Koszta wyjazdu

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Ra5h
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:29 gru 2016, o 00:35
Uprawnienia:B
Koszta wyjazdu

Post autor: Ra5h » 30 gru 2016, o 13:24

Witam bardzo serdecznie, jestem nowym uzytkownikiem tego forum z ktorego dowiedzialem sie wielu pomocnych rzeczy ale nigdzie nie mogłem znalezc odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie ' ILE '

Ile trzeba minimum zarobic na BUSIE zeby po odliczeniu wszelkich kosztow moc normalnie funkcjonowac?
Spotkalem sie z kilkoma propozycjami dla ' nie doswiadczonych ' kierowcow gdzie pracodawca oferuje stawke 110 zl dniowki ( 28 dni w trasie ) wiec prostym rozwiazaniem zarobek ksztaltuje sie na poziomie 3100 zl. ( Pracodawca zapewnia telefon, gazowke, pelne wyposazenie robocze - ubrania, nawigacja, tablet ) z tego co sie dowiedzialem na tym forum na miesiac w trase trzeba zabrac min 60-100 euro <- ( prysznice itp ) I kolejne pytanie sie nasuwa : ILE trzeba wydac na jedzenie w takim razie, bo na zdrowy rozum minimum 500 zl. Wiec prawie 1000 zl odchodzi na spakowanie sie w trase.

I teraz kolejne pytanie ILE wy wydajecie na jedzienie, ILE Euro ze soba bierzecie na 28 dni poza domem.

Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz !

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: bambo » 30 gru 2016, o 15:27

viewtopic.php?f=50&t=1217&p=16622#p16622 popacz tu pozdrawiam brawo ty jak chcesz za taka stawke jeździć :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Bratek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:18 kwie 2016, o 15:41

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Bratek » 30 gru 2016, o 15:28

Stawka dobra, niektórzy jeżdżą po 80zl i nie narzekaja

Awatar użytkownika
wiatr w plecy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:22 lis 2014, o 00:45
Samochód:Master
Uprawnienia:a,b.c.t

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: wiatr w plecy » 30 gru 2016, o 15:31

..kolego dam Tobie 130 zł jak tak chcesz jeździć za takie pieniądze i każdy weekend będziesz w domu...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: jarekvolvo » 30 gru 2016, o 17:09

Ra5h pisze:gazowke, !
:shock: :shock: :shock: - masz na myśli gazową klamkę ??

Awatar użytkownika
Ra5h
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:29 gru 2016, o 00:35
Uprawnienia:B

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Ra5h » 30 gru 2016, o 18:07

Nigdzie nie wspomniałem że chce jeździć za taka stawkę wiec nie wiem skąd ci się to wzięło. Nie jestem "chopkiem" który jedyne co posiada to prawko kat.b i rzuca się na pierwsza lepsza robote.

Chodziło mi o kuchenkę gazowa

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Camonierro » 30 gru 2016, o 22:25

Chcesz zabrać tylko 60 euro na miesiąc trasy???? .... ja zabierałem 50 na tydzień... zakupy, prysznic, ewentualny mandat... raz mi się otworzyły drzwi od naczepy i uderzyły w auto Czecha... 50 euro poszło bo nie chciałem smrodu robić...

Awatar użytkownika
Ra5h
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:29 gru 2016, o 00:35
Uprawnienia:B

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Ra5h » 30 gru 2016, o 23:09

No właśnie kolego po to założyłem ten temat, Bo nie mam pojęcia ile euro i ile jedzenia trzeba zabrać. Czyli brałeś 200 euro plus ile jedzenia z polszy? Ile cię kosztował mniej więcej miesięczny wyjazd w przeliczeniu na PLN

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: Camonierro » 31 gru 2016, o 03:13

Robiłem zakupy pełny wózek za około 550 zł plus przetwory z domu jakiś bigosik, sosidło do makaronu. Jeździłem w systemie 6 na 2 (Ciągnik + naczepa) zabierałem ze sobą 250 euro bo uważam, że lepiej za dużo niż za mało a zdarzyły mi się nie raz nieoczekiwane wydatki np. picie piwa litrowego za 5 euro na stacji :D... doborowe towarzystwo było no co?!?!?! generalnie to było 3 torby takie wielkie jedzenia plus karton plus lodówka i w niej słoiki upchane. Zabierałem ze sobą jeszcze taką dość sporą torbę na ramię podobno wojskowa... i tam zawsze jak gdzieś wychodziłem nawet do kibla to zabierałem nawigacje, kasę, tableta, dokumenty. Pojeździsz to sam ogarniesz co i jak... ja mimo, że mam zielone pojęcie o trakerce to z przyjemnością czytam forum i czerpię inspirację. Przy okazji dziękuję za temat użytkownikowi BAMBO za temat ,,niezbednik kierowcy" polecam poczytać: viewtopic.php?f=50&t=372

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Koszta wyjazdu

Post autor: bambo » 31 gru 2016, o 11:05

Camonierro z ta torba wojskowa powiem Ci ze komus moze wydac sie smieszne ale ja robie tak samo wszystko co mi sie zmiesci do plecaka typu tablet nawigacje dokumenty wiadomo dekoder malutki zabieram jak ide na dluzszy spacer czy pod prysznic jak to muwia lekarze liczy sie profilaktyka tak i tu zapobiegania przed ewentualnym kradziezom jak ktoś nabierze tego nawyku to juz puzniej idzie automatycznie nie poto zbieram na zabawki i kupuje cos nowego zeby stracic w glupi sposóbpewno ze wszystkiego sie nie wezmie ale te drogie podstawowe zawsze sie zmieszcza . Butle z gazem woze w schowku na zewnatrz kazdy wie ze w prosty sposob bez problemu sie ja otwiera wiec na noc jak ide spac chowam do srodka do kabiny ,mydelniczke ze zbiornika tez odkrecam na noc ktos powie przesada Nie ja to podchodze tak nie pale ale za taka mydelniczke ok 30 zl to ja juz mam bilet do aquaparku plywam i korzystam z sauny,czy na dobry obiadek tudzież relax ot tak kazdy mysle co duzo jezdzi to zrozumie i wie potem to juz j/w pewne nawyki zostają.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”