Propozycje zmian na forum

Wszytki tematy, problemy, propozycje, nowości związane z forum
Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:
Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Toreba » 3 kwie 2013, o 15:06

Amcia pisze:Co do firm. Ciężko jest coś takiego zrobić. Jest bardzo dużo firm-krzaków, które mają 2-3 auta i tyle. Nawet jak szukają pracowników to co z tego, że podadzą nazwę, jak i tak nic w Internecie nie znajdziesz. Pracownicy takich firm muszą tworzyć takowe tematy.
Taką firmę też ciężko rozpoznać. Często jest tak, że jest firma a nawet najbliższy sąsiad nie wie, że ten gość ma firmę transportową po EU, a co dopiero ludzie z drugiego końca Polski.
Głównie chodzi mi o to, że całkowitym brakiem oryginalności byłoby tworzenie listy firm transportowych. Jeżeli taką listę ktoś chce mieć na forum to niech posiedzi 10 godzin i skopiuje wszystkie tematy (1600) z wagaciezka.com dotyczących firm transportowych. Ale czy jest w tym sens ? Temat dotyczy busów, transportu lekkiego. Dlaczego więc mam się zajmować transportem (przykład) Litwińskiego czy firmy Silva z Mielca skoro nigdy w ich barwach nie pojawił się samochód o DMC 3,5 tony zarabiający na tą firmę. Warto zrobić coś swojego, a najlepsze pomysły realizowane są przez dłuższy okres czasu.

Kiedyś, będąc dużo młodszy, starałem się znajdować firmy osobiście - umawiałem się na zdjęcia, dużo rozmawiałem przy okazji robienia tych zdjęć. Internet to nie wszystko. Wierzę, że dziś też są tacy zapaleńcy transportu. ;)

Chciałbym w przepisach napisać kilka porad w najbliższym czasie, stąd pytanie o przepisy. Modowałem trochę tu i ówdzie, na małych forach i dużo dużo większych - jeżeli wniesiecie dużo wiedzy teoretycznej i jeszcze więcej wiedzy praktycznej, z humorem - gwarantuję sukces. :)


1. Mógłbyś mi bardziej dokładniej napisać co tam mam zmienić/ dodać?
Firmy transportowe - do 3,5 tony. Najprostsza wersja tego działu. ;)

Awatar użytkownika
Majkel
Kierowca
Kierowca
Posty:34
Rejestracja:24 mar 2013, o 15:44
Samochód:Audi a3 1.9tdi 131km
Firma:Szukam
Uprawnienia:B,C,C+E,T
Lokalizacja:Borowy Mlyn/Bytow

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Majkel » 3 kwie 2013, o 15:26

Ale mozna tez zrobic jakis maly dzial do zdjec i filmikow 3.5t > ... chyba bylo by tez dobre ;).
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamil
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:23
Uprawnienia:Kat. B - od 2 lat
Lokalizacja:Szczytno [NSZ]

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Kamil » 3 kwie 2013, o 16:24

Kaszub pisze:Ale mozna tez zrobic jakis maly dzial do zdjec i filmikow 3.5t > ... chyba bylo by tez dobre ;).
Jest już podobny temat z tego co się orientuję :D

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: MiroBusiarz » 3 kwie 2013, o 16:25

Co do firm. Ciężko jest coś takiego zrobić. Jest bardzo dużo firm-krzaków, które mają 2-3 auta i tyle.
Amcia, a w szczękę chcesz??? :lol:
Moja firma ma 3 busy i wcale nie uważam, by była firmą "KRZAK", czy też "DZIAD-TRANSEM".
Prezentując taką opinię, krzywdzisz wielu właścicieli małych firm transportowych, którzy uczciwie działają na rynku.

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Amcia » 3 kwie 2013, o 16:32

Firm-krzaków w sensie, że są nikomu nie znane. Wiadomo, że istnieją, ale nikt nie zna ich nazwy, numeru telefonu, adresu, a co dopiero strony WWW. Źle to zinterpretowałeś i już chcesz rozwiązywać swoją pomyłkę za pomocą siły...
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: MiroBusiarz » 3 kwie 2013, o 16:46

A Ty nie widzisz ironii:)
Nie za pomocą siły, jestem przeciwnikiem takich rozwiązań, wolę walkę na argumenty:)

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Dekker » 3 kwie 2013, o 20:21

Zrobiliśmy lekkie "przemeblowanie" na forum mam nadzieje, że teraz wszystko ma "ręce i nogi". Proszę napisać czy teraz jest lepiej czy jeszcze coś pozmieniać?
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Lucky_Luke » 3 kwie 2013, o 20:37

MiroBusiarz pisze:(...)
Ale jeden patent mają tam fajny - Dobry Parking. Proponuję stworzyć coś podobnego tutaj - bazę miejsc, gdzie można spędzić pauzę w miarę dobrych warunkach. Sam mam kilka miejsc, które śmiało mógłbym polecić:)
Ten pomysł nie został wcielony w życie forum czy ja po prostu tego nie mogę znaleźć ?
Dekker pisze: 2.Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem było było zrobienie w danym dziale tematu "Nasze Trasy" i tam każdy jak by jechał to by wpisywał w.w przez ciebie dane.
Twój pomysł a także nie ma :(

Może z działu "Pierwsza trasa" zrobić np. "W trasie" i tam umieścić tematy:
1. "Dobry parking" czy "Nasze pauzy"
2. "Nasze trasy"
3. "Pierwsza trasa"
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Dekker » 3 kwie 2013, o 20:44

MiroBusiarz napisał(a):
(...)
Ale jeden patent mają tam fajny - Dobry Parking. Proponuję stworzyć coś podobnego tutaj - bazę miejsc, gdzie można spędzić pauzę w miarę dobrych warunkach. Sam mam kilka miejsc, które śmiało mógłbym polecić:)
Ten pomysł nie został wcielony w życie forum czy ja po prostu tego nie mogę znaleźć ?
Ten pomysł jeszcze nie został zrealizowany ponieważ na to trzeba więcej czasu.
2.Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem było było zrobienie w danym dziale tematu "Nasze Trasy" i tam każdy jak by jechał to by wpisywał w.w przez ciebie dane.
Twój pomysł a także nie ma

Może z działu "Pierwsza trasa" zrobić np. "W trasie" i tam umieścić tematy:
1. "Dobry parking" czy "Nasze pauzy"
2. "Nasze trasy"
3. "Pierwsza trasa"
Taki temat już powstał - http://busiarze.com.pl/viewtopic.php?f=27&t=42 kilka sekund przed założeniem przez ciebie tematu.

Dobry Parking będzie dostępny pod innym linkiem, będzie to całkiem inaczej wyglądało nie jako dział/temat tylko skrypt php.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Kamil
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:23
Uprawnienia:Kat. B - od 2 lat
Lokalizacja:Szczytno [NSZ]

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Kamil » 3 kwie 2013, o 20:47

Dekker pisze:Zrobiliśmy lekkie "przemeblowanie" na forum mam nadzieje, że teraz wszystko ma "ręce i nogi". Proszę napisać czy teraz jest lepiej czy jeszcze coś pozmieniać?
Jak dla mnie, teraz jest znacznie lepiej i przejrzyściej. :)

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”