Internet w trasie FRANCJA kilka pytań

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
michal2142p
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:19 lis 2014, o 12:26
Uprawnienia:B
Internet w trasie FRANCJA kilka pytań

Post autor: michal2142p » 26 mar 2016, o 03:09

Witam. Wiem, że temat był wielokrotnie poruszany. Podkopałem się trochę i niestety nie do końca wszystko jest dla mnie jasne.

Wiadomo jakieś wifi zawsze sie znajdzie, tylko fajnie byłoby mieć jakiś tam regularny dostęp do neta, chociaż co jakiś czas... Stąd moje kilka pytań.

NIEMCY:

- Rozumiem, że wszyscy surfujecie na Aldiku za te kilka, kilkanaście Euro i nic się nie zmieniło?

FRANCJA:

- Z tego co pamiętam to większość bawi się w WIFI, tylko jak to wygląda, macie anteny, czy na zasięg telefonu liczycie?
- Dużo mówicie o internecie sieci SRF, ale ja nie ogarniam trochę tego. To jest internet 3G czy WIFI o duzej ilości miejsc dostępowych.
Wogóle zastanawiałem się czy nie kupić jakiegoś prepaida z samym internetem za te 20 eur czy coś koło tego i tutaj pytanie czy ktoś próbował i co polecacie ( tylko na francję ), napewno są tak jak u nas po kioskach, sklepach itp. tylko denerwuje mnie to, że nie jest nic wypisane na tych francuskich Orange, T-mobile stronach wogóle co z ile itd itp.

Jak by mi ktoś napisał podpunktami:
1. Jakie ceny tego SRF
2. Gdzie kupić
3. Jak aktywować
4. Co warto wiedzieć

Byłbym wdzięczny, oczywiście w miarę możliwości jak macie czas i chęci.

Z góry thx, szerokości...

Awatar użytkownika
irek4014

Re: Internet w trasie FRANCJA kilka pytań

Post autor: irek4014 » 21 kwie 2016, o 18:49

Witam
Kolego we Francji stajesz pod McDomaldem ,Conforamą i masz darmowe wi-fi w godzinach pracy
u niemca jedziesz pod Hornbach tam też jest darmowe WI-FI w godzinach pracy sklepu
i to co wiem to SRF to wi-fi

Awatar użytkownika
Swiezak93uk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:20 lip 2016, o 22:00

Re: Internet w trasie FRANCJA kilka pytań

Post autor: Swiezak93uk » 25 lip 2016, o 19:55

A jak z internetem w Anglii?

Awatar użytkownika
Given
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:11 maja 2016, o 21:18
Samochód:Różne
Firma:--
Uprawnienia:B

Re: Internet w trasie FRANCJA kilka pytań

Post autor: Given » 29 lip 2016, o 14:52

Ja sobie kupuję pakiet bez limitu w t-mobile z ograniczoną prędkością :P Do pisania na messengerze, czytania artykułów oraz przeglądania fejsa w zupełności wystarczy :) Koszt 50zł za 2tyg, a internet mam w całej UE. Pamiętaj tylko, że to nie działa na promach, bo tam już jest taryfa morska, a to Cię może trochę kosztować :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”