Opinie, przewóz osób

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź
Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 21 mar 2016, o 15:02

powiem Ci ze troche kupa z Twoją jazdą...nie wyyobrażam sobie chociaż 2 weekendów wolnych jak Pan Bóg przykazał...jestem dobrej myśli ze zostaniesz tam na dłuzej :)
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: bogdan131182 » 21 mar 2016, o 20:29

Iglak pisze:Bogdan i Vantastic: chlopaki jak to jest u Was z weekendami? Wszystkie jezdzone czy macie dyzury np co 2weekend jazda? U mnie na lotnisku jezdzi 8kiero i mamy podzial po 4 do weekendu.
U mnie weekendy uzależnione są od ilości jazdy. Jeśli jazdy jest średnio to co drugi weekend wolny (powiedzmy bo wracam w sobotę rano i wolne do wtorku, kolejny wyjazd), natomiast jeśli jazdy jest dużo i robię dwa kółka w tygodniu to wtedy każdy weekend jeżdżony bo wyjazd we wtorek, powrót we czwartek, kolejny wyjazd w sobotę i powrót w poniedziałek. U nas we firmie jest cztery kursy tygodniowo także można sobie jazdę różnie ustawić, szef ok to można się dogadać. Ogólnie wszyscy kiero są przyjęci i umówieni na sześć kółek miesięcznie, natomiast jak chcesz zarobić to trzeba pojeździć troszkę więcej. Ja ogólnie jak pisałem wcześniej robię od 6-8 wyjazdów, nikt nas nie zmusza do jazdy więcej jak sześć razy, chcesz to jedziesz nie to nie.

Awatar użytkownika
bogdan131182
Użytkownik
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:26 lut 2014, o 20:29
Uprawnienia:B,C,D,E

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: bogdan131182 » 21 mar 2016, o 20:47

Do Vantastic

Powiem Ci tak, że jak wzięli Cię przed świętami i się sprawdzisz to robotę masz raczej pewną ponieważ po świętach jazda rusza pełną parą zaczyna się sezon to i kierowców potrzebują a z drugiej strony co firma to inne obyczaje. U nas bynajmniej na sezon zawsze bierze dodatkowych kiero, ma kilku takich co na skoczka jeżdżą a na codzień pracują gdzie indziej. Ja np. tak się dostałem że niby na sezon a zostałem na stałe.
Co do kurnika to masz racje bo na przewozie osób można zarobić te same pieniądze a nawet lepsze tylko że nie siedzisz w budzie tygodniami. Jedziesz 2 dni i wolne dzień lub dwa, rodzinę widzisz i oni Ciebie a nie tylko na zdjęciu i rozmowy przez telefon lub skype. Oczywiście są plusy i minusy każdej roboty ale na tą chwile wybieram jazdę z ludźmi.

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 23 mar 2016, o 18:38

Iglak pisze:powiem Ci ze troche kupa z Twoją jazdą...nie wyyobrażam sobie chociaż 2 weekendów wolnych jak Pan Bóg przykazał...jestem dobrej myśli ze zostaniesz tam na dłuzej :)
W sumie to weekendy mam w d**** jak mogę pojeździć i zarobić to czemu nie. Przez ostanie 11 lat miałem takie prace że trzeba było w weekendy orać, choć nie wszystkie, kwestia przyzwyczajenia. Czy robota będzie na dłużej tego wciąż nie wiem.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 23 mar 2016, o 18:56

bogdan131182 pisze:Do Vantastic

Powiem Ci tak, że jak wzięli Cię przed świętami i się sprawdzisz to robotę masz raczej pewną ponieważ po świętach jazda rusza pełną parą zaczyna się sezon to i kierowców potrzebują a z drugiej strony co firma to inne obyczaje. U nas bynajmniej na sezon zawsze bierze dodatkowych kiero, ma kilku takich co na skoczka jeżdżą a na codzień pracują gdzie indziej. Ja np. tak się dostałem że niby na sezon a zostałem na stałe.
Co do kurnika to masz racje bo na przewozie osób można zarobić te same pieniądze a nawet lepsze tylko że nie siedzisz w budzie tygodniami. Jedziesz 2 dni i wolne dzień lub dwa, rodzinę widzisz i oni Ciebie a nie tylko na zdjęciu i rozmowy przez telefon lub skype. Oczywiście są plusy i minusy każdej roboty ale na tą chwile wybieram jazdę z ludźmi.
Właśnie się dowiedziałem że "zatrudnili" jeszcze 3 innych kierowców na tej samej zasadzie tzw. "testowanie", jednym z nich jest kolega syna szefa, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że być może jak już to będę skoczkiem. Stali kierowcy powiedzieli mi że 2-ch stałych driverów odeszło więc kogoś na pewno przyjmą, ale to tylko teoria. Zjeżdżam z trasy a oni mówią, zadzwonimy. Trochę nie bardzo mi się to podoba, bo np. jutro jest wyjazd, ale podobno nie wielu pasażerów więc dla nich może być nie opłacalne wysyłać 3 auta i 6-ciu kierowców i jak to piszę jeszcze nikt nie dzwonił mimo tego że poprosiłem o tel. nawet jak nie pojadę. To są właśnie Polskie firmy, zero konkretów. Wystarczyło przedstawić sytuację że np. "OK potrzebujemy skoczka, piszesz się na taki układ?" a tu jakieś ściemy. Szkoda bo po drugim wyjeździe zaczęło mi się coraz bardziej podobać. Pożyjemy zobaczymy, w końcu to tylko robota a nie koniec świata.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 23 mar 2016, o 20:54

Mała korekta, lecę jutro. No chyba że jeszcze się zmieni.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 23 mar 2016, o 20:56

Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 23 mar 2016, o 20:59

ja mam jutro 3x Okęcie z Łodzi...i już świeta.. trzeba sie odchamic a w sobote moze stane sie szczęśliwym posiadaczem Audi A8 D2 4.2 V8 :))
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
Vantastic
Użytkownik
Użytkownik
Posty:135
Rejestracja:14 sty 2016, o 12:29

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Vantastic » 23 mar 2016, o 21:09

Iglak pisze:ja mam jutro 3x Okęcie z Łodzi...i już świeta.. trzeba sie odchamic a w sobote moze stane sie szczęśliwym posiadaczem Audi A8 D2 4.2 V8 :))
To jak już kupisz, ściągnij tego kozaka i słuchaj na full blast. Robi robotę :D
https://www.youtube.com/watch?v=VLO4IeRb-lA
Szerokości i Wesołych Świąt
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż może latać.

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Iglak » 23 mar 2016, o 21:13

zdrowych spokojnych dla Ciebie również... ile wyjazdów tyle powrotów nigdy inaczej :)

PS.
Włączyłem w domu...sąsiedzi mnie nie polubili... :P
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”