Propozycje zmian na forum

Wszytki tematy, problemy, propozycje, nowości związane z forum
Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:
Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Toreba » 8 kwie 2013, o 18:58

MiroBusiarz pisze:Może trochę offtopikowo, ale...
Dział Szukam pracy powinien być działem otwartym, każdy potencjalny szef firmy transportowej musiałby rejestrować się na forum po to, by zobaczyć nasze ogłoszenia, a pewnie nie każdemu będzie się chciało.
Żaden off topic. Genialny pomysł, popieram i podbijam. Dodam, że ten dział powinien być mocno widoczny. Sugeruję zmianę koloru i w najbliższym czasie MOCNE rozbudowanie tego działu.

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Vecci87 » 9 kwie 2013, o 16:35

Amcia pisze:
Vecci87 pisze:Proponuję umieścić to na dole "Skocz do: Strona główna forum » Ogłoszenia » Sprzedam » Samochód"
Ewentualnie dodać tą strzałkę na dole forum bo przewinie nas na górę forum po kliknięciu, bo jest z deka uciążliwe przewijanie na dół, a potem z powrotem na górę by wejść na główną. :)
Ty byś wszystko sprzedawał. Na początku było fajnie - forum minimalistyczne, wszystko ładnie. Teraz jest tego tyle najebane, że aż się nieraz odechciewa wchodzić.
Jak byś był trochę bardziej mądrzejszy, to byś zrozumiał że nie chodziło mi o sprzedaż czy coś, tylko o to by umieścić "Skocz do" na dole forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Dekker » 10 kwie 2013, o 14:46

Otworzyłem wszystkie działy dla gości, mogą je czytać ale nie mogą w nich pisać.
Za niedługo pojawi się nowy styl na forum w ciemniejszych barwach mam nadzieje że przypadnie wam do gustu.

PS: Wszystkie propozycje, zmiany na forum zrobię w sobotę, niedziele bo aktualnie nie mam czasu.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Vecci87 » 11 kwie 2013, o 13:52

Stary banner był o wiele lepszy od obecnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Kierowca
Kierowca
Posty:54
Rejestracja:9 kwie 2013, o 18:03
Uprawnienia:B1 B C+E
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Młody » 11 kwie 2013, o 16:44

Ja miał bym jedną propozycje mianowicie był by to jakiś regulamin forum.Jak wiadomo regulamin jest po to by go przestrzegać a tutaj wogólę go brak, tylko patrzeć jak zacznie się dziać samowolka. No ale cóż to tylko moja propozycja Administracja zrobi to co będzie uważała za słuszne.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Dekker » 11 kwie 2013, o 16:54

Od dziś jeżeli ktoś ma jakąś propozycję proszę o założenie nowego tematu w tym dziale - http://busiarze.com.pl/viewforum.php?f=56
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”