Teraz jest 21 paź 2017, o 16:06

ostrzeżenie

Wszytki tematy, problemy, propozycje, nowości związane z forum
  • Autor
  • Wiadomość

Związkowiec

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Uprawnienia: BC

ostrzeżenie

Post8 wrz 2017, o 12:41

do wszystkich szukających pracy jako kierowca na busa z Legnicy i okolic .Ostrzegam przed firmą Verdura z Legnicy która swoje auta parkuje na stacji Orlen na końcu ulicy Chojnowskiej Jest to firma oszukańcza gdyż pracowałem w tej Firmie i miałem wypadek z winy Niemieckiego kierowcy w związku z tym pracodawca obarczył mnie formalnościami zgłoszenia szkody a jednocześnie potrącił mi z wynagrodzenia za naprawę auta informując mnie że odda mi zajęte pieniądze po zgłoszeniu szkody szkodę tą zgłosiłem lecz ubezpieczyciel zażądał różnego rodzaju informacji te informacje miał przekazać ubezpieczycielowi pracodawca lecz jak dotąd tego nie zrobił .Kiedy zażądałem od pracodawcy zwrotu zabranych pieniędzy zostałem wyzwany i straszony a przecież ja wywiązałem się z swojego obowiązku więc postanowiłem sprawę tą skierować na drogę sądową .Pozdrawiam

Wolf

Moderator

Moderator

• Podziękował : 254 razy
    Otrzymał podziękowań: 137 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Fiat Ducato
  • Firma: PHU
  • Uprawnienia: B

Re: ostrzeżenie

Post14 wrz 2017, o 21:31

W tym przypadku nie proś, nie błagaj, wyślij poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru wypełniony wniosek do sądu o wypłatę wynagrodzenia z informacją że czekasz jeden dzień od otrzymania przez nich pisma na przelew, jeśli cię oleją opłać pozew, jest to kwota kilkudziesięciu pln i po temacie.

Związkowiec napisał(a):do wszystkich szukających pracy jako kierowca na busa z Legnicy i okolic .Ostrzegam przed firmą Verdura z Legnicy która swoje auta parkuje na stacji Orlen na końcu ulicy Chojnowskiej Jest to firma oszukańcza gdyż pracowałem w tej Firmie i miałem wypadek z winy Niemieckiego kierowcy w związku z tym pracodawca obarczył mnie formalnościami zgłoszenia szkody a jednocześnie potrącił mi z wynagrodzenia za naprawę auta informując mnie że odda mi zajęte pieniądze po zgłoszeniu szkody szkodę tą zgłosiłem lecz ubezpieczyciel zażądał różnego rodzaju informacji te informacje miał przekazać ubezpieczycielowi pracodawca lecz jak dotąd tego nie zrobił .Kiedy zażądałem od pracodawcy zwrotu zabranych pieniędzy zostałem wyzwany i straszony a przecież ja wywiązałem się z swojego obowiązku więc postanowiłem sprawę tą skierować na drogę sądową .Pozdrawiam

Powrót do Sprawy forum