Teraz jest 20 paź 2018, o 22:15

Jak zacząć ???

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
  • Autor
  • Wiadomość

0liwski2nd

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 38 razy
    Otrzymał podziękowań: 29 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Master
  • Firma: prywatna
  • Uprawnienia: Z

Re: Jak zacząć ???

Post9 lip 2018, o 13:20

jarekvolvo napisał(a):8-) Ekhmmm.. 8-)
Panowie... tak cichutko zaznaczę, że kolega autor ma już 24 lata ;) .. wątek zaczął się w 2014 roku :) Może już nabrał doświadczenia :mrgreen: :?:

Aaaale co do meritum -macie 100% racji :D

To samo spostrzeżenie urodziło się w mojej głowie..... z tym, że autor chyba nawet nie zaczął...bo więcej tematu rozmowy nawet nie podejmował.....
;)

kjs13

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Uprawnienia: B,C

Re: Jak zacząć ???

Post10 paź 2018, o 20:41

To się dołączę do rozmowy.
Też się zastanawiałem nad podjęciem pracy jako kierowca na międzynarodówce. Wolałbym krajówkę ale jedyne oferty jakie widzę to międzynarodówka i 95% z doświadczeniem.
Prawo jazdy kat. B mam od 1997 roku ale jazda tylko osobówka do 150 km w jedną stronę, od 2007 kat. C, w tym roku odnowione wszystkie dokumenty ( badania, świadectwo kwalifikacji).
Wiem że system pracy w większości 3/1 ale jak jest z ilością kilometrów lub godzin jazdy, czy faktycznie jeździ się do upadłego, bo taką wersje słyszałem.
Czytając różne fora można przeczytać że śpi się po kilka godzin na tydzień.
Druga sprawa, czy odpoczywając w weekend jest możliwość zwiedzenia okolicy, czy też masz stać na parkingu i nie wolno ci się z niego ruszać. Chodzi mi o pozostawieniu samochodu na parkingu i pojechania komunikacją miejska lub pojechanie busem.
Poprzednia strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi