Opinie, przewóz osób

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Kamil1234
Posty:1
Rejestracja:6 maja 2019, o 18:16
Uprawnienia:B
Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Kamil1234 » 6 maja 2019, o 18:21

Witam chciałbym się dowiedzieć więcej na temat firmy seget z wojewuctwa opolskiego kto pomoże ktoś coś słyszał widział dzięki z góry za odp pozdrawiam Kamil 😉

Tomo18L
Posty:1
Rejestracja:17 lip 2019, o 16:46

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Tomo18L » 17 lip 2019, o 16:56

A słyszeliście o wynajmie autokarów u Fabisiaka? Polecam sprawdzić jeśli jeszcze nie znacie tej firmy! Ja korzystam regularnie - rozwożą moich pracowników po Europie, i na Ukrainę. Współpracujemy z nimi prawie od początku powstania firmy, czyli jakieś 9 lat. Od tamtego czasu przeszli ogromny progress :). W każdym razie polecam i zachęcam zajrzeć też na ich bloga: https://www.fabisiakprzewozy.pl/jak-spr ... ezpieczny/

norbi28
Posty:1
Rejestracja:25 wrz 2020, o 11:53

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: norbi28 » 25 wrz 2020, o 11:55

Ja polecam busy do Berlina MS TRANS jeździłem tak jako kierowca super firma. Są z Dolnego śląska

Dżordż
Posty:1
Rejestracja:5 paź 2021, o 14:02

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Dżordż » 5 paź 2021, o 14:43

Szanowni koledzy, jakie stawki w 2021 za przewóz osób są uczciwe bo ten post ma już parę lat a nie mogę założyć nowego tematu z jakiegoś powodu. Oraz czego się spodziewać na przewozie osób na co uważać.

Sylwia22
Posty:1
Rejestracja:29 paź 2021, o 20:50

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Sylwia22 » 29 paź 2021, o 21:01

Myślę że przy obecnych cenach benzyny to śmiało możesz podnosić stawkę z przewozy.... Pamiętajmy że m=cena benzyny ma ogromny wpływ na późniejsze ceny przewozów, przecież każdy musi wyjść na Swoje....
_______________________
https://dorzeczy.pl/ekonomia/207202/lin ... temat.html

Gregorek
Posty:1
Rejestracja:14 lip 2022, o 01:35
Uprawnienia:B

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Gregorek » 14 lip 2022, o 01:56

Witam busiarzy, czy ktoś zna firmę typu przewóz osób PL-DE-NL itp w Małopolsce czy Krakowie do której mogę się odezwać?
Chce zacząć przygodę i pracę z robieniem dłuższych tras po Europie. Chęci do pracy i jazdy mi nie brakuje. Doświadczenie za kółkiem już jakieś mam (kilka lat jako kierowca i kurier) i prawo jazdy od ponad 6lat. A nie idzie mi na rękę jeżdżenie w kurniku po 3tyg ... Wysłałem CV i od razu do mnie zadzwonili że mogę zaczacy choćby od zaraz, ale jednak fajnie jest jak przewoznik zjeżdżać co 2 dni do domu jak człowiek.
Jakby ktoś z doświadczeniem mógłby, świeżakowi coś więcej powiedzieć o tej robocie o czym moge nie być świadomy to będę wdzięczny.

seba123
Posty:1
Rejestracja:9 wrz 2022, o 14:30

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: seba123 » 9 wrz 2022, o 14:45

witam. chciałym otworzyć firmę która będzie przewoziła ludzi oraz paczki z Polski do Niemiec Belgii i Francji. Podpowie ktoś jakie licencje trzeba wyrobić oraz odpowie na kilka innych pytań ? pozdrawiam

simhaus
Posty:1
Rejestracja:4 paź 2022, o 20:07
Samochód:bmw
Uprawnienia:A

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: simhaus » 4 paź 2022, o 21:27

Jeśli chcemy naprawdę szybko przewieść osoby z jednego do drugiego miejsca, warto zaufać profesjonalnej firmie. Uważam, że taki https://ar-speed.pl/busy-do-belgii to jedna z najlepszych firm na rynku.

Awatar użytkownika
domisss45
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:30 paź 2022, o 14:38

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: domisss45 » 30 paź 2022, o 14:43

Dzięki za porady na ten temat

Awatar użytkownika
Hasan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:15 mar 2023, o 14:27
Samochód:Fiat

Re: Opinie, przewóz osób

Post autor: Hasan » 28 cze 2023, o 11:13

Cześć wszystkim! Poszukuję solidnej firmy przewozowej, która zorganizuje transport dla około 30 osób na nasz nadchodzący wyjazd intergarcyjny. Moim szefem jest prawdziwy miłośnik perfekcyjności, więc potrzebuję profesjonalnego i niezawodnego przewodnika, który zadba o naszą wygodę i bezpieczeństwo. Niedawno dostałem polecenie od znajomych na firmę https://kondratowicztransport.pl/ powiedzieli mi o ich doskonałej reputacji, elastyczności i wysokim standardzie obsługi, co brzmi idealnie dla naszego wyjazdu. Czy są tu osoby, które korzystały z ich usług ? Będę wdzięczny za opinię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”