Koszta wyjazdu

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Ra5h
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:29 gru 2016, o 00:35
Uprawnienia:B
Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Ra5h » 31 gru 2016, o 11:43

Camonierro pisze:Przy okazji dziękuję za temat użytkownikowi BAMBO za temat ,,niezbednik kierowcy" polecam poczytać: viewtopic.php?f=50&t=372
Poradnik tez jest juz mi znany :p Dziekuje wszystkim za pomoc w temacie, juz wiem jak sie z tym ogarnac wszystkim.

Ja na szczescie palenie rzucilem wiec nie trzeba bedzie wydawac kasy, a co do piwkowania, srednio przepadam bo wole sie whiskey napic ale na droge wezme, bo przewinelo sie przez forum ze to najlepszy rodzaj zaplaty za pomoc.

Pozdrawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku a przedewszystkim szerokosci na drodze !

Awatar użytkownika
Zoltek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:28 paź 2016, o 17:41
Samochód:Renault Master
Firma:ZolTrans
Uprawnienia:T,B,B+E,C,C+E,KK,KO
Lokalizacja:małopolskie
Kontakt:

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Zoltek » 13 sty 2017, o 18:09

Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej mieć przy sobie od 150 - 200 € w razie potrzeby a dodatkowo założyć sobie konto walutowe w euro i mieć przy sobie kartę. Zalet jest wiele po pierwsze możemy płacić w sklepach, stacjach benzynowych, wybierać gotówkę jeśli nam braknie a w wyjątkowych sytuacjach można czasami zapłacić za bramki na autostradach jeśli nie mamy innego rozwiązania. Co do samego poradnika to sporo jest w nim przydatnych informacji od siebie mogę jedynie powiedzieć, że warto zabrać więcej ciuchów niż wydaje nam się, że będzie potrzebne to znaczy o 2 pary spodni więcej, jak bierzemy 2 ręczniki to zabrać o 1 więcej. Z jednej strony (przynajmniej w moim wypadku) w busie ogranicza mnie masa tego co mogę zabrać a z drugiej strony wole mieć więcej ciuchów niż potrzebuje niż mniej.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: jarekvolvo » 14 sty 2017, o 01:25

AMEN.
To święte słowa. Kabinę traktujemy jak stację kosmiczną - musimy mieć WSZYSTKO, czego potrzeba, a nawet JESZCZE WIęCEJ. Tak, by być całkowicie samowystarczalnymi nawet wtedy, gdy wydaje się nam, że już "STARCZY".

A swoją drogą - nie wyobrażam sobie ograniczenia w zabieraniu ze sobą własnego wyposażenia - no, chyba, że zmieniamy auto gdzieś za granicą - ale to extermum. Mam mieć wszystko to, co JA uważam za konieczne i nikomu nic do tego. Jak jakiś prezes tego nie rozumie, to czas, by sam udał się w trasę - najlepiej nieco "przedłużoną"...

Awatar użytkownika
Zoltek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:28 paź 2016, o 17:41
Samochód:Renault Master
Firma:ZolTrans
Uprawnienia:T,B,B+E,C,C+E,KK,KO
Lokalizacja:małopolskie
Kontakt:

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Zoltek » 25 sty 2017, o 20:50

Wszystkiego i tak nie weźmiesz bo każdy wyjazd jest inny i spotkać Cię mogą całkiem nowe przygody. Stwierdzenie, że to stacja kosmiczna bardzo mi się podoba i jest tak okrutnie prawdziwe :) Przy okazji jak coś weźmiesz ze sobą na 1 wyjazd a Ci się nie przyda to wcale nie znaczy, że na 2 czy kolejnym będzie tak samo. Ja teraz stwierdziłem, że drabina jest mi potrzebna i jak tylko zjadę do kraju to się taką wyposażę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”