrażenie i jeszcze nie słyszałem żadnego autka czy to dostawczego czy ciężarowego które miałoby takie audio. Na następnej trasie, będę szukał takich autek i sprawdzał czy tak samo to w nich wyglada czy po prostu kolega zamówił jakąś max wypaśną wersje którą spotykamy okazjonalnie ale jest nad czym myśleć bo brzmiało to idealnie a i komputer, inne funkcje bajecznie zrobione.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Transport art. medycznych

Post autor: jarekvolvo » 20 sie 2017, o 12:18

Tak przez ciekawość - bo w serwisie nie potrafili wytłumaczyć, dlaczego w Dukacie nie ma pełnego AM - wziąłem sobie w trasę stare, przenośne radio Julia - taki nasz odpowiednik klasy oceanik ;). Na postoju OK. Ale po odpaleniu silnika.... tragedia. Cała "komputrowośś" silnika i osprzętu ryczała na całym paśmie AMu, od długich do 7 podzakresów krótkich... . Czyli po prostu majstry włoskie nie były w stanie odfiltrować tego paskudztwa i zwyczajnie zrezygnowały z AM.
Co z resztą potwierdza się na CB - gdyby nie pancerne filtry "Ubota", jazda z włączonym radiem byłaby niemożliwa....

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Transport art. medycznych

Post autor: Dychu » 20 sie 2017, o 15:03

Nie pomogę Jarku bo nie znam się na tym i nie używam AM chyba od 20 lat :-). Natomiast używam czegoś czego pewnie nikt tu z obecnych nie uzywa a mianowicie mam przenośny mini disc i to dla mnie istotne ażeby autko miało AUX :-).

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Transport art. medycznych

Post autor: jarekvolvo » 20 sie 2017, o 17:41

Heh, ja to chyba w ogóle dziwny jestem - na zewnętrznym dysku to tylko video na ewentualne postoje. Muza w radiu tylko sporadycznie :) - a tak ma być cisza i spokój ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Transport art. medycznych

Post autor: Wolf » 20 sie 2017, o 19:42

Dychu pisze:Nie pomogę Jarku bo nie znam się na tym i nie używam AM chyba od 20 lat :-). Natomiast używam czegoś czego pewnie nikt tu z obecnych nie uzywa a mianowicie mam przenośny mini disc i to dla mnie istotne ażeby autko miało AUX :-).
Kiedyś korzystałem, ale to było z 15 lat temu ;) miałem radio w aucie na mini i wierze w domu z nagrywarką ;), niestety radia z MP3 zrobiły swoje.

Natomiast w trasie najchętniej audiobooki ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Transport art. medycznych

Post autor: Dychu » 20 sie 2017, o 20:04

Wolf pisze:
Kiedyś korzystałem, ale to było z 15 lat temu ;) miałem radio w aucie na mini i wierze w domu z nagrywarką ;), niestety radia z MP3 zrobiły swoje.

Natomiast w trasie najchętniej audiobooki ;)
Wilku, 15 lat temu nie miałem pojęcia o MD czy kasetach DAT, teraz wykupiłem na Ebay kilka wyższych modeli i korzystam na co dzień, masowo wykupuje MD i kasety DAT :-). Jestem maniakiem Sony ES ze złotej serii i muzy, mam jej mase i na wielu różnych dziwnych nośnikach :-). A tak na marginesie, to czekam aż dostaniesz oferte na moderatora i nie zrobisz zawodu i zaakceptujesz ją bo to właśnie Wy powinniście tworzyć trzon tego forum. Ja nowiuśki user więc troszkę dziwne, że załapałem się na fuche...sprzątaczki :-) bo jak inaczej nazwać moderatora :-).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Transport art. medycznych

Post autor: detectivus » 13 wrz 2017, o 14:12

Czym jest pech? Ano tym, że znajdujesz klienta, podpisujesz wstępna umowę o współpracy, zamawiasz auto pod klienta, po 7 miesiącach oczekiwania:
Wczoraj odebrałem auto z salonu, dziś słyszę że klient zamiast podpisywać kontrakt to idzie sobie precz. A klient zapasowy nagle twierdzi że auto za małe i w ogóle nie takie.
To się nazywa chyba złośliwość.
Teraz zostajesz z autem za ponad ćwierć miliona i "zleceniami" z giełdy...
Ktoś coś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”