Opinie, przewóz osób

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E
Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: bogdan131182 » 8 mar 2016, o 16:46

No właśnie kolega pochwaliłby się jak trasa czy robota pasi

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: orys » 8 mar 2016, o 17:17

duch1990 pisze:Dobra, wszystko fajnie. Ale powyżej 8 osób prawo jazdy kategorii D prawda?
Na mniejsze busy, bodaj do 17 pasażerów, D1 wystarczy. Ale nie wiem, czy ktokolwiek by robił D1 jeśli to kosztuje w sumie niewiele mniej niż D...
Obrazek

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 10 mar 2016, o 12:27

bogdan131182 pisze:No właśnie kolega pochwaliłby się jak trasa czy robota pasi
Chętnie bym się pochwalił, ale póki co robota nie wystartowała. Dzisiaj rozmawiałem z szefostwem i mimo tego że twierdził że w piątek czyli jutro polecę w trasę to teraz twierdzi że jeszcze nie zdecydował kogo zatrudni i że zadzwoni w przyszłym tyg. Już mi się tak zdarzyło poprzednio.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 10 mar 2016, o 12:38

Iglak pisze:Vantastic daj znac jak robota po powrocie. Ja wczoraj zrobilem rekord 1100km po polsce..padlem jak kawka w domu ale hajs sie zgadza ;)
A ja wczoraj wróciłem z Węgier 1068km , dwa krótkie postoje na kawę i paliwo, w Nowym Targu i Łodzi, 14h jazdy. Przejazd przez Tatry po ciemku we mgle, wrażenia bezcenne. Wszystko ok tylko noga mi już drętwiała bo nie mam tempomatu w swoim Vivaro. Wracając do tematu ze względu na ten właśnie wyjazd robota być może przejdzie mi koło nosa. Poczekamy zobaczymy.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 10 mar 2016, o 14:03

Mogles napisac ze jestes w lodzi podjechalbym ;)
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 16 mar 2016, o 20:57

W Piątek pierwsza trasa, będę się chwalił jak wrócę.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: bogdan131182 » 19 mar 2016, o 23:26

No to powodzenia kolego. Ja dzisiaj rano wróciłem z Holandii i za chwile ruszam spowrotem. Swięta się zbliżają to jazdy od cholery. Wrócę w poniedziałek, we wtorek jeszcze raz powtórka powrót we czwartek i można świętować. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i szerokości...

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 20 mar 2016, o 19:17

bogdan131182 pisze:No to powodzenia kolego. Ja dzisiaj rano wróciłem z Holandii i za chwile ruszam spowrotem. Swięta się zbliżają to jazdy od cholery. Wrócę w poniedziałek, we wtorek jeszcze raz powtórka powrót we czwartek i można świętować. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i szerokości...
Dzięki stary, Właśnie też wróciłem z Holandii plus jeszcze 500km po Polsce bo pasażerów trzeba było rozwieźć. No i jutro następna trasa :shock: Nie powiem wymęczyło mnie trochę, ale nie ma tragedii, muszę tylko się przyzwyczaić do spania w samochodzie i będzie git bo tym razem w 48h może pospałem ze 4h i nawet miałem chwile zwątpienia, ale teraz jestem wyspany i mogę jechać dalej. ;) Pozdrawiam, szerokości!
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 21 mar 2016, o 08:43

Bogdan i Vantastic: chlopaki jak to jest u Was z weekendami? Wszystkie jezdzone czy macie dyzury np co 2weekend jazda? U mnie na lotnisku jezdzi 8kiero i mamy podzial po 4 do weekendu.
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 21 mar 2016, o 12:55

Iglak pisze:Bogdan i Vantastic: chlopaki jak to jest u Was z weekendami? Wszystkie jezdzone czy macie dyzury np co 2weekend jazda? U mnie na lotnisku jezdzi 8kiero i mamy podzial po 4 do weekendu.
U mnie jest tak że firma organizuje wyjazdy we wtorki i piątki, czyli jedziesz we wtorek wracasz w czwartek potem piątek i wracasz w niedzielę nad ranem co daje ci 4 dni w trasie i 3 dni wolnego w tyg. Więc wszystkie weekendy jeżdżone, jak wyśpisz się w trasie to możesz zaliczyć niedzielę do odpoczynku jeśli nie to będziesz odsypiał tak jak ja. Ze względu na ten tydz. przedświąteczny lecimy w trasę dzisiaj i w czwartek.
W sumie sam nie jestem przekonany czy dostanę tą robotę czy też robią mnie w ch*** i chcą tylko dodatkowego kierowcę przed Świętami, zapewne dowiem się niedługo. Po jednym wyjeździe wiem na pewno jedno, że na kurnik bym w życiu nie wsiadł, przynajmniej nie za takie pieniądze co oferują dzisiaj pracodawcy. :roll:
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”