Opinie, przewóz osób

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29
Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 31 mar 2016, o 09:54

Szybki update bo temat się urwał.
Robota zaczyna się klarować, 4 wyjazdy zrobione, póki co jako skoczek, ale nawet mi to odpowiada bo jest ciekawiej. Jak w jednym busie siedzi smętna ekipa to jest szansa że jak się przesiądę do drugiego to tam będzie weselej i zazwyczaj tak jest. Koledzy kierowcy zadowoleni ze współpracy i szef chyba też (Nie chwal dnia przed zachodem słońca a teściowej przed śmiercią ;) ) więc wszystko wygląda pozytywnie. Niedługo zaczyna się sezon na farmy więc ludzi do Holandii będzie śmigać od groma, także roboty też będzie a i ja się nie będę martwił, aby się tylko jeździć chciało.
Kolega Iglak zakupiłeś to (te) Audi A8?
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 31 mar 2016, o 14:58

Bylem, widzialem i padlo jest...wsadzilbym w to wiecej niz jest warte hahaha...mam pomysl na miejski bolid..golf 4 1.8T do porobienia na niepozorne auto ;)
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: bogdan131182 » 31 mar 2016, o 19:26

Vantastic pisze:Szybki update bo temat się urwał.
Robota zaczyna się klarować, 4 wyjazdy zrobione, póki co jako skoczek, ale nawet mi to odpowiada bo jest ciekawiej. Jak w jednym busie siedzi smętna ekipa to jest szansa że jak się przesiądę do drugiego to tam będzie weselej i zazwyczaj tak jest. Koledzy kierowcy zadowoleni ze współpracy i szef chyba też (Nie chwal dnia przed zachodem słońca a teściowej przed śmiercią ;) ) więc wszystko wygląda pozytywnie. Niedługo zaczyna się sezon na farmy więc ludzi do Holandii będzie śmigać od groma, także roboty też będzie a i ja się nie będę martwił, aby się tylko jeździć chciało.
Kolega Iglak zakupiłeś to (te) Audi A8?
Jeździć to się musi chcieć bo z przymusu to by bardziej męczyło, a tak na poważnie to dobrze, że się wszystko układa z robotą i oby tak dalej. U mnie dzisiaj miesiąc się zakończył nie najgorzej (bo dzisiaj rano wróciłem) biorąc pod uwagę, że marzec i święta to wykręciłem 7 kółek, lekko ponad 24 tyś.km. zrobiłem ale i zarobiłem bo razem z premiom świąteczną 5 z przodu się znalazła. Także motywacja do dalszej pracy jest, a teraz po świętach jazdy będzie tylko więcej. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: bogdan131182 » 31 mar 2016, o 19:34

Iglak pisze:Bylem, widzialem i padlo jest...wsadzilbym w to wiecej niz jest warte hahaha...mam pomysl na miejski bolid..golf 4 1.8T do porobienia na niepozorne auto ;)
Ja niedawno sprzedałem swoją zabawkę bo przycisnęło z kasą, miałem 126p z silnikiem 1.4 z uno coś koło 80 KM miał. Dokładnie nie wiem bo nie był hamowany. Ale mina niektórych ludzi była bezcenna jak ich maluszek objeżdżał także pomysł masz dobry żeby z zewnątrz niepozorne a pod maską potrafi.

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 31 mar 2016, o 21:28

Zaczęło się od opinii na temat pracy a kończy na wymianie informacji o swoich samochodach :D W sumie fajny temat na następny wątek "Czym jeżdżą prywatnie busiarze?" Ja prywatnie jeżdżę busem :lol: ale powoli rozglądam się za samochodem, jak patrzę po ogłoszeniach to mnie skręca, śmietników u nas pod dostatkiem a jeszcze jak widzę na trasie te Polskie lawety z tymi "bezwypadkowymi z małymi przebiegami" co to za nimi Niemiec płakał, to już w ogóle mi się odechciewa szukania.

Iglak do Golfa polecam silnik 2.3 V5, dobre osiągi i brzmienie silnika V w pakiecie. Nie tam jakieś turbo szlifierki.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
karol128
Posty:1
Rejestracja:9 maja 2018, o 12:03

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: karol128 » 9 maja 2018, o 12:06

Prowadzę firmę transportową za granice. Dla osób szukających dobrego i szybkiego sposobu na znalezienie nowych klientów polecam kierowcazadzwoni.pl. Serwis pomógł mi zyskać grono nowych klientów oraz utrzymać z nimi stały i szybki kontakt.

Awatar użytkownika
JakiG
Posty:1
Rejestracja:29 cze 2018, o 19:45
Samochód:peugeot
Uprawnienia:a,b,c,
Kontakt:

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: JakiG » 29 cze 2018, o 19:54

Nie jest to lekka praca jak każda gdzie ma się do czynienia z ludźmi. Zawsze znajdzie się niezadowolony klient. A co do samych przewozów osób do Holandii busem to zainteresowanie spada pomimo, że w Holandii i za granicą jest coraz więcej Polaków. Większość przerzuca się na transport lotniczy. Wiem to doskonale ponieważ opowiadali mi o tym kierowcy z http://bus-holandia.pl.

Awatar użytkownika
Byczus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:8 wrz 2018, o 21:56
Samochód:IVECO 59.12 C
Firma:Frezja
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Byczus » 12 wrz 2018, o 16:07

lilikwiatek12 pisze:my od pewnego czasu jeździmy z fast trans i jesteśmy zadowoleni ich ofertę znaleźliśmy na jednym z forów tam był podany ich link nie patrzcie na to że to niemcy my akurat wracaliśmy z Holandii po rozmowie z kierowcą okazało się że jeżdżą do 3 państw: Niemcy, Holandia i Belgia.
"My" to znaczy kto? jeździcie jako kierowcy czy klienci?

Awatar użytkownika
PanEXPRESS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:23 gru 2017, o 18:09

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: PanEXPRESS » 12 wrz 2018, o 18:12

Zwykły SPAM, na śmietnik z tym!
Pierwszy post na forum, gość już sam nie wie jak się zareklamować!

mariannnowa
Posty:1
Rejestracja:15 lut 2019, o 16:41
Uprawnienia:B

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: mariannnowa » 15 lut 2019, o 16:43

zależy na jakich klientów się pozwala ja zawsze z nimi jeżdżę http://busydoniemiec.pl/ i pasażerowie inni i kierowcy są w porządku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”