JAK ZDROWO I AKTYWNIE ŻYĆ W TRASIE

W tym dziale znajdziesz poradniki związane m.in z prawidłowy zabezpieczeniem ładunku, bezpieczeństwem podczas ładunku itp.
Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B
Re: JAK ZDROWO I AKTYWNIE ŻYĆ W TRASIE

Post autor: bambo » 16 lut 2015, o 11:43

Peeem jak ja się odżywia trudno w trasie zadbać o regularność czyli rozdzielić 5 posiłków jak ma się strzała np. ponad 1000 km ale staram się jakoś no odżywiam się tez tak jak to widać w temacie kuchnia kierowcy tam możesz zobaczyć jak gotuje zdrowo się staram dużo warzyw raczej gotowane lub duszone chodziarz i smażone się zdarzy ,ale takie bardziej zdrowe to w weekendy w tygodniu jak niema czasu to nawet jakiegoś kebaba zapodam. A tak to kanapeczki z wędlinka jakieś sałatki do tego zieleninki Pożywnie zdrowo i syto :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Tavot
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:10 sty 2016, o 00:18
Uprawnienia:B

Re: JAK ZDROWO I AKTYWNIE ŻYĆ W TRASIE

Post autor: Tavot » 15 sie 2017, o 09:31

Witam,
Jeżeli ktoś jest zainteresowany szybkim zrzuceniem paru kg,to polecam wygooglować sobie ketozę/dietę ketogeniczną.
Ja zdołałem zrzucić ponad 30 kg samą ketozą bez ćwiczeń,jeżdżąc busem ;).
Dlatego właśnie staram się tę dietę polecać każdemu :D.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Zako
Posty:3
Rejestracja:22 lis 2017, o 23:12
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:A, B, B+E

Re: JAK ZDROWO I AKTYWNIE ŻYĆ W TRASIE

Post autor: Zako » 25 sty 2018, o 23:41

Dodam swoje trzy grosze. Jeśli chodzi o kuchnię i żywienie - Brak zupek chińskich i słoików, choć nie ukrywam że zawsze w razie w są dwa słoiki i dwie zupki które wożę awaryjnie. Staram się zawsze coś upichcić, gdyż nie ma w tym wielkiej filozofii, a prosty acz pełnowartościowy posiłek można przyrządzić w godzinę. Nie uzywam suplementów. Co do aktywności fizycznej, zakupiłem kiedyś książkę pt. "Skazany na trening zaprawa więzienna" autor Paul Wade. Zachecam do lektury i praktyki.Proste ćwiczenia, można wykonać wszędzie, z wykorzystaniem masy własnego ciała tylko. Jedyne co jest potrzebne to chęć ruszenia czterech liter z kabiny. Jedyny problem to papierosy z którymi walczę, ale jestem na dobrej drodze aby w końcu rzucić :)

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: JAK ZDROWO I AKTYWNIE ŻYĆ W TRASIE

Post autor: bambo » 5 mar 2018, o 21:14

Temat się nie rozwija bo mnie dawno nie było suplementacja jest potrzebna tym bardziej jeżeli wykonuje się taki zawód gdzie brak regularnego jedzenia spania no i tym bardziej gdzie wszystko jest przetworzone chemicznie mało wit.mikroelementów błonnika soli mineralnych białka węglowodanów itp.itd .etc..



:D
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Busiar
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:15 kwie 2018, o 14:22
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: JAK ZDROWO I AKTYWNIE ŻYĆ W TRASIE

Post autor: Busiar » 18 kwie 2018, o 09:28

Bambo, ile Cię kosztuje "dieta" wraz z odżywkami, chodzi mi o jeden wyjazd. Nie wiem jak jeździsz czy 2/1, 3/1 A może 4/1. Ale tak +/- ile Cię kosztuje takie zaopatrzenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”