Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
PoPo88
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:19 cze 2016, o 01:19
Samochód:Master
Firma:Jeszcze brak
Uprawnienia:B
Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: PoPo88 » 19 cze 2016, o 01:32

Witam wszystkich zbusowanych.
Chętnie wezmę w dzierżawę busa najlepiej 10ep.
Nie dostanę leasingu ani kredytu, bo czkawką odbijają mi się grzechy młodości... KRD i inne...
Od 3 lat prowadzę innych busy i widzę jak to idzie.
Krew mnie zalewa, że sam nie mogę sobie prowadzić. Ostatnio kolega powiedział, że mogę skorzystać z opcji dzierżawy.
Proszę o kontakt. info@bejzik24.eu

Awatar użytkownika
adamnd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:144
Rejestracja:26 wrz 2014, o 16:00
Uprawnienia:B, B+E, C, C+E, KW
Lokalizacja:Wrocław

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: adamnd » 22 cze 2016, o 14:02

Szukaj samochodu w wypożyczalniach aut, wiele firm posiada takie busy na wynajem
Obrazek

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: Wolf » 22 cze 2016, o 19:41

https://carnet.pl/Car/fiat-ducato-pland ... uropalet-1

280zl netto dziennie, raczej mało opłacalne, na chwile jako zastępcze ok, na dłuższa metę porażka

http://allegro.pl/renault-master-10-pal ... 80417.html

tutaj masz powiedzmy dobrą ofertę

http://allegro.pl/peugeot-boxer-3-0-10- ... 70458.html

tutaj podobnie, ale drożej

Awatar użytkownika
Witka00
Posty:1
Rejestracja:19 sie 2017, o 07:38

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: Witka00 » 19 sie 2017, o 07:44

Tak jak poradził Adam, poszukaj w firmach, które trudnią się wynajmem takich aut. Na przykład jeśli chodzi o busy 9 i 7-osobowe, to całkiem ciekawą ofertę i bogatą flotę ma firma Kangoor. Ich filie są w całej Polsce, więc lokalizacja nie stanowi tutaj żadnego problemu ;) Ceny mają atrakcyjne, a auta są stosunkowo nowe, bo maksymalnie 2-letnie ;)

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: 0liwski » 19 sie 2017, o 22:47

Witka00 pisze:Tak jak poradził Adam, poszukaj w firmach, które trudnią się wynajmem takich aut. Na przykład jeśli chodzi o busy 9 i 7-osobowe, to całkiem ciekawą ofertę i bogatą flotę ma firma Kangoor. Ich filie są w całej Polsce, więc lokalizacja nie stanowi tutaj żadnego problemu ;) Ceny mają atrakcyjne, a auta są stosunkowo nowe, bo maksymalnie 2-letnie ;)
Absolutnie ODRADZAM wypożyczalnie KANGOOR.....
Auta nie dość, ze w opłakanym stanie...okropnie zaniedbane to do tego to zwykłe golasy....najuboższe wyposażenie.
A ceny jak kosmos...245 pln dniówka... Porażka
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: Dychu » 20 sie 2017, o 00:38

Dokładnie tak samo uważam jak kolega Oliwski. Jak policzymy ile nas to wyniesie miesięcznie a ile rata leasingowa to mamy prosty rachunek i do tego jeszcze mamy autko po spłaceniu.

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: 0liwski » 20 sie 2017, o 10:27

Dychu pisze:Dokładnie tak samo uważam jak kolega Oliwski. Jak policzymy ile nas to wyniesie miesięcznie a ile rata leasingowa to mamy prosty rachunek i do tego jeszcze mamy autko po spłaceniu.
Jako uzupełnienie do wypożyczalni tej konkretnie - czyli Kangoor...
Ja miałem unieruchomione auto w wyniku awarii - serwis nie potrafił sobie poradzić, brakowało części...
Moja firma posiadała wariant ubezpieczeniowy auta zastępczego...
Najbliżej była właśnie wypożyczalnie Kangoor.
Stały 4 Peugeot Boxery.... każdy bardziej lub mniej zdewastowany... Powtarzam...auta tegoroczne. Wyposażenie ZEROWE. Silniki podstawowe 2.0 i 2.2 HDI... Ja miałem 2.2... zamulony jak jasna.... #$%^& :(
I pewnie na tym żeruje taka wypożyczalnia Kangoor - że firmy mają auta w serwisach, a są terminy do zrealizowania.... itp. itd.
Wtedy gdy płaci OC sprawcy - jest to jakieś rozwiązanie.

Ale gdybym miał to wypożyczać aby na tym zarabiać....? Nie da się... Po prostu nie da się.. Kangoor jest potwornie drogi i daje niewiele w zamian. Nie mówiąc o obsłudze. Mnie obsługiwali jacyś studenci ... Naprawdę amatorzy.
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: jarekvolvo » 20 sie 2017, o 10:29

Mój prezes zastanawia się nad ofertą Fraikina - podobno konkuruje ona z leasingiem, autko można zamówić w dowolnej konfiguracji i wszystko oprócz paliwa - nawet opony, są po "stronie" Fraikina.... Ciekaw jestem, ile w tym prawdy ?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: Dychu » 20 sie 2017, o 11:23

jarekvolvo pisze:Mój prezes zastanawia się nad ofertą Fraikina - podobno konkuruje ona z leasingiem, autko można zamówić w dowolnej konfiguracji i wszystko oprócz paliwa - nawet opony, są po "stronie" Fraikina.... Ciekaw jestem, ile w tym prawdy ?
Jarku, jak prezesik się skusi i pobierze busika, dowiemy się jaka jest prawda i jak to funkcjonuje. Chętnie bym też na wiosne coś w tym kierunku zrobił bo za stary jestem ażeby jeździć już dla jakiś śmiesznych prezesików i coraz bardziej zaczynam szukać informacji, spedycji sensownych i myślę ażeby na wiosne coś kupić, wypożyczyć itd., po prostu czas jeździć dla siebie.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Wezmę busa w dzierżawę na dłuugi okres

Post autor: Wolf » 20 sie 2017, o 19:54

jarekvolvo pisze:Mój prezes zastanawia się nad ofertą Fraikina - podobno konkuruje ona z leasingiem, autko można zamówić w dowolnej konfiguracji i wszystko oprócz paliwa - nawet opony, są po "stronie" Fraikina.... Ciekaw jestem, ile w tym prawdy ?
Ciekawe, patrząc na sytuację, nie ukrywam że wynajem busa o ile koszt wynajmu jest zbliżony do raty leasingowej do bardzo dobry wybór, przeglądy za darmo nie są, opony tak samo,a po zakończeniu gwarancji zaczyna się koszmar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”