Mandat z Włoch za prędkość. Kto płaci?

Przepisy dotyczące transportu drogowego do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
romb
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 paź 2018, o 22:37
Re: Mandat z Włoch za prędkość. Kto płaci?

Post autor: romb » 29 lis 2018, o 20:43

Zawsze jest ten sam problem. Najlepiej jak się współpracuje z firmą która ma przedstawiciela na terenie Włoch np. https://www.tacho-kontrol.pl/ wystarczy w zasadzie jeden telefon i masz z główki;)

Vorel
Posty:2
Rejestracja:20 lis 2019, o 00:23

Re: Mandat z Włoch za prędkość. Kto płaci?

Post autor: Vorel » 20 lis 2019, o 00:26

Miałem mandat za miesiąc przyszedł, firma zapłaciła ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Mandat z Włoch za prędkość. Kto płaci?

Post autor: Wolf » 23 lis 2019, o 21:23

Vorel pisze:
20 lis 2019, o 00:26
Miałem mandat za miesiąc przyszedł, firma zapłaciła ;)
I z tego jesteś dumny? Czyli jak będziesz zapierdalał bo lubisz, trafisz człowieka to będziesz oczekiwał że pracodawca za ciebie w dyby pójdzie? Wytrzyj człowieku mleko z pod nosa i naucz się odpowiedzialności, to ty dokonałeś wykroczenia i to ty powinieneś za nie ponieść konsekwencje, nie istotne że być może spedytor cię gonił ale to ty prowadzisz pojazd i to ty stwarzasz zagrożenie, faktycznie zajebisty powód do dumy.

Awatar użytkownika
ziomekmajek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:26 kwie 2019, o 17:54

Re: Mandat z Włoch za prędkość. Kto płaci?

Post autor: ziomekmajek » 24 lis 2019, o 16:17

Wolf pisze:
23 lis 2019, o 21:23
Vorel pisze:
20 lis 2019, o 00:26
Miałem mandat za miesiąc przyszedł, firma zapłaciła ;)
I z tego jesteś dumny? Czyli jak będziesz zapierdalał bo lubisz, trafisz człowieka to będziesz oczekiwał że pracodawca za ciebie w dyby pójdzie? Wytrzyj człowieku mleko z pod nosa i naucz się odpowiedzialności, to ty dokonałeś wykroczenia i to ty powinieneś za nie ponieść konsekwencje, nie istotne że być może spedytor cię gonił ale to ty prowadzisz pojazd i to ty stwarzasz zagrożenie, faktycznie zajebisty powód do dumy.

Nie wydaje mi się, żeby kolega dawał wyraz swojej dumie... Po prostu napisał, że dostał, i szef zapłacił...
Mi też cyknelo ostatnio na Estonii, 61 km/h na 50, szef powiedział że w razie czego zapłaci.
O 1 w nocy, 11km/h przekroczone, mam się kajac, że naruszylem przepisy i kogoś narazilem na śmierć?? Bez przesady.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy prawne”