PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
tomek001
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 gru 2018, o 23:02
PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: tomek001 » 10 gru 2018, o 23:08

Dostałem ofertę pracy przewóz osob

podlaskie-Holandia/Belgia. Wyjazd podlaskie czwartek rano 5 , powrot z Belgii piatek popoludniu , rano sobota podlaskie. Noc z czw/pt spanie na mieszkaniu. 600zł za kółko. Jak Panowie wyglada u Was sytuacja , ile zarabiacie? Co sadzicie o wyplacie, moze zarabiacie wiecej / mniej ?

Bus Sprinter 2018r.

Zapraszam do wypowiedzi.

Pozdrawiam
tomek

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: 0liwski2nd » 11 gru 2018, o 01:17

tomek001 pisze:Dostałem ofertę pracy przewóz osob

600zł za kółko.
Bardzo dobra stawka... tylko czego oczekujesz z tymi komentarzami....??? Oklasków..?? No to masz OKLASKI.... :lol:

Awatar użytkownika
tomek001
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 gru 2018, o 23:02

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: tomek001 » 11 gru 2018, o 01:38

Dziękuję za odpowiedź, nie oczekiwałem oklaskow niby z jakiego powodu? Przecież nie są to też jakieś kokosy szczególnie w przypadku gdy wsiadasz w samolot ladujesz w Londynie i na ciezarowce zarabiasz tyle dziennie za osiem godzin.
Po prostu wróciłem do Polski, znalazłem tą ofertę i chciałem się dowiedzieć czy nie zanizam stawek czy coś w tym stylu. Z roku na rok wszystko drożeje to i w wyplatach ciężko się połapać. Ale dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: 0liwski2nd » 11 gru 2018, o 02:33

tomek001 pisze:Dziękuję za odpowiedź, nie oczekiwałem oklaskow niby z jakiego powodu? szczególnie w przypadku gdy wsiadasz w samolot ladujesz w Londynie i na ciezarowce zarabiasz tyle dziennie za osiem godzin.
Wracaj do samolotu.... i wracaj na Wyspy.. Szczęśliwego lotu.

PS. Zejdź na ziemie :mrgreen:

Awatar użytkownika
tomek001
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 gru 2018, o 23:02

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: tomek001 » 11 gru 2018, o 07:25

Stary 120f dniowki na ce w UK to już podstawa, jakie zejdź na ziemię. Przed świętami stawki dochodzą do 24f/godz. Byłem na wyspach dwa lata, na solowce dostawałem 11 netto co masz przy ośmiu godz 480zl dniowki. Z tym że życie tam jest droższe ale nie jest jakimś specjalnym wyjątkiem w dzień zarobić tam 600zl.

Myślałem że trafiłem na inne forum niż etransport ale widzę że się myliłem

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: 0liwski2nd » 11 gru 2018, o 10:15

tomek001 pisze:Stary 120f dniowki na ce w UK to już podstawa, jakie zejdź na ziemię. Przed świętami stawki dochodzą do 24f/godz. Byłem na wyspach dwa lata, na solowce dostawałem 11 netto co masz przy ośmiu godz 480zl dniowki. Z tym że życie tam jest droższe ale nie jest jakimś specjalnym wyjątkiem w dzień zarobić tam 600zl.
/quote]
Toż powtarzam....bo kolega dalej w obłokach... wracaj na ziemię...
Bo chyba na poważnie nie myślałeś, że pracując w transporcie osobowym wożąc okazjonalnie 2 x w tygodniu ludzi średniozamożnych do fizycznej pracy w NL/BE/DE....że będziesz otrzymywał stawki jakie miał doświadczony kierowca z tamtejszym stażem w UK.

Zwyczajnie proponowałem abyś nie bujał w chmurach... :mrgreen: :mrgreen:
I nie irytuj się... tylko w tył zwrot i na wyspy biegiem,... stój samolotem leć...
tomek001 pisze:Myślałem że trafiłem na inne forum niż etransport ale widzę że się myliłem
Dobrze myślałeś, trafiłeś na poważne forum a nie na grupę dyskusyjna jakich pełno np na FB

Miłego

Awatar użytkownika
tomek001
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 gru 2018, o 23:02

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: tomek001 » 11 gru 2018, o 10:53

Czytam czwarty raz i nie mogę zrozumieć co masz na myśli? Naprawdę.

Proszę nie proponuj mi powrotu na wyspy bo nie po to wracałem do Polski by znów wracać do UK.

Proszę o konkretne odpowiedzi

Awatar użytkownika
tomek001
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 gru 2018, o 23:02

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: tomek001 » 11 gru 2018, o 11:21

No i licząc czw rano sob rano powrót to wychodzi licząc 9h*pauzy 39godzin do dyspozycji pracodawcy a więc 15zl na godzinę. Więc jakiegoś wielkiego szału to tu nie ma.

Nawet na tym forum był wątek z 2016 roku o stawkach 400-600 za kółko.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: Wolf » 11 gru 2018, o 18:17

tomek001 pisze:No i licząc czw rano sob rano powrót to wychodzi licząc 9h*pauzy 39godzin do dyspozycji pracodawcy a więc 15zl na godzinę. Więc jakiegoś wielkiego szału to tu nie ma.

Nawet na tym forum był wątek z 2016 roku o stawkach 400-600 za kółko.
No tak, tylko ile realnie zajmuje kółko.

Nie słuchajmy bajek parkingowych bo to że jedna na sto firm płaci lepiej to nie znaczy że wszystkie tyle płacą, realnie za pełny tydzień pracy kierowcy dostają 800-1400, takie są realia, oczywiście systematycznie one rosną, ale zanim dociągną one do stawek zachodni europejskich to jeszcze co najmniej z dziesięć lat.
PS. Jadąc w piątek słuchałem rozmowy dwóch kierowców z dużych i o szok jeden robił krajówkę miał 2500 na rękę drugi robił międzynarodówkę chwalił się ze za miesiąc pracy dostaje 4000 na rękę.

Więc mój wniosek jest taki że na zarobki u polskiego przewoźnika na poziomie 600 pln dziennie to jeszcze troszkę poczekamy.

Awatar użytkownika
tomek001
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 gru 2018, o 23:02

Re: PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĘ KIEROWCA ZAROBKI BUS 9 OS.

Post autor: tomek001 » 11 gru 2018, o 20:50

Wypłaty kierowcow ciężarówek to osobny temat, co osoba to inna wypłata mimo że podobny system pracy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”