Która kabina lepsza?

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
resk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:1 lis 2017, o 21:19
Która kabina lepsza?

Post autor: resk » 26 kwie 2018, o 22:05

Moi drodzy, czy miał ktoś do czynienia z kabinami Moto Wektor "Twin Cab" i Pony Auto "Space Master II" i może polecić którąś? Obie to kabiny z leżanką za fotelami. Dostałem podobne wyceny na zabudowę i chciałbym dokonać lepszego wyboru. Wszystkie za i przeciw mile widziane :)

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Która kabina lepsza?

Post autor: TROLL » 26 kwie 2018, o 22:10

Chyba najlepsza opcja to osobiście się "przymierzyć' , każdy ma swoje preferencje i ... wymiary .

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Która kabina lepsza?

Post autor: Dychu » 27 kwie 2018, o 08:32

resk pisze:Moi drodzy, czy miał ktoś do czynienia z kabinami Moto Wektor "Twin Cab" i Pony Auto "Space Master II" i może polecić którąś? Obie to kabiny z leżanką za fotelami. Dostałem podobne wyceny na zabudowę i chciałbym dokonać lepszego wyboru. Wszystkie za i przeciw mile widziane :)
Kolego, zapewne też widziałeś zdjęcia kabin obu wykonawców więc wybór powinien już dawno zapaść :-).
Z całą pewnością prym w tej materii ma Pony bo to wykonanie jest już prawie perfekcyjne i nie można oczekiwać chyba już więcej od kabiny a jakbyś jeszcze usiadł w obu, to już by nie było tego pytania :-). Natomiast bardziej mnie martwi fakt, iż terminy obu wykonawców są diametralnie inne i tu powiedzmy Moto Wektor da sobie rady w 2 miesiące ale Pony już nie. Dzwoniąc do Pony, usłyszałem termin...do pół roku bo mają mase pracy i większość zamówień idzie na zachód.
Reasumując : Jako kierowca który jeździ w tych budach od 4 tygodni wzwyż, mając opcję wyboru, biorę tylko Pony i jestem szczęśliwy bo nie można chyba mieć już nic lepiej :-). To moja opinia kolego, kierowcy i moje odczucia po analizie wszystkich zabudów w PL.

Pozdrawiam.

P.S. Przedmówca to klakier forumowy, nigdy nie był busiarzem i nie widział takich zabudów więc nie patrz na takich, sporo ich tu na forum :-). Byle co piszą, byle co jedzą, ot takie to asy tu siedzą :-).

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Która kabina lepsza?

Post autor: piotr152 » 28 kwie 2018, o 20:01

hej,powiem tak Pony moze wyglada efektownie choc mi osobiście nie podoba się płaski dach zabudowy moze nie tyle płaski co spłaszczony no i terminy w Pony sa nie do przyjęcia dla mnie, mnie powiedzieli 26 tygodni realizacja zamówienia minimum żart jakiś i.....trafiłem do Żywca do firmy Moto Wektor i tam zamówiłem autko plusem jest to że ja preferuje Renaulta a Moto Wektor to jednocześnie autoryzowany dieler i zabudowca zrobili mi kabine jaka chciałem plus zabudowa też jest taka jaka chciałem i cenę dostałem też niezła więc powiem że jestem zadowolony i z "czystym sercem"mogę każdemy polecic ta firme, a no i czas odbioru auta od momentu zamówienia dwa miesiące a nie pół roku .pozdro

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Która kabina lepsza?

Post autor: TROLL » 28 kwie 2018, o 22:08

Dychu pisze: P.S. Przedmówca to klakier forumowy, nigdy nie był busiarzem i nie widział takich zabudów więc nie patrz na takich, sporo ich tu na forum :-). Byle co piszą, byle co jedzą, ot takie to asy tu siedzą :-).

A to Nasz taki forumowy błazen , czy jak to się mówi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”