Zakładam firmę transportową

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Zakładam firmę transportową

Post autor: Wolf » 30 lip 2017, o 17:18

jarekvolvo pisze:Pany, a odwiedźcie Bułgarię, Rumunię, Mołdawię :D
Tam właśnie powinno się wysyłać tych "najmądrzejszych", co to wszystkie rozumy zjedli... .
Właśnie wróciłem z Aten - ale dla mnie to bajka ;) - kocham tamte rejony :)
Taaa, siedzę kiedyś w kolejce u fryzjera i słyszę jak to pan kierowca opowiada jaki to on jest światowy człowiek, bo od 6 lat zestawem po DE jeździ, tak opowiada gdzie to nie on był, a jak tak siedzę i nagle nie wytrzymałem jak ryknąłem śmiechem to aż mi się głupio zrobiło, mówię do niego że sorry ale po prostu nie wytrzymałem, że ja jestem pełen szacunku dla jego pasji i że tylko busem jeżdżę, właśnie robię prawko na duże, lubię po Niemczech, ale samych Niemiec bym nie strawił, i że jak 5 tyś w tydzień nie robię to się nudzę a te 8 czy 10 tys o których mówisz dziewczynie to czasami w półtora tygodnia zrobię i nawet się nie zmęczę, a mój rekord to 8 tyś w tydzień. Jak w 3 tygodnie zrobię 12 tyś to znaczy że jest lipa z ładunkami. po tej wymianie poglądów gościu się zamknął i milczał do końca ;). Aż się zdziwiłem że nie wstał do mnie z łapami na mój wybuch śmiechu ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zakładam firmę transportową

Post autor: Dychu » 30 lip 2017, o 19:44

Wolf, no i tu kolego muszę się z Tobą w pełni zgodzić :-), bardzo fajnie to sprecyzowałeś i doprecyzowałaś czego ja nie zrobiłem. Jak chyba z historii nie lubię Niemców :-) no i drogi i te wieczne roboty mnie wkurzają ale fakt, nigdzie nie czekam długo na zrzutke czy załadunek i tu masz rację. U Włocha już wiadomo, spokojnie, bez paniki trzeba swoje odstać i tak samo Hiszpania, Portugalia.
Jarek, jeszcze nie ale już mam zapowiedzi takie w nowej firmie więc zobaczymy jak to będzie :-).

Pozdrawiam kolegów.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Zakładam firmę transportową

Post autor: Dychu » 30 lip 2017, o 19:48

Wolf pisze:
jarekvolvo pisze:Pany, a odwiedźcie Bułgarię, Rumunię, Mołdawię :D
Tam właśnie powinno się wysyłać tych "najmądrzejszych", co to wszystkie rozumy zjedli... .
Właśnie wróciłem z Aten - ale dla mnie to bajka ;) - kocham tamte rejony :)
Taaa, siedzę kiedyś w kolejce u fryzjera i słyszę jak to pan kierowca opowiada jaki to on jest światowy człowiek, bo od 6 lat zestawem po DE jeździ, tak opowiada gdzie to nie on był, a jak tak siedzę i nagle nie wytrzymałem jak ryknąłem śmiechem to aż mi się głupio zrobiło, mówię do niego że sorry ale po prostu nie wytrzymałem, że ja jestem pełen szacunku dla jego pasji i że tylko busem jeżdżę, właśnie robię prawko na duże, lubię po Niemczech, ale samych Niemiec bym nie strawił, i że jak 5 tyś w tydzień nie robię to się nudzę a te 8 czy 10 tys o których mówisz dziewczynie to czasami w półtora tygodnia zrobię i nawet się nie zmęczę, a mój rekord to 8 tyś w tydzień. Jak w 3 tygodnie zrobię 12 tyś to znaczy że jest lipa z ładunkami. po tej wymianie poglądów gościu się zamknął i milczał do końca ;). Aż się zdziwiłem że nie wstał do mnie z łapami na mój wybuch śmiechu ;)
Z łapami nie mógł za bardzo wyskoczyć po Twojej wypowiedzi bo on pewnie max zestawem robi 10.,000 miesięcznie i z tego co mówisz, to w dupie był i nic nie widział po za parkingami na wylotówkach, obwodnicach więc co tu ma do powiedzenia ? :-). Zrobił sensownie, zamknął ryja i przestał kozakować :-) bo nie jest jedyny kierowca na świecie i są inni, którzy więcej jeźdżą i wiecej widzą a co za tym idzie, mają większe doświadczenie drogowe w Europie o czym zapominają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”