Propozycje zmian na forum

Wszytki tematy, problemy, propozycje, nowości związane z forum
Awatar użytkownika
Kamil
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:23
Uprawnienia:Kat. B - od 2 lat
Lokalizacja:Szczytno [NSZ]
Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Kamil » 2 kwie 2013, o 21:14

Dekker pisze:2.Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem było było zrobienie w danym dziale tematu "Nasze Trasy" i tam każdy jak by jechał to by wpisywał w.w przez ciebie dane.
Tak, ja też tak myślę, to co napisał Dekker to lepsze rozwiązanie :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Lucky_Luke » 2 kwie 2013, o 21:18

Dekker pisze:
(...)
2.Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem było było zrobienie w danym dziale tematu "Nasze Trasy" i tam każdy jak by jechał to by wpisywał w.w przez ciebie dane.

Chyba to będzie lepsze rozwiązanie ... bo ktoś zatrudniony w transporcie by dodać plan swojej trasy by musiał codziennie tworzyć nowy temat. Będzie to uciążliwe dla kierowcy i dla czytającego a do tego spamiące.

Co do mapki to brak zastrzeżeń.
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: MiroBusiarz » 3 kwie 2013, o 01:50

Nie chciałbym, by to forum stało się podobne do etransport.pl, gdzie chamstwo się szerzy gromadnie;(
Ale jeden patent mają tam fajny - Dobry Parking. Proponuję stworzyć coś podobnego tutaj - bazę miejsc, gdzie można spędzić pauzę w miarę dobrych warunkach. Sam mam kilka miejsc, które śmiało mógłbym polecić:)

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Vecci87 » 3 kwie 2013, o 11:02

Brakuję mi również giełdy w której można było by sprzedać rzecz nie związaną z busami. Ogółem jeszcze pod Giełdą można by było zrobić większy "HydePark", bo brakuje mi kilku tematów tutaj. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Toreba » 3 kwie 2013, o 11:28

Proponowałbym aby wszelakie działy tyczyły się tylko i wyłącznie tematu transportu do 3,5 tony. Jeżeli zmieszacie wiedzę z transportem cięższym to zrobi wam się sieczka i ni jak strona będzie się miała do zagadnień "busów". Dział transportu cięższego - ciężarówki - oddzielić jednym działem.

To propozycja.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2013, o 11:41 przez Toreba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: MiroBusiarz » 3 kwie 2013, o 11:35

Przychylam się do wniosku Kolegi Toreba, ma słuszną rację co do podziału zagadnień transportowych na małe i duże auta.

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Toreba » 3 kwie 2013, o 13:48

Wypatrzyłem jeszcze coś.

1. Proponuję rozwój działu dot. firm zajmujących się transportem 3,5 tonowym na dużą skalę, a nie (jak aktualnie dodana jedyna firma w dziale "Firmy transportowe/Opinie") firmami posiadającymi jeden samochód o DMC do 3,5 tony, którego posiada żona właściciela firmy by odwieźć córkę do przedszkola. Fakt, są firmy, które mają 5 busów i 5 zestawów - jak najbardziej trzeba o nich mówić. Głównym celem tego działu było by przedstawienie, gdzie dana osoba może szukać tej firmy, dane kontaktowe. Zdjęcia taboru niech będą dodatkiem, po części darmową reklamą. Opinie mile widziane!

2. Przewóz osób wchodzi w grę? Dział dotyczący przewozu osób.

3. Przepisy prawne proponuję oddzielić od słownika pojęć. Przepisy prawne -> przykładem mogą być informacje dot. Tageskontrollblatt - warto dodawać takie druki/książeczki czasu pracy ale również rozporządzenia, niewiele osób o tym wie. Nieznajomość prawa szkodzi.

Awatar użytkownika
Majkel
Kierowca
Kierowca
Posty:34
Rejestracja:24 mar 2013, o 15:44
Samochód:Audi a3 1.9tdi 131km
Firma:Szukam
Uprawnienia:B,C,C+E,T
Lokalizacja:Borowy Mlyn/Bytow

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Majkel » 3 kwie 2013, o 13:54

Toreba, jak najbardziej. Dzis sie tym zajmiemy. Dzieki za propozycje ! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Amcia » 3 kwie 2013, o 14:20

Co do firm. Ciężko jest coś takiego zrobić. Jest bardzo dużo firm-krzaków, które mają 2-3 auta i tyle. Nawet jak szukają pracowników to co z tego, że podadzą nazwę, jak i tak nic w Internecie nie znajdziesz. Pracownicy takich firm muszą tworzyć takowe tematy.
Taką firmę też ciężko rozpoznać. Często jest tak, że jest firma a nawet najbliższy sąsiad nie wie, że ten gość ma firmę transportową po EU, a co dopiero ludzie z drugiego końca Polski.
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Dekker » 3 kwie 2013, o 14:27

Nie chciałbym, by to forum stało się podobne do etransport.pl, gdzie chamstwo się szerzy gromadnie;(
Ale jeden patent mają tam fajny - Dobry Parking. Proponuję stworzyć coś podobnego tutaj - bazę miejsc, gdzie można spędzić pauzę w miarę dobrych warunkach. Sam mam kilka miejsc, które śmiało mógłbym polecić:)
Ciekawy pomysł ale na realizację trzeba będzie chwilkę poczekać ponieważ jest dużo z tym pracy.

Brakuję mi również giełdy w której można było by sprzedać rzecz nie związaną z busami. Ogółem jeszcze pod Giełdą można by było zrobić większy "HydePark", bo brakuje mi kilku tematów tutaj.
Mnie się ten pomysł spodobał i dziś wieczorem albo jutro się powiększy dział HydePark o nowe podkategorię tylko proszę napisz - jakie?

Wypatrzyłem jeszcze coś.

1. Proponuję rozwój działu dot. firm zajmujących się transportem 3,5 tonowym na dużą skalę, a nie (jak aktualnie dodana jedyna firma w dziale "Firmy transportowe/Opinie") firmami posiadającymi jeden samochód o DMC do 3,5 tony, którego posiada żona właściciela firmy by odwieźć córkę do przedszkola. Fakt, są firmy, które mają 5 busów i 5 zestawów - jak najbardziej trzeba o nich mówić. Głównym celem tego działu było by przedstawienie, gdzie dana osoba może szukać tej firmy, dane kontaktowe. Zdjęcia taboru niech będą dodatkiem, po części darmową reklamą. Opinie mile widziane!

2. Przewóz osób wchodzi w grę? Dział dotyczący przewozu osób.

3. Przepisy prawne proponuję oddzielić od słownika pojęć. Przepisy prawne -> przykładem mogą być informacje dot. Tageskontrollblatt - warto dodawać takie druki/książeczki czasu pracy ale również rozporządzenia, niewiele osób o tym wie. Nieznajomość prawa szkodzi.
1. Mógłbyś mi bardziej dokładniej napisać co tam mam zmienić/ dodać?
2. Wydaje mi się że to też dobry pomysł, tylko jaki dział/podkategorię utworzyć?
3. Zaraz się tym zajmę.

Dzięki wielkie za te propozycję. :)

Edit. Punkt 3 dot. został już zrobiony kilka dni temu.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”