Oddam leasing - Opel Movano plandeka 8ep Pilne

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B
Oddam leasing - Opel Movano plandeka 8ep Pilne

Post autor: WILK-STA » 12 gru 2014, o 16:15

Witam wszystkich.
Informuję, że jestem zmuszony przekazać (w leasing) moje auto Opel Movano. Mimo, że firma prosperowała nie najgorzej to z powodu mojej choroby która pokrzyżowała życiowe plany jestem zmuszony zamknąć interes. Od ok trzech miesięcy borykam się z chorobą która zawitała do mojego organizmu. Postępujący niedowład kończyn doprowadził, że nie mogę już jeździć a w rodzinie nikt nie może mnie zastąpić. Jak kilku z Was pamięta chwaliłem się ponad rok temu Oplem który zakupiłem za pomocą leasingu. Oczywiście bank w którym jest wzięte auto, nie interesuje się moim problemem. Co spowoduje rozwiązanie umowy, a co za tym idzie, zabraniem samochodu i spłatą reszty rat czynszu. I w tym miejscu proponuję przejęcie mojego leasingu. Pozostało jeszcze 43 raty po 1861.96 netto z końcowym wykupem za 1%.
Ogólne dane pojazdu
OPEL MOVANO
rok prod. 2013
poj. silnika/moc: 2300 ccm/150 KM
zabudowa : skrzynia oplandeczona 8 ep. o wymiarach dł. 420 / szer. 220 / wys. 230
ładowność w dowodzie : 1200 kg
linka celna
stan licznika : 83000 km
dodatkowo kurnik + webasto
Auto jest świeżo po drugim serwisie ( 80000 km), gwarancja do 06. 2015, ubezpieczenie OC AC do 06. 2015
Opel jest w doskonałym stanie technicznym jak i wizualnym (jeździłem nim osobiście)
Cena odstępnego 15000 zł brutto.
Sprawa jest dość pilna więc w razie jakiś pytań proszę pisać. Galeria auta w zakładce "NASZE BUSY > OPEL MOVANO 150" . Zapraszam
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B

Re: Oddam leasing - Opel Movano plandeka 8ep Pilne

Post autor: WILK-STA » 16 lut 2015, o 11:47

Autko już poszło. Można zamknąć.
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Zablokowany

Wróć do „Giełda”