Laptop , tablet,obuwie

W tym dziale znajdziesz poradniki związane m.in z prawidłowy zabezpieczeniem ładunku, bezpieczeństwem podczas ładunku itp.
Awatar użytkownika
Masterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:29 sty 2016, o 22:08
Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Masterson » 29 sty 2016, o 22:16

Do jazdy mam adidaski, a w kwestii elektroniki eksploatuję laptopa 17". Jakoś do jazdy na boso nie mogę przywyknąć, po prostu nie mój klimat.

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Sendula » 29 sty 2016, o 23:43

Przywykniesz do bosaka jak zrobi sie cieplej. Wspomnisz moje słowa ;-) Tez sobie tego nie wyobrazalam, ale w czasie jazdy zmieniajac buty z adidasow na sandały z lewym nie mialam problemow, ale przy zakladaniu prawego zaczęły sie nasze ukochane francuskie ronda i zostalam w 1 bucie i ....zdjelam tez tamtego, bo okazalo sie DUŻO wygodniej :-)

Awatar użytkownika
Ghost
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:13 lut 2016, o 22:37
Samochód:VW Crafter
Uprawnienia:B, BE

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Ghost » 23 lut 2016, o 20:57

Próbowałem kiedyś w laczkach jeździć, niestety złe wyczucie pedałów. Aby było śmieszniej, na starcie swojej kariery zmuszony byłem jeździć w butach wojskowych, ze względu na leczenie jeszcze urazu kostki. Niby buty niewygodne z wyglądu, u mnie się jak najbardziej sprawdziły. Teraz jednak jeżdżę tylko na adidasach z cieniutką podeszwą.

Awatar użytkownika
RavenFive
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 mar 2016, o 10:32

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: RavenFive » 29 mar 2016, o 11:41

Trasa tablet oczywiście :)

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Sendula » 31 mar 2016, o 11:53

No tak, dzisiejsze mlode pokolenie bez internetu co parking nie może żyć. .. Mi starcza 1gb w sluzbowym na odwiedzenie forum, przeglad poczty i obsluge konta bankowego.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Wolf » 31 mar 2016, o 19:10

Sendula pisze:No tak, dzisiejsze mlode pokolenie bez internetu co parking nie może żyć. .. Mi starcza 1gb w sluzbowym na odwiedzenie forum, przeglad poczty i obsluge konta bankowego.
odezwała się wiekowa kobita ;)

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Sendula » 1 kwie 2016, o 23:54

To komplement Wolf-iku?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Wolf » 2 kwie 2016, o 08:53

A nie? Jestem czasami w szoku jak na weekendzie stoję, gdzie część busiarzy rozmawia, gra w piłkę czy się "relaksuje" a stoi taki jeden czy drugi z zasłoniętymi firankami, czasami jak się do WC wynurzy to widać lapka na podszybiu, zamiast się człowiek odstresować to meczy się w budzie jak by był na łańcuchu.

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Sendula » 2 kwie 2016, o 13:28

Mam dokladnie to samo zdanie. Jest wiele innych ciekawych rzeczy do zrobienia. Teraz stoje kompletnie sama na parkingu i juz wczoraj wycacalam całe auto wewnatrz. Przeciez dość sie nasiedzimy podczas jazdy. W pon start z Sevilli do Turynu i wczoraj rano powrot do Sevilli. 2x po 2100 km, czyli 2x po 28 godz za kolkiem, przerwy na tankowanie, spanie i jedzenie . Az d boli. W wolnych chwilach wypafa sie rozruszac. Poza tym nieustanne siedzenie przed komputerem desocjalizuje.
No i dzięki za komplement :-)

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Laptop , tablet,obuwie

Post autor: Sendula » 20 kwie 2016, o 11:31

1. Prądu akurat w naszej pracy nie brakuje, w czasie jazdy ladujesz wszystko pokolei co naladowac trzeba.
2. Nie chciej, żeby Cie w środku lata wyslali np na Danię czy Norwegie z letnimi ciuszkami. W naszej pracy trzeba byc przygotowanym na wszystko, ale nie przesadzajac, żeby wozić w lipcu zimową kurtkę z misiem, ale ciepla bluza, najlepiej z kapturem, to rzecz nieodzowna, chociaż po to, żeby nie zmarznac podczas towarzyskiego udzielania sie w chlodniejsze letnie wieczory na Europejskich parkingach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”