Trans nacigacze

Przepisy dotyczące transportu drogowego do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Trans nacigacze

Post autor: Doktor » 23 paź 2018, o 09:13

Właśnie straciłem narzędzie pracy, jakim jest Platforma Trans, zasłaniają się regulaminem i tym, że nieuregulowanie należności wobec innych użytkowników tej platformy jest podstawą do takiego działania i nawet mi się to podoba, bo klienci muszą pilnować płatności, ale jest małe ale, nie każda należność jest zasadna, o ile z fakturami nie ma problemu, to noty to już nie to samo, a właśnie za notę z którą ja się nie zgadzam odcięto mi dostęp do "transa", jako jednoosobowy sąd wystąpiła panienka z transcasch.
Do tego trans oczernia swoich klientów, wystawiając takie wierzytelności do sprzedaży publicznej i to tak jak w moim przypadku na tej giełdzie wierzytelności ta nota została opisana jako Faktura.


PS.
Nim się z nimi wykłócę lub zapłacę a potem będę się sądził, znacie jakieś inne giełdy oprócz Cliktrans?
Bo chwilowo stałem się bezrobotny.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Trans nacigacze

Post autor: Wolf » 23 paź 2018, o 09:58

Takie maja zasady i często z tego korzystam, ale faktem jest że są stronniczy, u jednego klienta po otrzymaniu wezwania i not zapłacił sama fakturę przez co transincasso potraktowało to jako ich działania windykacyjne ale przy czym odstąpili od egzekucji not jako bezzasadne, natomiast w innym przypadku przy świeżej firmie po wysłaniu wezwań i noty okazało się ze fakturę zapłacili po terminie ale niestety na zobowiązanie podatkowe o których egzekucji nie wiedzieliśmy, i tutaj o szok wyrwali obydwie noty.

Ja bym tak z ciekawości wystąpił do nich o natychmiastowy - procentowy zwrot abonamentu za brak możliwości korzystania z giełdy mimo jej opłacenia.

Niestety cała reszta giełd to pomyłka.

PS. DOC, mam pomysł, później do ciebie zadzwonię.

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Trans nacigacze

Post autor: Doktor » 23 paź 2018, o 10:12

Wolf, Ty piszesz z tego co zrozumiałem o niezapłaconych fakturach i notach odsetkowych od nich, ja niczego nie zlecam i za nic nie płace, natomiast firma która zleciła mi na Transie, ale nie wysłała zlecenia mailem wystawiła notę odszkodowawcza, z tytułu, że ktoś inny pojechał za inna stawkę niż ja miałem to zrobić, a gdyby sprawa trafiła do sądu nie tylko zlecenie z transa było by brane pod uwagę, ale maile i zeznania świadków, ja po kliknięciu na transie, w mailu pisałem że oczekuje pisemnego zlecenia, panienka z firmy zlecającej odpisała, że sprawdzi czy można ładować się dzień później bo ja się uparłem, że bez pełnego zlecenia nie wyjadę, a ona w weekend nie mogła go wystawić, po czym zadzwoniła, że maja inna firmę i to zlecenie anulujemy, minęło pół roku i skontaktował się transcach z zadaniem zapłaty.

Awatar użytkownika
laki0977
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:25 lut 2020, o 20:54
Samochód:Renia

Re: Trans nacigacze

Post autor: laki0977 » 26 lut 2020, o 11:57

witam czy ktoś korzystał lub korzysta timocom i czy jest warata swojej ceny?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Trans nacigacze

Post autor: Wolf » 27 lut 2020, o 20:42

laki0977 pisze:
26 lut 2020, o 11:57
witam czy ktoś korzystał lub korzysta timocom i czy jest warata swojej ceny?
Jeśli płynnie mówisz po Niemiecku to warto, inaczej szkoda kasy.

Awatar użytkownika
laki0977
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:25 lut 2020, o 20:54
Samochód:Renia

Re: Trans nacigacze

Post autor: laki0977 » 27 lut 2020, o 23:23

dzięki, za info

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy prawne”