Przerzuty po EU

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
swq
Użytkownik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:4 kwie 2013, o 22:31
Samochód:ducato
Firma:Dziad-Trans
Uprawnienia:B, B+E,C,C+E
Re: Przerzuty po EU

Post autor: swq » 26 kwie 2013, o 17:38

Pedro pisze:
shavo pisze:Fachowo to się wahadło nazywa, kabotaż to jak np Polska Firma laduje w D i rozladuje w D ogólnie pojęć transportów jak kombinowany, intermodalny promienisty, sztafetowy nie trzeba tłumaczyć chyba że się wybierasz na C to na Kwalifikacji tego się nauczysz ;) ale najważniejsze dwa ewentualnie 3 na które się natkniesz to właśnie wahadło, przerzuty albo kombinowany gdybyś się wybierał do UK ;)
Napisz coś więcej? Jeżdżę do UK i jeszcze o takim czymś nie słyszałem :)
Transport kombinowany to wykorzystanie więcej niż jednego środka transportu, np kontener który płynie statkiem, przewożony jest następnie pociagiem i przywieziony do klienta samochodem ciężarowym.

Koledze chyba chodziło oto że do UK płyniesz promem lub jedziesz pociągiem, co w sumie mieściłoby się w definicji. Ale nie wiem, nie czytam koledze Pedro w myślach, jeszcze :twisted:
To niedziela w Brukseli
nad nami i przed nami —
srebrne drzewo dzwoniące
obwieszone
papugami.

Awatar użytkownika
BartekKSU
Posty:27
Rejestracja:15 cze 2013, o 12:02
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:DANKO
Uprawnienia:B+Taczki

Re: Przerzuty po EU

Post autor: BartekKSU » 15 cze 2013, o 15:16

Pedro pisze:
shavo pisze:Fachowo to się wahadło nazywa, kabotaż to jak np Polska Firma laduje w D i rozladuje w D ogólnie pojęć transportów jak kombinowany, intermodalny promienisty, sztafetowy nie trzeba tłumaczyć chyba że się wybierasz na C to na Kwalifikacji tego się nauczysz ;) ale najważniejsze dwa ewentualnie 3 na które się natkniesz to właśnie wahadło, przerzuty albo kombinowany gdybyś się wybierał do UK ;)
Napisz coś więcej? Jeżdżę do UK i jeszcze o takim czymś nie słyszałem :)
kombinowany do Uk to jak pod szmatą murzynów przewozisz,
kabotaż to odezwa z gwary kaszubskiej [ka]-gdzie [botaż]-(od butowania)
intermodalny promienisty - to jak wieziesz z interu albo z Mediolanu promienie słoneczne czyli pusto do domku
sztafetowy- to wyższy lewel kombinowanego z reguły na chłodni wieziesz sztafete murzynów
wahadło- kółka od roweru wozisz w te i na zad
w koło komina- jezdzisz koło domu i gapisz sie na swój komin jak kolwiek to interpretować i dwuznacznie to brzmi może być rozumiane wedle uznania

P.S mam nadzieje że pomogłem :)
Obrazek
Lepsze 30 minut snu, niż wieczność pod ziemią :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”